Şimdi Ara

Hayrobolu bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar hayrabolu myo bu sene yerleştim bölge hakkın bilgi paylaşırsanız svinirim ev kiraları gezilecek yerler cafeler insanı hakkında olabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ysmn_

merhabalar hayrabolu myo bu sene yerleştim bölge hakkın bilgi paylaşırsanız svinirim ev kiraları gezilecek yerler cafeler insanı hakkında olabilir :)

Ufacık bi yer

Gezecek pek bi yeri yok bizim koye yakin

Tekerlemesi de var

Ayraboluya gittim ayran ictim ayran kaldim

İnsani superdir yardimseverdir her sikintinda yardimci olur cok icer ama üçkiyat duzen yalan dolan gibi seylere akillari ermez. Turkiyede en guvenilir insanlari o bolgede bulunur. Her ne kadar anadolu insanina benzemese de çoğu anadolu insanından iyi niyetli olduğuna şahidimdir. çok içerler ama içkiden dolayı trafik kazası kavga vs. olmaz. hırsızlık gasp kapkaç neredeyse yoktur. esnaf dükkanın kapısını açık bırakarak başka yere gider gelir. o kadar yani abartmıyorum. cafe olarak en fazla 2-3 tane ya vardır ya da yoktur. çünkü gerçekten ufak bi yer. herkes tanır birbirini.

ama inşaatlarda çalışmak için doğudan gelen kişiler yüzünden biraz bozulmaya başladı.

Ha bu arada organik ucuz ve kaliteli koy mahsulleri bulabilirsin. domatesi kavunu ve karpuzu biberi salçası domates kurusu çok güzeldir. Satır köftesi de meşhurdur ama fazla kalınmaz sıkıcıdır genel olarak insan yapisi yukaridaki gibidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkish_republic -- 9 Eylül 2012; 21:17:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: turkish_republic

quote:

merhabalar hayrabolu myo bu sene yerleştim bölge hakkın bilgi paylaşırsanız svinirim ev kiraları gezilecek yerler cafeler insanı hakkında olabilir :)

Ufacık bi yer

Tekerlemesi de var

İnsani superdir yardimseverdir her sikintinda yardimci olur cok icer ama üçkiyat duzen yalan dolan gibi seylere akillari ermez. Turkiyede en guvenilir insanlari o bolgede bulunur. Her ne kadar anadolu insanina benzemese de gidince goreceksin zaten.

Ha bu arada organik ucuz ve kaliteli koy mahsulleri bulabilirsin. Satır köftesi de meşhurdur ama fazla kalınmaz sıkıcıdır genel olarak insan yapisi yukaridaki gibidir

gezilecek pek bir yer yok derken? hiç mi yok yada oralarda eşyalı ev bulablrmym kiralar nasıl.?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkish_republic

quote:

Ufacık bi yer

Tekerlemesi de var

çok içerler ama içkiden dolayı trafik kazası kavga vs. olmaz. hırsızlık gasp kapkaç neredeyse yoktur. esnaf dükkanın kapısını açık bırakarak başka yere gider gelir. o kadar yani abartmıyorum. cafe olarak en fazla 2-3 tane ya vardır ya da yoktur. çünkü gerçekten ufak bi yer. herkes tanır birbirini.

ama inşaatlarda çalışmak için doğudan gelen kişiler yüzünden biraz bozulmaya başladı.

Ha bu arada organik ucuz ve kaliteli koy mahsulleri bulabilirsin. domatesi kavunu ve karpuzu biberi salçası domates kurusu çok güzeldir. Satır köftesi de meşhurdur ama fazla kalınmaz sıkıcıdır

İnsani superdir yardimseverdir her sikintinda yardimci olur cok icer ama üçkiyat duzen yalan dolan gibi seylere akillari ermez. Turkiyede en guvenilir insanlari o bolgede bulunur. Her ne kadar anadolu insanina benzemese de gidince goreceksin zaten.

Ha bu arada organik ucuz ve kaliteli koy mahsulleri bulabilirsin. Satır köftesi de meşhurdur ama fazla kalınmaz sıkıcıdır genel olarak insan yapisi yukaridaki gibidir

gezilecek pek bir yer yok derken? hiç mi yok yada oralarda eşyalı ev bulablrmym kiralar nasıl.?

tekirdağın kuzeyindedir. kiralar istanbul şartlarına göre tabiki çok daha ucuzdur. 2. el eşya satan yerlerden eşya temin edebilirsin. ev sıkıntısı çekeceğini zannetmiyorum ev bulursun.

kuzeyde kaldığından edirne köylerine sınırdır. kışları sert geçer yanlız. bayağı soğuk olur ona göre kışın ısınma ihtiyacı vs. dikkat etmen gerekir.

20.000 nüfuslu bir yerde bağdat caddesi veya istiklal caddesi aramayacaksın herhalde :) küçücük bir çarşısı var. 2006 yılında sadece ziraat bankası ve işbank atm si vardı. şimdi nasıldır bilmiyorum.

trakyanın mahrumiyet bölgelerinden biridir ama insanı inatla avrupalı olduğunu iddia eder :) kendini öyle zanneder ve ona göre yaşamaya çalışır. kızları rahattır gece 12 de sokakta korkusuzca gezebilir.

daha ne istiyorsun bu kadar bilgi verdim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkish_republic -- 9 Eylül 2012; 21:25:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.