Şimdi Ara

Hangi kitap daha zor? 345 vs bilgi sarmal ayt matematik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
1
Favori
9.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Hangi kitap daha zor? 345 vs bilgi sarmal ayt matematik

(En Son Oy Tarihi: 8.5.2024)
Giriş
    Sıfırdan başlayacak birisi çok mu zorlanır?
  • Hyper1001 H kullanıcısına yanıt
    Sıfırdan başlayacaksanız 345 in ilk 3-4 testi çok kolaydır onları bence rahatlıkla çözebilirsiniz. Hiç temelim yok diyorsanızda karekök mps tarzı kitaplara bakabilirsiniz.
  • NEPENTHEnd kullanıcısına yanıt
    Açıkçası elimde bilgi sarmal ayt soru bankası var. İade edip 345 mi almalıyım sence? Aşırı zorlanır mıyım bu kitapta? İlk defa Ayt mat çalışacağım.
    hocam hem denemelerini hem de kitaplarının belli bir kısmını çözdüm. 345 daha zorlayıcı ve konu öğretme odaklı iken bilgi sarmal daha temel alıyor. Aynı durum bilgi sarmalın diğer kitapları için de geçerli bu kitabın seviyesi kolay-orta arası iken 345 orta-zor seviyesindedir. İlk çözceğiniz kitap ise ve elinizde bs varsa halledin hocam size tavsiyem. Ama elinizi hızlı tutun zaman daraldı ve 345, acile zaman bulursanız daha iyi olur. Çünkü bu kaynaklar daha kaliteliler.
  • Thestalk T kullanıcısına yanıt
    Tek bilgi sarmal ile 15 nete çıkmak mümkün değil mi? Ve neden kimi 345 kimi bilgi sarmal zor diyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyper1001 -- 8 Mart 2020; 19:4:52 >
  • Vallaha bilmiyorum galiba 345 in ilk 4 testini çozmüş olanlar diyor bunu. O orjinal soruları ve ösym tipi soruların son testini hedefi düşük biri yapamaz. Hocam hedefiniz 15 net ise karakök mps kitaplarını tavsiye ederim. Bs ile uğraşayın şimdilik.
    Hocam başka kaynak alamam elimde tek bilgi sarmal var. Bu olmazsa iade edip 345 alabilirim. İkisi haricinde pek kaynak alamam :(
    o zaman bs kalsın hocam
    Tamam hocam bu kitapla devam edeyim.
    Bilgi sarmal her kitapta çıkan sorularla dolu. Ösym tipleri biraz zor.
    345’te her kitapta olan soruda var, efsane sorularda var. 2’sinide çözdüm 345 al bs ye bulaşma. 345 kademe kademe en zoruna gider ondan sana daha uygun
    Edit: Elinizde bs varsa onu çözün ama elinizi çabuk tutun bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theiceman07 -- 8 Mart 2020; 22:39:43 >
  • theiceman07 kullanıcısına yanıt
    Bilgi sarmalı iade edip 345 alma şansım var. Sence yarın iade edip 345 ile mi devam etmeliyim?
    Bs çöz hocam bence
    Hocam önceki mesajda 345 al bs bulaşma demiştiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyper1001 -- 9 Mart 2020; 11:34:9 >
  • Hocam benim tavsiyem şöyle. Bence Bilgi Sarmal çözün. Ama mesela şöyle yapabilirsiniz. Atıyorum fonksiyonlar çözeceksiniz youtube dan 345 in çözümlerini açar izlersiniz. Hocanın çözümlerine dikkat ederek ve işlem yapmadan ona baktıktan sonra Bilgi Sarmal çözersiniz. Böyle baya iyi olur. Hatta alışınca videoyu biraz daha hızlı sararsiniz. Kısa zamanda etkisini görürsünüz.
  • hvl00 kullanıcısına yanıt
    İade etmek için son günüm ne yapacağımı karar veremedim :D bilgi sarmal aşırı zorlarsa beni direkt modum düşüyor. Sonuç fasikülleri ile birlikte mi götürsem bilgi sarmalı?

Edit: Sanırım iade edip 345 alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyper1001 -- 9 Mart 2020; 12:22:34 >
    Hocam yeni başlamışsınız ve bahsettiğiniz iki kaynak da gayet güzel kaynaklar. Yanı belirteyim hangisini alırsanız alın öyle laylaylom geçmeyecek ve zorlanacaksiniz. Mesele üstüne gitmek. Yapacak birşey yok. Açıkçası o iki kitap arasında inanılmaz uçurumlar yok. Asıl mesele azminiz olacak. Yada gidip alt seviye bir kitapla başlar çatır çatır çözersiniz ama sınavda bir şey yapamazsınız.

Özet şu hocam. Her iki kitabı da alıp gerekli emeği verirseniz 15 neti yaparsınız.

Sormak istediğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz?
  • hvl00 kullanıcısına yanıt
    Sonuç yayınları ayt fasikülleri ile birlikte 345 çözsem daha rahat olur mu?
    Satın aldığını görmemiştim
    Değiştirme şansım var hocam hatta şimdi gidip 345 alacağım senin yorumundan dolayı :D
    Olabilir ama sonuç fasiküllerini bilmiyorum onun hakkında yorum yapamayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.