Şimdi Ara

Hangi Sinema sistemini alalım tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eve Philips 42PFL7682D LCD Tv aldım şuanda kullanmaya başladım ve şimdi almak istediğim bir sinema sistemi fakat sadece dvd izlerken değil normal tv izlerkende kullanmak istiyorum fakat bu işlerden pek anlamadığım için hangi modeli almalıyım bilemiyorum tercihen marka olrak Philips olsa diyorum fakat başkada olur ve fiyat olarak çok fazla veremem ama nasıl diyeyim 0 YTL den başlar kalitesine bağlı 1000 YTL te kadar gider ne dersiniz arkadaşlar nasıl bişey almalıyım bana fikir verirmisiniz lütfen teşşekkürler.

• TV de de kullanmak istediğinize göre; TV yi nasıl izliyorsunuz bu da önemli bağlanılabilirlik açısından.
    Anten/Kablo/Uydu?
    Uydu ise Receiverinizde Hangi Çıkışlar Var.

HDMI/COAXIAL/OPTIK/COMPENENT/COMPOSIT/PREOUT
  • Dostum uydu ile izliyorum Goldmaster DTV19800CIM dsmart var onunla izliyorum bu cihazın 2 tane scart girişi var ve S/PDIF Optik Dijital Ses Çıkışı var başka varsa pek anlamadığım için bilmiyorum ama cihaz goldmaster dsmart.
  • size tavsiyem uydu alıcınızın arkasında komponent çıkış olup olmadığını kontrol ederek varsa TVye o şekilde bağlamanız.Ev sinema/ses sistemi olarakta philps marka alırsanız TV ile senkronize çalıştırabilirsiniz.Farklı bir marka set için şiddetle Samsung HT-TXQ120 sistemini öneririm.topicten ayrıntılarını bulabilirsiniz.Bende Samsung LE-40F86BD TV için 1 aya yakın süredir araştırıyorum internet üzerinde en ucuz fiyatla Mavi bilgisayarda buldum (1598YTL,12taksit) tavsiye ederim.EISA ödüllü bir set ve hazır set olarak çok övülüyor..
    saygılar..
  • hangi sistemi aldın veya karar verdin kardeş bnde alıcam buaralar. banAda samsung un ht-tz 215 modeli yakın geldi fiyatta avantajlı almadıysan incele istersen.. 600-700 YTL
  • SAMSUNG HT-TZ215 EV SİNEMA SİSTEMİ

bende bu sinema sistemine baktım fiyat performans olarak tavsiye edermisiniz?
    Bende samsung 40m87 var. Aynı kumanda ile kontol edebilmek için bu ürünü araştırıyorum.
    Bu ses sisteminde "kablosuza hazır" diye yazmışlar. Bu ne demek? Kablosuz kullanabilirmiyim yoksa ?
  • kablosuza hazır demek şu : bir aparat ile arka kolonları kablosuz yapabiliosun. ama şuda var samsung o cihazı turkiye ye getirmiomuş getrsede almanı tavsiye etmem ses iyi iletilmıor hemde kolon için elektrik kablosuna ihtiyac duyacaksın... sistem alırsan bizide bilgilendir bekliyoruz..
  • Samsung HT-TXQ120 Sinema Sistemini yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum,LCD TV olarak Samsung 40F86BD, harici HDD olarakta WD500GB MyBooks kullanıyorum..
    Sinema sisteminden şimdilik memnunum,öyle profesyonel bir kulağım ve müzik merakım olmadığını belirteyim ancak TXQ120 paket sistemi tercih etmemdeki en büyük neden kople bir set olması ve LCD TV ile AnyNET+ uyumu idi.Sistemle 5.1 ses desteği ile DivX,MP3,DVD dosyalarını açabiliyorum.DivXte TR altyazı problemli ancak Türkçe altyazıları proglamla filme gömen programlarla bu sorunu çözdüm,ayrıca WD500GB harici HDD USB bağlantısıyla filmler,MP3ler,fotograflar sorunsuz çalışıyor,yalnız harici HDD kaydettiğim DVD filmlerde takılmalar oluyor..
    Ses kalitesi olarak dediğim gibi öyle çok iyi bir kulağım yok bu nedenle bana kalitesi gayet iyi geliyor özellikle 5+1 kayıtlarda muhteşem bir şölen içinde hissettiriyor insana..
    Malzeme işçiliği ve ayrıntı gayet yeterli Samsung ismine yakışır ayrıntılar kendini gösteriyor.Aktif Sub-Woofer ayrı bir sanat eseri kocaman bişey,paket sistemler içinde en büyüğü bu galiba..
    Ben sistemden memnunum piyasa fiyatının çok altında bir fiyata Maviden aldım,ev sinema sistemlerinde paket almayı düşünen arkadaşlara,özellikle samsung TV sahiplerine şiddetle öneririm.
    topikte aratırsanız konu başlığı olarak bulabilirsiniz..
    saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yexego -- 8 Ekim 2008; 11:34:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.