Şimdi Ara

hani lys daha önemliydi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sanırım lys nin kolaylığından dolayı ygs basarı sırası etkili olacagı söyleniyo, ne düşünüyosunuz?

• Yine daha önemli. Çünkü MF/TM/TS/DİL puan türlerinin %60'ını oluşturuyor. Zorluğu boşverin. LYS sonucu, YGS'deki başarı sırasına göre ciddi derecede öne atlayan çok kişi var.
  • benim ygs 36 bin küsür,lys de mat 45 geo 27.sayısalcıyım.20-25 bin yapmak istiyorum.puan hesaplama sitelerinde tahmin netler belirlerledim.onları yapsam o puanla giderim de puanlar yükselir mi orası da belli değil
  • Şu sınava göre biraz öyle oldu çünkü giren herkes benzer netler yapmış,tabi daha lys3 var ancak şu durumda ygsnin belirleyiciliği arttı gibi görünüyor.
  • Hem daha LYS-2 ve LYS-3 de olmadı. Belli olmaz. Belki ÖSYM darbeyi onlarda vurabilir. :)
  • benim ygs müh. sıralamam 2900 idi. lys1de adeta s.tım. mat 7 veya 8 yanlış, geo full. sıralamam çok aşırı düşer mi diye çok korkuyorum. lys1 iyi yapanları cok degistirmeyecek ama kötü yapanları mahvedecekmiş gibi geliyo bana ilk onbin falan için. bari feni yapsak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.