Şimdi Ara

Hangi mesleği yapmak istediğimi hangi bölümü okumak istediğimi bilmiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
3.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam maddiyat sorun ise İTÜ Bilgisayarı dusunun bence ora da en az Bilkent kadar kaliteli bir yer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20bin ve aşağısı yaptıysan meslek idealin yoksa kararsızsan kendini iyi tanımıyorsan sürekli fikir değiştiriyorsan temmuz ayında aramıza hoş geleceksin dostum. bu aşamalardan geçenlerin %99 u kendini tıpta bulur aynı benim gibi.

sevdiğin işi yap zırvalarını takma.. topçular ve popçular dışında bu ülkede sevdiği meslegi yapan çok az insan var ama yuvarlanıp gidiyorlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıp için ne düşünüyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerim102

Hocam bilkentten hoşnut değilim şu an ve değişmek istediğimde bu sefer pişman olmayacağım bir yere geçmek istiyorum

kardeş bilkent'ten odtü'ye geçersen, attan inip eşeğe binmek gibi bir durum olacak. o yüzden sen tıpa geç. bilkent ee'yi niye beğenmedin? stanford'ta falan mı okumak istiyorsun? daha ötesi yok türkiye'de.
  • Neldor N kullanıcısına yanıt
    Ortamı ve insanları çöp hocam

• quote:

Ortamı ve insanları çöp hocam

nesi çöpmüş? odtü'de köylü ve terörist dolu. bence geç olmasıysa ücret iadesi iste hiç gelme okula
    Şehirli kekoklar çok mu hoşuna gidiyor

• quote:

Şehirli kekoklar çok mu hoşuna gidiyor

teröristlerle mutluluklar sana. hiç gelme bence bura seni aşar
  • Hangimiz sevdiği işi biliyor ki öyle bir eğitimmi alıyoruz tek bildiğimiz ezber sonra 18 yaşına gelincede meslek seçmeni istiyorlar çok garip emin ol sadece sen bu durumda değilsin merak etme

Var mı öyle bir imkan

• quote:

Var mı öyle bir imkan

vakti geçmediyse paranın çoğunu alabilirsin. 2. dönem de gitmezsin okula. temmuz'da da geçiş yaparsan. sana önerim kesinlikle gelme
    Kardeşim öyle bir imkanım yok hazırlığı en azından burda iyice yapmam gerekiyor 1 yıl kaybedemem

Ha şunu da söyleyeyim okulun ortamı gerçekten çöpün de çöpü

bu kişilik ygs lys ile ölçülmez ama sana şunu söyleyim ilk 500 e giren insanlar öbür insanlara beyin fakiri salak gözüyle bakıyor

Parasıyla okuyan adam da çok gevşek vıcık

Elbette istisna var ama genel durum bu şu an anında odtü ye geçme imkanım olsa 1 sn durmam emin ol
  • quote:

Kardeşim öyle bir imkanım yok hazırlığı en azından burda iyice yapmam gerekiyor 1 yıl kaybedemem

Ha şunu da söyleyeyim okulun ortamı gerçekten çöpün de çöpü

bu kişilik ygs lys ile ölçülmez ama sana şunu söyleyim ilk 500 e giren insanlar öbür insanlara beyin fakiri salak gözüyle bakıyor

Parasıyla okuyan adam da çok gevşek vıcık

Elbette istisna var ama genel durum bu şu an anında odtü ye geçme imkanım olsa 1 sn durmam emin ol

odtü'de de bulundum emin ol buranın ortamı daha iyi. kendini marjinal sanan köylüler de çok fazla orada.

okulun ortamı güzel bence. ilk 500'dekiler öyle bakmıyor kimseye, kim dedi?

hazırlık 14 eylülde başlıyor buna nasıl karar verdin? hazırlık ortamı iyi değil orası doğru, çoğu zaten cope'u geçemeyip başkent'e falan gidiyor.

mühendislik ortamı güzel. ama sen odtü'de de mutlu olmayacaksın. mühendislik tıp ikilemi yaşıyorsan. tıp yaz. geç değil.

Hocam açıktan yazmak istemiyorum siz kaçıncı sınıf hangi bölümsünüz
    Hocam pm atamadım ama neyse yazıyorum

Ilk gün aştiden biriyle ortak taksi tuttuk güya iyi anlaştık vs yurda gelince 3. Katta oturuyor diye 2 tane bavulu çıkardım yardımcı oldum iyi niyetle sonraki günlerde suratıma bakmadı resmen bu arkadaşın tam burslu oluğunu öğrendim

Sonra odamda ücretli bir Arkadaş var adamin muhabbetinin %70 i emmeli gömmeli pis karı kız muhabbeti %25 i vucud bakımı güzelliği

Yani gevşek bir tip

Para gevşeklik getiriyir siralama da burun kalkikligi

• quote:

Ilk gün aştiden biriyle ortak taksi tuttuk güya iyi anlaştık vs yurda gelince 3. Katta oturuyor diye 2 tane bavulu çıkardım yardımcı oldum iyi niyetle sonraki günlerde suratıma bakmadı resmen bu arkadaşın tam burslu oluğunu öğrendim

Sonra odamda ücretli bir Arkadaş var adamin muhabbetinin %70 i emmeli gömmeli pis karı kız muhabbeti %25 i vucud bakımı güzelliği

Yani gevşek bir tip

hocam bilkent ne kadar saçma bir yermis. hani anlatirlardi da bu kadari da yuh yani.. oradan ayrilin bence hocam puaniniz yetiyorsa odtu ee bilgisayara gecin eger onlar olmuyorsa odtu makine ya da itü bilgisayara geçin derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D8783DAC6 -- 11 Eylül 2017; 2:19:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Yani gevşek bir tip

Kardeş üniversite ortamında bunlara alışsan iyi olur. Kendi kafanda birilerini bulursun illa. Odtü'ye gitsen de pek bir şeyin değişeceğini sanmam.

Benim hem maddi durumum iyi hem de yüksek sıralamam var. Ama kendi halinde, sadece iyi bir kariyer yapmaya odaklanmış biriyim. Benim gibi bir sürü insan var. Bir de hazırlıktakiler daha 17-18 yaşında, çok olgun olmalarını bekleme bu insanlar 3 ay önce liseliydi bölüme geçince her şey güzelleşir. Sana cins tipler denk gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neldor -- 11 Eylül 2017; 5:27:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: canislupusccc

quote:

Yani gevşek bir tip

hocam bilkent ne kadar saçma bir yermis. hani anlatirlardi da bu kadari da yuh yani.. oradan ayrilin bence hocam puaniniz yetiyorsa odtu ee bilgisayara gecin eger onlar olmuyorsa odtu makine ya da itü bilgisayara geçin derim..

Saçma bir yer falan değil arkadaşlara değişik tipler denk gelmiş.

• Hocam pm atamadım bu konuyu okuyun

• askerim102 A kullanıcısına yanıt
    Vay be hocam okudum da gerçekten şaşırdım Bilkent eğitim olarak iyidir ama demek ki ortam konusunda kötü bir okul hatta anlattığına göre bir yere gerçekten kimse gitmek istemez. Genelleme yapmak istemem hocam herkes öyle değildir muhtemelen. Eğitim üniversite için çok önemli ama bence edinilecek arkadaşlar,çevre-ortam da bir o kadar önemli şehir olayı sıkıntı ise ODTÜ ortamını büyük çoğunluk seviyor hocam düşün derim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.