Şimdi Ara

Haziran 2013 A2 Ehliyet Sınavı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

B sınıfı ehlıyet sahıbıyım ve A2 ıcın hazıran donemınde sınava gırmek ıstıyordum. Kurs kayıt ıslemlerı ıcın gec kaldıgımı, agustos sonu sınavına kaydedebıleceklerını soyledı..

Bugun bır arkadasım kayıt suresının uzatıldıgıyla ılgılı benı bılgılendırdı. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı ?

Tesekkurler,

• Ben bu gün ün son gün olduğunu biliyorum, evraklarınızı hazırlayıp bugün kursa verirseniz sanıyorum sorun olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kursu aradım sınav ücreti için berki dedi sınav yapmayıp direk direksiyona alırlar dedi.yönetmelik değişecek gibiymiş..ayın 5 'ine tekrar arıyacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilturk4646

kursu aradım sınav ücreti için berki dedi sınav yapmayıp direk direksiyona alırlar dedi.yönetmelik değişecek gibiymiş..ayın 5 'ine tekrar arıyacagım

Bilgilendirin hocam bizi çoluk çocuk 16 17 yaşında hesap yapar biz kayıt süresini hesap edemedik.
  • yönetmelik değişmiş bi sonraki dönemler için geçerli olacakmış bugün sürücü kursuyla görüştüm. haziranda sınava girecek olanlar girecek sonraki dönemler sadece direksiyona girecek. 10 soru için 50tl para verecez yapcak bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompliman

yönetmelik değişmiş bi sonraki dönemler için geçerli olacakmış bugün sürücü kursuyla görüştüm. haziranda sınava girecek olanlar girecek sonraki dönemler sadece direksiyona girecek. 10 soru için 50tl para verecez yapcak bişey yok.

bende bugün konuştum ayın 5'ine gel belli olacak dedi bakalım 5'inde ne olacak ben şimdi b'yi kazandım a2 den 10 sorudan gireceğim dimi ?
  • quote:

yönetmelik değişmiş bi sonraki dönemler için geçerli olacakmış bugün sürücü kursuyla görüştüm. haziranda sınava girecek olanlar girecek sonraki dönemler sadece direksiyona girecek. 10 soru için 50tl para verecez yapcak bişey yok.

BanBenim kurstan da sadece direksiyona gireceksin dediler , 20 temmuzda direksiyon sınavı varmış ona gireceğim ama sınav ücreti hakkında bi değişiklik var mı dedim bilmiyorum dedi. İnşallah öyle bi saçmalık olmaz hem sınavı kaldır hemde sınav harcı almaya devam et
  • benim b ehliyetim var zaten sadece a2 alacağım ben bana kurstan söylenen buydu siz yatırıp 10 soruyu çözeceksiniz dediler. sizden sonraki dönemler artık sınava girmeyecek sadece direksiyon sınavına girecekler dediler. yatıracağım para kendi ceplerine gitse daha kapsamlı araştırırdım ama sonuçta yatırılacak yazılı sınav ücreti olan 50tl tamamen devlete gidiyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilturk4646

bende bugün konuştum ayın 5'ine gel belli olacak dedi bakalım 5'inde ne olacak ben şimdi b'yi kazandım a2 den 10 sorudan gireceğim dimi ?

Bugün ayın 5i umarım güzel haberler vermişlerdir. umarım para yatırmamıza gerek kalmaz.
  • Bende A2 fark'a yazildim. Kurs sinav ucreti aldi ve 10 soruluk motor sinavina gireceksin dediler...

• peki biz bu 10 soruluk sınavı geçemezsek bi dahaki dönem geçmiş sayılıp direk direksiyon sınavına mı gireceğiz? Eğer böyle olacaksa bu sınava bu dönem girmemizin hiçbir anlamı yok. Sınav ücretinin tarihi henüz geçmedi ve bu sınavı bidahaki dönemden itibaren değil de şimdiden iptal edebilirler.
  • Kurstan aradilar Hazirandaki motor sinavina girmeye gerek yokmus. Direk sadece direksiyon dersine girecekmisim herkese boyledir kesin

• valla bana da yönetmeliği gösterdiler ve mayısta kayıt olup haziranda sınava girecekler eski yönetmeliklerden sorumlu olduğu olduğu için sınava girecekler hatta direksiyon sınavı da daha kolaymış yeni yönetmeliğe göre. hatta sınavı geçemememiz sonucunda bir sonraki dönemde yapılacak sınavda bizler için tekrar soru hazırlanacakmış kısacası eski yönetmelikte kayıt yaptıranlar eski yönetmelikten sorumlularmış.
  • quote:

valla bana da yönetmeliği gösterdiler ve mayısta kayıt olup haziranda sınava girecekler eski yönetmeliklerden sorumlu olduğu olduğu için sınava girecekler hatta direksiyon sınavı da daha kolaymış yeni yönetmeliğe göre. hatta sınavı geçemememiz sonucunda bir sonraki dönemde yapılacak sınavda bizler için tekrar soru hazırlanacakmış kısacası eski yönetmelikte kayıt yaptıranlar eski yönetmelikten sorumlularmış.

Banada önce gireceksin demişlerdi, sonradan aradılar ve sadece direksiyon sınavına gireceksin dediler. İnşallah kurs sakata getirmez bizi :)
  • valla isterseniz başka kurslara da bir sorun imkanınız varsa çünkü benim gittiğim kurs sağlam ve köklü bir kurs kısacası tecrübeliler yani yaşadığım yerin ilk kursu diyebilirim. Özellikle yönetmeliği okudu ve siz hala eski yönetmeliğe bağlısınız yazılı ve direksiyon sınavı da ona göre yapılacak şimdi ve bundan sonrası için dedi. Sonuçta yatırılan para bunların cebine gitmiyor gitse daha temkinli yaklaşıp derinlemesine bir araştırma yapardım ama Ağustosta sınava gireceklerden itibaren geçerli bir yönetmelikmiş hatta onların direksiyon sınavı daha uzun ve zorlu olacakmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.