Şimdi Ara

Haojue 135s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu motor hakkında fikirlerinizi paylaşırmısınız?

ilk ben paylaşayım. motor 100 ü geçmiyor. sanırım devir kesici var. çok sağlam yapmış adamlar. 90 la giderken köpeğe çarptım, düşmeme ragmen motor sapasağlam. sadece ön far kırıldı. bide ön amortisörler hafif eğildi. sanayide pres ile düzelttirdik. tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nekroz06

arkadaşlar bu motor hakkında fikirlerinizi paylaşırmısınız?

ilk ben paylaşayım. motor 100 ü geçmiyor. sanırım devir kesici var. çok sağlam yapmış adamlar. 90 la giderken köpeğe çarptım, düşmeme ragmen motor sapasağlam. sadece ön far kırıldı. bide ön amortisörler hafif eğildi. sanayide pres ile düzelttirdik. tavsiye ederim.

Köpeğe ne oldu peki??
  • quote:

Orijinalden alıntı: arbforce1

quote:

Orijinalden alıntı: nekroz06

arkadaşlar bu motor hakkında fikirlerinizi paylaşırmısınız?

Köpeğe ne oldu peki??

köpek malesef öldü :( zaten bir tek köpeğe üzüldüm dostum :(
  • bende var bu motordan 135 da s vale motordan aldım bir ay falan oldu ben pek anlamam motordan suzuki muzuki üretimi dediler gittim aldım baya güzelde 70-80den sonra ben pek güven duymuyom motorun üstünde 57 kiloyum ondan galiba :) bide baya acemiyim ehliyeti bile motordan sonra aldım hatta almadım 2 nisanda sınava yeni girdim itiraf edeyimde vicdanımda rahatlasın hatta bir kez düştüm ön far camı kırıldı sadece bu yüzden bana göre iyi haa nasıl düştüm 30 km falandı motor bir yana gitti ben bir yana ani ön fren malum acemilik ... foto paylaşabilirim he valla çok sey sormayın bende cok anlamıom motordan cünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powerled -- 3 Nisan 2017; 17:45:23 >
  •  Haojue 135s
  • powerled P kullanıcısına yanıt

Motorda acemi olduğunuz belli lakin bahsettiğiniz düşme sonucu motorun ön amortisör dağılmış ve yolda kitleme yapıyor ayrıca motorun sol üst kapakta dışa yağ kaçıyor kılcal çatlak olabilir direksiyon yamuk maalesef müdahale edilemiyor

peki ben bunları nereden biliyorum motoru sizden aldım ve aldığımda sadece direksiyon hafif yamuk dediniz haricinde başka bir şey paylaşmadınız aldıktan 1 hafta sonra bu sorunları belirttim whatsaappdan

kabul etmediniz

şunu anlayamıyorum ön amortisör öneme sahip bir parça ve yüksek hızlarda kitlendiğinde büyük bir kazaya neden olabilir yani vicdan sahibi biri bunu gizleyeme diye düşünüyorum bunları benimle paylaşsaydınız almazdım çünkü motorun yedek parçası yok (amortisör-ön didon gibi) ve motor aldığımdan beri maalesef bayabil iç geçirerek sürüyorum amortisörü kitlenen bir motor yolda biçer döver makinesi kullanmak gibi birşey en ufak çukurda ön takım kople şaha kalkıyor

size aldığınız parayı hayırlı günlerde kullanmanızı......

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.