Şimdi Ara

Havalı silah önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ilk havali tabancam olucak,yardimci olursaniz sevinirim butcem maksimum 350 tl benim dusundugum gamo pt-85 bu silah nasildir kullanan var mi veya baska oneriniz var mi, ve havali tabancalari kullanmasi gazini doldurmasi vb. Zor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxjamesbond

Arkadaslar ilk havali tabancam olucak,yardimci olursaniz sevinirim butcem maksimum 350 tl benim dusundugum gamo pt-85 bu silah nasildir kullanan var mi veya baska oneriniz var mi, ve havali tabancalari kullanmasi gazini doldurmasi vb. Zor mu ?

birazcık daha zorla ve zoraki hp 01 ultra al ilk tabanca için beeman p17 de önerebilirim. 130 tl civarına bulursun onu da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

quote:

Arkadaslar ilk havali tabancam olucak,yardimci olursaniz sevinirim butcem maksimum 350 tl benim dusundugum gamo pt-85 bu silah nasildir kullanan var mi veya baska oneriniz var mi, ve havali tabancalari kullanmasi gazini doldurmasi vb. Zor mu ?

birazcık daha zorla ve zoraki hp 01 ultra al ilk tabanca için beeman p17 de önerebilirim. 130 tl civarına bulursun onu da.

Şu anda zorakiyi alamam hocam,gamo nasildir şu seti almayi dusunuyorum avantajli gibihttp://www.bozkurtav.com/kampanyali-gamo-pt-85-blowback-havali-tabanca-pmu6027

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

quote:

Şu anda zorakiyi alamam hocam,gamo nasildir şu seti almayi dusunuyorum avantajli gibihttp://www.bozkurtav.com/kampanyali-gamo-pt-85-blowback-havali-tabanca-pmu6027

hocam blowback sistemli tabanca almaman taraftarıyım. blowback tüpten harcıyor ve gereksiz biir özellik.

• ben 2. elden 200 e satıyorum isterseniz çok güzel silahtıır paraya ihtiyacım olmasa inanın satmazdım 05469224757 whatsapp dan ulaşabilirsiniz detaylar için
  • onun yerine biraz daha zorlayıp bir tüfek alabilirsin Buna bakmanı tevsiye ederimhttp://www.bozkurtav.com/hatsan-mod-85-sniper-vortex-camo-havali-tufek-pmu6198
  • onlar boncuk atar kagıdı deler sadece
    biz dukkanda satıyoz.alırsan tufek al
    yoksa 3 gun sonra zararına satarsın yok hediye geldi falan dersin

tufek alırken tek kırma alma dizine vurup kırman gerekir en cok 10 atıs yaparsın dizin morarır

hava ile calısan model al kırma yapmıyon hatsan 65 di galba biz onu dukkanda satmıyoz 1300 tl diyd
    dizden kırma satarız zaten alan gidiyo anlamıyo

bide coluk cocuga boncuk atan havalı tabanca airsoft falan veririz

• Hocam bu havalı silahı kulanmanın amacı nedir ? Ruhsat gibi seyler gerektiri mi ? Bi arkadasimda gormustum bende merak ettim celik bi boncuk atiyordu sanirim.Altinda da tüp vardı.100-150 arası bende almayı dusunuyorum ama amacını cozemedim.Yardimci olurmusunuz ?

• hedef kagıdı vurmak amac o annen soylemedimi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.