Şimdi Ara

Hangisini Önerirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar K420 falan düşünüyordum ama biraz daha para biriktirip Shure, Westone, Audio Technica gibi markalara yönelmek istedim. Kafamda Audio Technica CKS90, Shure se215, Westone UM1, Brainwavz M4 falan var. Hiphop, R&B, Pop, Dubstep falan dinlerim. Yani Rock ile falan işim olmaz. Bana önerebileceğiniz kulaklıklar nelerdir? Özellikle Sahibinden.com'da Fastfalcon isimli üye Shure se215 satıyor. Orjinalmi yoksa sahtemidir? Birde Accessoryjack.com dan falan alışveriş yapamam gümrüğe takılma falan varmış herhalde.

Son olarak kullanacağım mp3 4.Nesil İpod Shuffle. Yani amfi, ekolayzırla falan işim olmayacak. Bu vakte kadar kullandığım en kaliteli kulaklık MX80 dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askimbunlarcips -- 31 Mart 2012; 22:15:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: askimbunlarcips

Arkadaşlar K420 falan düşünüyordum ama biraz daha para biriktirip Shure, Westone, Audio Technica gibi markalara yönelmek istedim. Kafamda Audio Technica CKS90, Shure se215, Westone UM1, Brainwavz M4 falan var. Hiphop, R&B, Pop, Dubstep falan dinlerim. Yani Rock ile falan işim olmaz. Bana önerebileceğiniz kulaklıklar nelerdir? Özellikle Sahibinden.com'da Fastfalcon isimli üye Shure se215 satıyor. Orjinalmi yoksa sahtemidir? Birde Accessoryjack.com dan falan alışveriş yapamam gümrüğe takılma falan varmış herhalde.

Son olarak kullanacağım mp3 4.Nesil İpod Shuffle. Yani amfi, ekolayzırla falan işim olmayacak. Bu vakte kadar kullandığım en kaliteli kulaklık MX80 dir

Merhabalar;
    Ben sahibinden.com da Shure SE-215 satan fastfalcon nickli üyeyim :) İnternetten alışverişlerde haliyle bu güven soruları oluyor. Profilimdeki yorumları dikkatlice okuyarak sahte ürün satmayacağım kanaatine varabilirsiniz. Ürünlerimiz kesinlikle orjinal üründür. Sormak istediğiniz her soru için lütfen PM den ulaşın. Yeriniz İstanbul da ise CKS-90 ı da shure se-215 i de yarın akşama kadar deneyerek alabilirsiniz. Bu iki kulaklıkda çok iyi kulaklıklardır. Daha önce birkaç yazımda da bahsettiğim gibi kulaklık alma seçme işi biraz kişisel. Herkesin beğendiğini siz beğenmeyebilirsiniz. Profilimde 2. sayfada yorum bırakan dalohenn ve stdmetropolis adlı kullanıcılar profesyonel anlamda müzikle uğraşan kişilerdir. Burada tam olarak ne istediğinizi bana PM den anlatırsanız size daha iyi yardımcı olacağıma inanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.