Şimdi Ara

Helal Olsun Satürn !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün 32 Gb yeni ipad'ımı trump towers satürn'den aldım. Kurulum yaptırmak için müşteri hizmetlerine verdim. Neyse eve geldim faturadaki seri numarası ile kutu tutmuyor. İçinde hücresel veri silinmiş, film rulosunda fotoğraf var manzara. Dedim kesin bana başka iade edilen ya da teşhir verdiler. Nasıl kızdım anlatamam. Sabah gittim böyle böyle. Dediler ki beyfendi bir sorun varsa halledelim. Dedim neyi halledeceksiniz size güvendik bakmasam başka ürün almış olacaktım. Fakat işin aslı benden önce ipad alan başka birinin seri numarasını benim faturaya da yazmışlar. ( arka arkaya almıştık.) Sırf içim rahat etmedi diye iade aldılar ve yeni kutu verip önümde kurulum yaptılar. Üstelik ücretli programlar yüklediler. (Asphalt 6 gibi)

Ayrıca hala memnun olmazsam iade etmem için 14 günüm var. Ve en iyi fiyat garantisi ile teknosa'dan getirdiğim etiketin altına verdiler. Siyah 32 olmadığı için 64 aldım. Soru soracakları beklerim. Kısacası Teşekkürler Satürn !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selfesteem -- 6 Mayıs 2012; 15:15:31 >

• Ne kadara aldın hocam hayırlı olsun
  • MM grup buna Satürn de dahil müşteri memnuniyeti için çok iyi hizmet veriyor, bende şahsen MM Fulya ve Satürn Bayrampaşa dan iade ve değişim olayarını çok yaşadım.
  • Muazzam hayirli olsun kardesim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Muazzam hayirli olsun kardesim.
    teşekkür ederim arkadaşlar. 32 GB black 1723 idi, 64'ü 1.963 tl aldım bir de 1 yıllık sigorta her türlü çalıntı, darbe vs kapsamlı 170 Tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Muazzam hayirli olsun kardesim.
    İbret alın ibreeet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaironeya

İbret alın ibreeet

Alıntıları Göster
    4g li sanırım hayırlı olsun
    mm ve saturn dem ben de memnunum her zaman gerek çalışanları gerek müşteri hizmetleri başarılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

4g li sanırım hayırlı olsun
    mm ve saturn dem ben de memnunum her zaman gerek çalışanları gerek müşteri hizmetleri başarılı.

Alıntıları Göster
    Ben bütün alışverişlerimde Bimeks'i tercih ediyorum nedense. Müşteri hizmetleri, çalışanları..her şeyiyle hoşuma gitmiştir. Metrocity Bimeks'e 10bin TL'ye yakın para harcamışımdır bugüne dek. Bir dahaki alışverişimde Satürn'ü tercih edeceğim. Belli mi olur belki Satürn sever olurum:)

• bende maramara forumda saturnden aldim musteri memnuniyeti icin saturene tesekkurler herkese tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebeto10

bende maramara forumda saturnden aldim musteri memnuniyeti icin saturene tesekkurler herkese tavsiye ederim
    bende yaklaşık 2 ay önce mediamarkt tan ipad 2 aldım yaklaşık 12 gün kullandım sonra baktım kredi kartı borcum rahatsız ediyor beni dedimki gideyim bir şansımı deneyeyim belki geri alırlar bende kredi kartı borcumdan kurtulurum, gittim oradaki görevliye geri iade için geldiğimi söyledim bir form doldurttu ve beni yetkili bir kişiye aktardı, yetkili bayan bana neden iade etmek istediğimi sordu benimde o an aklıma hiçbirşey gelmedi ve üründen memnun kalmadığımı söyledim, bayan çalışan bunun üzerine bana bir tane bile soru sormadı ve bir form doldurarak beni kasaya aktardı ve bende yaklaşık2 dakika içinde nakit 1200 tl mi aldım.. mediamarkt a da helal olsun mu,, olsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: xyz88

bende yaklaşık 2 ay önce mediamarkt tan ipad 2 aldım yaklaşık 12 gün kullandım sonra baktım kredi kartı borcum rahatsız ediyor beni dedimki gideyim bir şansımı deneyeyim belki geri alırlar bende kredi kartı borcumdan kurtulurum, gittim oradaki görevliye geri iade için geldiğimi söyledim bir form doldurttu ve beni yetkili bir kişiye aktardı, yetkili bayan bana neden iade etmek istediğimi sordu benimde o an aklıma hiçbirşey gelmedi ve üründen memnun kalmadığımı söyledim, bayan çalışan bunun üzerine bana bir tane bile soru sormadı ve bir form doldurarak beni kasaya aktardı ve bende yaklaşık2 dakika içinde nakit 1200 tl mi aldım.. mediamarkt a da helal olsun mu,, olsun :D

Alıntıları Göster
    o asphalt 6 bidaha güncelleyemeyecen biliyorsun değilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Peki silinme durumu olur mu ? başka bir itunes'e bağlayınca güvenlik önlemi olarak siliyor herşeyi diye okumuştum , bu silinme itunes içindeki programlarmı yoksa ipad e yüklenmişler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Peki silinme durumu olur mu ? başka bir itunes'e bağlayınca güvenlik önlemi olarak siliyor herşeyi diye okumuştum , bu silinme itunes içindeki programlarmı yoksa ipad e yüklenmişler mi ?

sizin hesabiniz üzerinden bi yükleme olmadığı taktirde itunes a bağladığınız cihaz update yapmayacaktır + satın alınan id sizin pc ye kayıt edilmelidir ki oyunu güncelleyip silinmesini engelleyebilesiniz.

Sanısam pc ye bağladığınızda o uygulama silinecek ''sanırım''.

• quote:

Alıntıları Göster
    Bende 10/03/2012 tarihinde kızım için samsung wifi 5.0 almıştım,10 gün önce doğum günü hediyesi olarak verdim,ama pek memnun değil,acaba teknosa(satın aldığım yer) ya götürüp yerine yeni ıpad alabilirmiyim?tabiki fiyat farkı vererek,böyle bir müşteri memnuniyeti olurmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendis1

Bende 10/03/2012 tarihinde kızım için samsung wifi 5.0 almıştım,10 gün önce doğum günü hediyesi olarak verdim,ama pek memnun değil,acaba teknosa(satın aldığım yer) ya götürüp yerine yeni ıpad alabilirmiyim?tabiki fiyat farkı vererek,böyle bir müşteri memnuniyeti olurmu?

7 gün içerisinde diye biliyorum iade hakkı genel olarak.
  • quote:

teknosa çoook gıcık bence bu konularda, ama 14 gün içinde değiştirme hakkı var diye biliyorum genel olarak kanunlarda, ürün sim kartlı ise almazlar ancak sim kartlı değil ise ciddi bir tavırla ve hiç kullanılmamış olduğunuzu belirterek birde ipad almak istediğinizi söylerseniz, sonuçta para iadesi istemiceksiniz kazanan onlar olacak, ve yasal haklarınızı araştırıp bunlarıda onlara muhabbetiniz içerisinde aktarırsanız bence değiştirirsiniz,
  • quote:

quote:

teknosa çoook gıcık bence bu konularda, ama 14 gün içinde değiştirme hakkı var diye biliyorum genel olarak kanunlarda, ürün sim kartlı ise almazlar ancak sim kartlı değil ise ciddi bir tavırla ve hiç kullanılmamış olduğunuzu belirterek birde ipad almak istediğinizi söylerseniz, sonuçta para iadesi istemiceksiniz kazanan onlar olacak, ve yasal haklarınızı araştırıp bunlarıda onlara muhabbetiniz içerisinde aktarırsanız bence değiştirirsiniz,

Alıntıları Göster
    tarihi okuyamamışım, çok gemiş üstünden, size sahininden yada gittigidiyor yolu görünüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbo Turtle

Ben bütün alışverişlerimde Bimeks'i tercih ediyorum nedense. Müşteri hizmetleri, çalışanları..her şeyiyle hoşuma gitmiştir. Metrocity Bimeks'e 10bin TL'ye yakın para harcamışımdır bugüne dek. Bir dahaki alışverişimde Satürn'ü tercih edeceğim. Belli mi olur belki Satürn sever olurum:)

Aynen dostum bende metrocity bımeksden baya alısverıs yaptım hizmet ve calısanları iyi ama saturn dende oyun almıslıgım var gordugum kadarıyla güzel bir yer yaptıklarıda cok örnek bir davranıs hayırlı olsun bu arada alan arkadas :)
  • Arkadaslar gülmece yok ama....newipad ile ipad2 arasinda fiziksel olarak farklar ne acaba..? Bir yakınım new ipad alacak ama yanlıslikla ipad2 almayayım diyor...ne fark diye soruyor..benimda aklıma fazla bir sey gelmedi...sen new ipad diye söyle yeter dedim ama..yinede pinpirikli..beni kandirmasınlar diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

Arkadaslar gülmece yok ama....newipad ile ipad2 arasinda fiziksel olarak farklar ne acaba..? Bir yakınım new ipad alacak ama yanlıslikla ipad2 almayayım diyor...ne fark diye soruyor..benimda aklıma fazla bir sey gelmedi...sen new ipad diye söyle yeter dedim ama..yinede pinpirikli..beni kandirmasınlar diyor

kamerası biraz büyük birde aleti açınca direkt internet üzerinden activasyon yapar ipad 2 de itunes bağla die uyarır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.