Şimdi Ara

hangi marka ve model full hd kullanıyorsunuz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
3.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Salonda : Sony 52Z5500 ( 200HZ )

Odamda: Sony KDL - 40X4500 ( ps3 ü bunda kullanıyorum )

Hocam sen 22" Samsung monitör kullanmıyor muydun yav hatta video incelemelerin vardı o monitörde hep

Ne ara geçtin 40"'e böh salondaki de 52,hayırdır çeyrek ikramiye size mi çıktı

Biz hala 22" monitör ile idare ediyoruz,gerçi yavaş yavaş yükseliyorum ilk 37 ekran tüplü daha sonra 17" lcd daha sonra 22" samsung vga şimdi ise benq hdmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Daigo_Umehara

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Salonda : Sony 52Z5500 ( 200HZ )

Odamda: Sony KDL - 40X4500 ( ps3 ü bunda kullanıyorum )

Hocam sen 22" Samsung monitör kullanmıyor muydun yav hatta video incelemelerin vardı o monitörde hep

Ne ara geçtin 40"'e böh salondaki de 52,hayırdır çeyrek ikramiye size mi çıktı

Biz hala 22" monitör ile idare ediyoruz,gerçi yavaş yavaş yükseliyorum ilk 37 ekran tüplü daha sonra 17" lcd daha sonra 22" samsung vga şimdi ise benq hdmi

226BW kullanıyordum.Bu TV leri alalı yaklaşık 3 ay oldu gerçi =) Size daha iyileri çıkar hocam

Forumdaki TV incelemelerim;

http://oyun.donanimhaber.com/m_35384604/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm#35394129

http://forum.donanimhaber.com/m_34603030/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sony Bravia serisinin bilimum boylarını.

Gayet memnunum hepsinden
  • Sony Bravia KDL-32W4000 Kullanıyorum
    3dTv leri bekliyorum.
  • Samsung 46 B500 Full HD ve Dynex 37 Hd ReadyDynex masamda PS3 ve PC bağlı,Samsung oturma odamda Xbox 360 Wii ve ekstra PS3 bağlı
  • sanırım herkes sony ci. konsol la uyum açısından bence de tercih edilmiş. ben büyük ihtimalle fabrika cıkısı vestel full hd alacagım ama marka garantisi yok. yalaşık 200 ayrı markada üretim yaptıgı için vestel bakalım hayırlısı 32" alacagım. alınca detayları yazarım buraya
  • SONY 40 W 4000 FULL HD
  • LG 32 LH 3000 FULL HD.. sadece ps3 te kullanıyorum, zaten onun için almıştım...
  • SAMSUNG LE-40B651
  • Sony KDL-46X3500
  • Samsung 40N87BD TV'de bitirdiğim oyun sayılıdır.
    Kesinlikle 22" kaliteli bir monitörün performansını veremez dev tv'ler.
    Monitör kullanan arkadaşlar, TV'si olmadığı için üzülmesin. Kayda değer bir fark yok, kontrast ve parlaklık açısından.
    Netlik, keskinlik ve detay açısındansa monitörlerin eline su dökemez. Benim tespitlerim bu şekilde. Monitörde oyun oynamayı hiç bir şeye değişmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 14 Ocak 2010; 10:19:26 >
  • Sony KDL-40L4000
  • LG W2261VP-PF süper bişe
  • samsung 40A656 , gayet başarılı
  • Toshiba 42XV632 Full HD 1080p
    HArika bir tv.Oyun modu akıllara zarar.
  • Tüplüye devam
  • Sony KDL - 40V4210

Valla piyasayı bayağı bir araştırdım. Fiyatına göre alınabilecek en iyi TV yi almışım. Açıkçası çok da memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

vestel pixılınss.. herkeste sony mony falan bi bendemi vestel var

benim de pixellence dostum, vestel pixellence grubu kuralım donanımhaberde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrKo1984

Sony KDL - 40V4210

Valla piyasayı bayağı bir araştırdım. Fiyatına göre alınabilecek en iyi TV yi almışım. Açıkçası çok da memnunum

Televizyonu yeni alsın demi.Kampanya vardı.Bende aynısından aldım ve gayet memnunum......İyi bir tel. herkeze tavsiye ederim....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.