Şimdi Ara

Hazırlık Sınıfı (Muafiyet)Sınavı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Süleyman Demirel Üniversitesi'ni bu sene kazandım.Hazırlık sınıfı sınavının ne zaman yapilacağını bilmiyorum.Siteye girdim bir şey buldum ama orda da sorumun cevabını bulamadım.Bilen biri yardim etsin lütfen.

Sitede yazan yazı da bu:http://i.hizliresim.com/VLOjPq.png

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burada sınav saat ve yerleri açıklanmış

http://ydyo.sdu.edu.tr/tr/haber/2015-2016-kayitli-ve-yabanci-dil-yeterlilik-sinavina-girecek-ogrencilerimizin-dikkatine-12634h.html

sınava girmezsen, doğrudan hazırlık sınıfından başlarsın (bizim okulda sistem öyle)

Ayrıca Ocak ayında bir sınav daha yapılıyor olması lazım eğer onu geçersen ocak ayında da 1. sınıfa başlayabilirsin (bizim okulda sistem öyle)

bana sorarsan hazırlık denen şey tam bir zaman kaybıdır ve uzatmadan bitirmeye bak. Ben ve pek çok arkadaşım hazırlığa 2 ve hatta 3 yıllarını kaybetti.

Bu arada sınavın yarınmış, umarım başka şehirde değilsindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meksika erkeği -- 8 Eylül 2015; 22:04:35 >

• Teşekkürler hocam.Ne yazık ki farklı şehirdeyim bu benim için çok kötü oldu.

• Ama hocam bir sey sorucam.Simdi dikkat ettim de burda sadece yabanci dil bolumleri icin aciklama yapilmis.Ben makine muhendisligindeyim.Nasil olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: imhereru

Teşekkürler hocam.Ne yazık ki farklı şehirdeyim bu benim için çok kötü oldu.

Çalışmadıysan, zaten büyük ihtimalle geçemeyecektin, yani üzülmene değmez.

ama çalıştıysan işte o zaman kötü ama yine de üzülmene değmez çünkü dediğim gibi sadece bir dönem sabredersin 3-4 ay felan çünkü ocak ayında da yine aynı sınav yapılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.