Şimdi Ara

hangi plazma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    LG 42PC1RR
    ve pioneer 427XA
    sizce hangisini almalıyım
    fiyatlarına bakmaksızın değerlendirirmisiniz.
    saygılarımla

• Arkadaşım bende aynen senin gibi 3ü arasında kaldım.. Forumda yaptığım araştırmalara göre LG de ses ve şu logonun ekranda kalması problemi var.. Panasonic te ise mor yılan denilen olay var.. Bide kasasının şekli güzel değilmiş..
    Pioneerde ise fiyatının diğerlerinden yüksek olması dışında bi dezavantajı yok.. Bende pioneer düşünüyorum..
  • aynı üçlüye indim ben de. Panasonic öndeydi kafamda ama, mor yılan işi durumu kumara dönüştürdü. O yüzden ben de LG ile Pioneer arasında kaldım. Fakat yurtdışı sitelerde Panasoniğin pv60e ve 600e modelleri uçmuş, mükemmeller.
  • LG goruntu kalitesi olarak diger ikisinin gerisinde
    Panasonic dizayn olarak Pioneer'dan geride
    ama Pioneer digerlerinden cok pahali
    hicbiri de su anda icime sinmiyor
  • pionner fiyatı farketmeyecekse bunu tasiye ederim.fiyat göz önünde bulunduracak olursam vestel alırım çünkü o dispılay paneli LG'den alıyor yanı aynı niye daha fazla para vereyim.
  • Fiyatı düşünmeden cevap verirsek Pioneer
  • 2006 yılı 42" kategorisinde Avrupa Eisa odulu alan bu ucluden 42PC1RR modeli icinde bulundurdugu 80 GB lik hdd ile digerlerinden bir miktar one geciyor. TV de reklamlarini gorenler vardir.
    Ayrica bu ozellikteki bir plazmanin fiyati da cok iyi..
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/plazma_content_detail.asp?content_id=124
  • plasma'da samsung'dan şaşmayın.
  • arkadasım üc marka arassında kaldıysan sana LG'nin 42PC1RR modelini öneririm.
    www.teknosaray.com 'da 3548 ytl ayrıca arkadasın dediği gibi ödül aldı yani 80 gb kayıt kapasiteside var fazla söze gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.