Şimdi Ara

hardcore'dan build isteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kendisi çok iyi bir oyuncu ve değerinin anlaşılması lazım bence. onun build ve guideları ile büyüdüm ben. henüz lvl 30 olamasam bile kendisinin ne derece iyi oynadığını çok iyi biliyorum . guild aversion çok güzel bir yer abiler var orda yaşıtlarımla takılmanın verdiği zevk tartışılmaz. guild aversion izin verirse eğer orda paylaştığı buildleri burda paylaşsın , pulları öyle yapmıştı saolsun. sayesinde yararlandık.

• paylaşsa ne güzel olur oyuna ilk başlayanların newbie zamanlarını kolay atlatmalarını saglar
    bende bu aralar blitz build bakınıyordum böyle bol anlatımlı bişeyler iyi olurdu.

dipnot:sadece hardcore dan beklemekte iyi olmaz aslında iyi oyuncuların hepsinden bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papy0n -- 11 Aralık 2010; 21:57:38 >
  • bence hardcore yapsa daha iyi olur hepimizden daha tecrübeliya ondan.hemde başlangıç rehberi hazırlamış :O
  • aman yapma bu foruma rehber yapılmaz hiç biri haketmiyor rehbere emeğin boşa gitmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Es_eS_26

aman yapma bu foruma rehber yapılmaz hiç biri haketmiyor rehbere emeğin boşa gitmesin.

eses seni kim kızdırdı bilmiyorum ama...rehber yapanların emekleri boşa gideceğini zannetmiyorum..sonuçta 1-2 tane adam için LoL forumunu takip eden diğer insanları silip atmak biraz ağır olur...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.