Şimdi Ara

hapları içtim by. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belki kurtaran olur umuduyla yazmışsın ama bizim işimiz bu değil şampiyon. sana diyebileceğimiz tek şey RIP. God bless you.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavkar@fb -- 31 Ekim 2010; 21:56:20 >

• gider ayak z5500 bana ver bari
  • adam qq

Son giriş 31 Ekim 2010; 21:46:19
  • DH YÖNETİMİ AİLESİNİ ARASIN HABER VERSİN TELEFONU KAYITLIDIR
  • Beyler bu kişi sanırım bana 1 ay önce kendinden hiç nefret ettiğin bir hayatın oldu mu diye özel mesaj atmıştı.Emin değilim ama eğer bu kişiyse cidden intihar etmiş olabilir.Ben o kalp ilaçlarınıda gırgırına demiştim
  • panpa intihar edeceğim diye kas gevşetici yutmada sonra ipli kuklalaradönersin k.çın başın ayrı oynar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Jazz

güle güle hayat..güle güle dh.

milleti korkutmaya hakkın yok ayıptır.
  • Optum say gomdum bye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.cans

panpa intihar edeceğim diye kas gevşetici yutmada sonra ipli kuklalaradönersin k.çın başın ayrı oynar :D

Gülmekten Öldüm YErden Yazıyorum

• Adam

hapları içtim by.
  • Ne hapı içtin la tencere ?
  • DH konu dışı sakinlerinden Harry Jazz ölmüştür.Cenazesi yarın öğle namazına mütaakip İstanbul Ulu Camii de kılınacaktır.Allah rahmet eylesin... mezarında muz yesin muz biterse telefon etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: numan75

DH konu dışı sakinlerinden Harry Jazz ölmüştür.Cenazesi yarın öğle namazına mütaakip İstanbul Ulu Camii de kılınacaktır.Allah rahmet eylesin... mezarında muz yesin muz biterse telefon etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry Jazz

güle güle hayat..güle güle dh.

/>
  • ya kafayı mı yedin yha daha yasın kac ki dur bi daha ne gordun yapma etme ara hemen acili ne gunlere kaldık ya ei her derdi olan içsin haları sora nanay :D
  • Bizde yedik.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.