Şimdi Ara

havalı korna (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Glp107Oa

Havalı korna taktırmanın yasal sıkıntısı var mı?

sanmıyorum ama tam bilgim yok polislerin yanında caqlma olur biter
  • Insan ne gerek diye kendine soruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

F16 kornasi istiyorum varmi ?

tok ses vermiyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaymak817

Dükkanınız nerde?

Dudullu dayiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

F16 kornasi istiyorum varmi ?

tok ses vermiyormuş

fiorino da on numara ses var video atmıyo tel yoksa atacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

Insan ne gerek diye kendine soruyor

zevklerr tartışlmaz :)
  • Kolay gelsin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağ olun teşekkürler
  • ufukoto kullanıcısına yanıt
    Merhaba adresinizi verirmisiniz

• Montajınız sıkıntılı ordan düzgün ses gelmez. Ne projeler yapardık havalı korna sesi güzel versin diye tamponun içlerini oyardık ta.
  • cem6392 kullanıcısına yanıt
    merhaba kürkçüler cad no 38 / b dudullu ufuk oto elektrik ve aksesuar
  • Mono Italiano kullanıcısına yanıt
    emege saygı tereciye tere satmak :) dostum havalı korna uygun fiyat facebook gir bak bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baskan1111

paşam nickten anlıcagın üzere o adam troll ,

tren kornası bagımsız bi şekilde calışırsa güzel olur

izleyinn

gülmekten yarıldımm

...

böyle izlerken komik geliyor ama geçen sene gasteden okuduğum bir olay; kamyoncunun teki kadının arabasının dibine yanaşıyor, havalı kornayı çalıyor. kadın bir anda panikle direksiyonu kırıp durağa dalmış ve bikaç kişi ölmüştü.

arkadaş cezası var mı diye sorunca bilmiyorum, sanmıyorum demiş ama bilmemesine imkan yok, sonuçta bu işi yapıyor. havalı korna taktıran yakalanınca hem ceza öder hem de kornasını söktürürler. yönetmeliğe aykırı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 7 Aralık 2015; 10:04:49 >
  • Muayeneden geçiyor mı yoksa muayenede geçiriyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGBT

Airbus kornası takıyomusunuz peki?

Tigra kornası takıyorlar. Nereye taktırmak istediğin ise meçhul.

• Akinci A kullanıcısına yanıt
    muayneden geciyor eski yeni tuş koyuyoruz muaynede orjinal kornayı aktif hale getiren tuşa basıp muayeneye sokmanız yeterli.
  • Karayolları Trafik Kanunu'nda araçlarda ses, müzik, görüntü ve haberleşme cihazlarının kamunun rahat ve huzurunu bozmayacak şekilde kullanılabileceği belirtiliyor. Karayolları Trafik Yönetmeliği'nde ise kamunun rahat ve huzurunu bozacak şekilde gereksiz veya gereğinden uzun, ayarsız olarak çalınması, şehir içinde havalı korna kullanılmasının yasak olduğu ifade ediliyor. Trafikte gereksiz korna çalanlara ise 62 lira trafik cezası kesiliyor. İzinsiz ve ruhsat alınmadan araçlara takılan havalı kornalar ise söktürülüyor

*http://www.zaman.com.tr/gundem_polis-gereksiz-korna-calan-suruculere-karsi-mucadele-edecek_1054548.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukoto

emege saygı tereciye tere satmak :) dostum havalı korna uygun fiyat facebook gir bak bakalım

Fiyat zaten uygun hocam o paraya gayet iyi. Zaten bu şekilde yapılan satışa montajda böyle olur size hatalısınız demedim. Biz bazı araçlar üzerinde proje yapardık bayağı sağlam korna tesisatları döşedik. Örneğin Albea'nın radyatörün önüne 5 tane boru sığdırdık. Nasıl derseniz tamponu komple söküp alırdık, dekupajla keserdik biçerdik. Panjur içlerini oyardık falan. Eski Tempra 1.6 lar Mazdalar falan böyle değildi komple boş olurdu doldururduk ne var ne yok. Şimdikilerde yer yok en büyük sıkıntısı orda.
  • Mono Italiano kullanıcısına yanıt
    tüm araçlara yapıyoruz biz yer problem olmuyor dostum illaki bir bölge bulunuyor kesme biçme yapmadan.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.