Şimdi Ara

hem kablolu hem kablosuz modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kablosuz modemlerin hepsi aynı zamanda "normal" modem olarak da kullanılabiliyor mu? Yoksa istendiğinde wireless, istendiğinde normal modem olarak kullanabilmek için modelleri mi araştırmalıyım?

Çoğunlukla telefon hattından bağlanacağım ama istediğim zaman hatta kesinti olmadan wireless moduna geçebilecek bir modem arıyorum. Bu özellik hepsinde var mı?

Teşekkürler

• hepsinde enaz 1 tane ethernet portu vardır..
    yani modemi ethernet portundan bir bilgisayara sürekli bağlı kullanabilirsiniz..
    aynı anda kablosuz özelliğide kullanılabilir..yani mod değiştirme gibi bir işlem yok..
    (benim modeme bazen 3 pc birden bağlanıyor biri ethernet portundan 2 si kablosuz bağlı)
    kablosuz özelliğini kullanmadığınız zamanlarda kapatmak istiyorsanız (güvenlik için,sağlık için vs )
    bazı modellerde tek tuş ile kablosuz özelliği kapatılabiliyor..
    ama bazı modellerde biraz uğraşmak gerekebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooppss -- 1 Ocak 2011; 21:49:08 >
  • Teşekkürler.

Tek tuşla wireless özelliği kapatılabilen ucuz bir modem tavsiyesi alabilir miyim bilen varsa?
  • ucuz model bilmiyorum..
    kendi kullandığım modemde var o özellik (alma sebeblerimden biri)..gayet memnunum
    ama fiyatı ucuz değil..
    http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1042&uid=103239

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooppss -- 2 Ocak 2011; 0:34:41 >
  • bende uydu net almak istiyorum ondada modem kablosuz cbw-700w Netmaster diye bi marka
    bende bu cihazı sadece kablolu olarak kullanmak istiyorum kablosuz olayı sağlığa zararlı olduğu için
    ben baktım ama bulamadım bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlermi
    http://www.netmaster.com.tr/urunler/cbw-700v
  • walla almadıysan henüz airties rt 204 modem war elimede sıfır adsl bedava verdi vatan teknosada falan 120 tl ben 70e veriyorum 3 yılda garantisi war
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.