Şimdi Ara

Haziran'da tatil için neresi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 gün önce Evlendim balayına çıkmak için Haziran ayını beklliyorum aslında gitmek istediğim yer Fethiye & Marmaris ama o tarihlerde sıcak olurmu ? Daha Önce Marmarise gittim çok beğendim.. tekrar eşimle gitmek istiyorum ama Haziran'da hava ve suyun sıcaklıgına güvenemiyorum.

Bana yorum ve önerilerinizi bildirirseniz (sadece türkiye) sevinirim otel olarak daha düşünmedim, Önce bölge olarak nereye gideceğime karar vermek istiyorum .

(aynı konuyu başka yerede açmıştım ama çok cıvık cevaplar geldiğinden doğru yere açmak istedim kusura bakmayın )

Herkese teşekkürler

• asiel kullanıcısına yanıt
    Meraba asiel,
    Marmaris'e nisan ayında arkadaşlarımla gitmiştim, otelde kaldım. Siz nerede kalmıştınız bilmiyorum ama biz Holiday Republic'te kalmıştık, çok da memnun kalmıştık. Tekrar gidebileceğim bi yer oldu benim için. Sitelerde kötü yorumlar var ama hiç öyle çıkmadı. Şimdilerde yaz için tekrar bakıyorum oteli takip ediyorum ancak yaz olduğu için biraz kazıklanabilirim
    http://urlmi.com/2bmi5q burdan takip ediyorum bizim gittiğimizdeki gibi fiyatlar ama iki kişilikte fiyatlar değişir mi bilmem.
    Bir de booking.com'a bakıyorum ama oteli bulamıyorum orada
    Ayrıca uzun süre kaldığında da indirim sağlıyorlar.
    Sorun olursa cevaplarım :)

• Marmaris İngiliz bölgesinde olduğu için fiyatlar yüksek, aynı parayla akdenizde çok daha kaliteli bir otelde kalabilirsiniz

haziran ayı iki bölge için de sıcaktır. ben kemer önerebilirim. özellikle orange country çok güzel bir yere benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimbabve milyarderi -- 14 Mayıs 2015; 16:33:22 >
  • Selamlar,

Ben Marmariste Hotel Ayti de kaldım çok iyi bir otel değildi ama Marmaris eğlenceli güzel bir yer oldugundan sadece uyumadan uyumaya gittim turlar ve geceleri çok eğlenceli marmarisin. Haziran da su nasıl olur acaba ? Plan tamamen bana ait olacağından eşimi mutsuz etmek istemiyorum. Soğuk olmasın yeterli marmaris zaten çok eğlenceli ve güzel bir yer.

Akdenizde Nereleri Önerebilirsiniz ?
  • asiel kullanıcısına yanıt
    Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni tavsiye ederim. Deniz için sıcaklık mükemmeldir Haziran'da. Otellerde Rus turist pek yoktur. Şezlong kavgası olmaz. Nuh'un Gemisi, Kaya Artemis deniz ve kumsal açısından süperdir.

Pasaport gerekmiyor. TC Kimliği ile giriş yapılıyor.

Touristica ya da ETS ile paket alırsanız uçak uyguna gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expertadmin -- 15 Mayıs 2015; 16:58:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.