Şimdi Ara

Hansol In Flames 3 PVP video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu adama sadece /respect duyarım başka bişi diyemem fire mage ile harika oynuyor. Daha önce verildi ise kusura bakmayın 1 saattir videolarını izliyorum paylaşmak istedim.

• Us serverında olmasa diyecektim kendi videosunu paylaştı heralde inceden. nereden denk geldin bu videolara merak ettim. yetenekli oyuncu tabiki ama öyle takip edilesi legendlardan değil henüz. hani hydra reckful un yanında mage gitmez rmp için. twitch de 2700+ streamerlar var onları tavsiye ederim. 2200ler biraz daha kavrulsun hele
  • Evet Hydra yı da izledim own3d diye bir sitede live stream yapmıştı ama o frost fire gerçekten efektleri felan çok harika fire olarak pvp yapması ilgimi çekti efsane demiyorum ama gayet başarılı diğer videoalrınıda izleyin derim ben kişisel oalrak başarılı buldum beğenmiyende olabilir birşey diyemem.
  • http://tr.twitch.tv/directory/World%20of%20Warcraft:%20Cataclysm
    bu adresten girersen birçok streamer bulabilirsin
    frost mage süründürüyordu firemage i de acı çektiren bi hale soktular. normalde pek alınmazdı bu yeni bufflarda arenada setuplarda deneyenler oluyor.
    500 tane cc olunca movement ı iyi olan bi mage böyle darlatabiliyor bglarda felan. ama hani video rakiplerdne bi interrpt bi reflect shieldleyen warrior groundlayan shaman felan yok. asıl öyle rakiplere karşı atılan maçları izlemek çok zevkli oluyor. adamlar 1 saniye susmuyorlar arena atarken sürekli iletişim halinde dinlemekten yorulursun o derece. hani düz ccleri atıp adamları haşat etmek yerine karşılıklı cd ları satranç gibi kullanan adamlar daha zevkli bana göre.

• Fire, frost mage ile pvp yapmak aslında çokda zor değildir. Ama arcanele yapabiliyorsan o zaman bi kaç bişey kapmışsın demektir. Bir adam vardı ismini hatırlamıyorum ama öyle iyi taktikleri vardıki arcane ile aynı anda 4vs 1 yapıyordu. Sırf ona özenip arcane mage açmıştım.
  • @Salvador_Limones teşekkürler site güzelmiş takipteyim artık.

@Ferliben o mage i de biliyorum youtube a boom yaz arattır :)) wotlk zamanında arcane imba iken çekilmiş videoları var.
  • :D adam druide polymorph atıyor. gear oynuyor resmen.

/respect duyucam diyorsan al bunu izle

• @injection

o adamın üzerine fire mage yok zaten.diğerleri gibi BGdeki karambolleri koymuyor.direk 2 3 kişiyle tek basına karşılaşmalarını gösteriyor.ayrıca video editleri falan da harika. zaten WCM de 4.9 dan aşagı not aldıgını görmedim
  • Fire pvp yi sevdiren arkadaş bana

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

@injection

o adamın üzerine fire mage yok zaten.diğerleri gibi BGdeki karambolleri koymuyor.direk 2 3 kişiyle tek basına karşılaşmalarını gösteriyor.ayrıca video editleri falan da harika. zaten WCM de 4.9 dan aşagı not aldıgını görmedim

o adamın üzerine fire mage var onun üzerine de var. öyle en iyi oyuncu diye bir şey düşünmüyorum ben kiminin oyun tarzı diğerine ters geliyor falan. en basit örnek mesela yukarıda healingproof adlı mage in bir videosu var o adam zamanında flyn diye bir oyuncu vardı bilen bilir o adamı duelde alan kimse yoktu çok uçuk arena ratingleri falan vardı sonra healingproof sırf bu adamla duel atmak için onun serverına migrate attı ve flyn i ağlattı gibi bir şeyler oldu. yani demek istediğim en iyi diye bir şey yok bu oyunda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.