Şimdi Ara

Hercules Radeon 3D Prophet 9800 Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl bilirsiniz buna 450 dolar verene kadar fx5900 mu alsak

• ooo bozdun niyeti anlaşılan
  • Bende para bok olsa bile(ki değil :) ) elimde 9700PRO varken 9800PRO yada 5900 almam. Çünkü şu an için 9700PRO çalıştıramadığı hiç bir oyun olamaz, onun çalıştıramadığı çaptaki oyunlar çıktığında muhtemelen 9800 yada 5900 da çalıştırmayacaktır. Tabi bu benim şahsi görüşüm.
    Saygılar,
  • bende 2 si arasinda kaldim.5900 ultra yada bu diye.fx 5900 un overclock payi cok az 9800 pro ya gore.Hercules alirsam o karta mod yapmaya kiyamam walla :)
  • bende para *** gibi olsa zırt pırt gider en son çıkan parçaları alırdım
  • parayla ilgisi yok kocum
    hobidir hobi bu isler :)
    cok arkadasim war parasi olan ama hicbiri gidip almiyor 9700 pro
  • çavuş senin 2500+ bartonmu? bartonsa nasıl çıkardın onu 2450mhz ye ben her tarafımı yırttım 2275 mhz yi aşamadım
  • para yoksa hobi de yok o zaman..ölemi yani? çok Seviom uĞraşmayı bilgisayla ama gidipte bi 9700 alamıom..hobi var+ para yok =sonuc 9700 yok demekki para da çok önemliii...
  • @drahte1905: ucuzun da al, boşuna para verme hercules, zaten sonunda o/c yapacaksan üstündeki fanı çıkardacaksın.
  • Arkadaşlar bu iş için parayı internetten kazanın benim aşağıdaki bilgisayar kasayı komple değiştirdim 2 milyar 700 milyon civarı bişi tuttu ve ben bunun 300 milyo civarını kendim biriktirdim 800-900 milyon gibi bir kısmınıda internetten sponsorlardan kazandım ben daha 14 yaşındayım düşünün birde aranızda çalışanlar var yapmayın
  • generals bu işi bana öğretsene pmden
  • dostum o zaman anlat bu işin yolunu..
  • yaw bende bu iki kart arasında kaldım ama 3. bişeyi daha düşünüyorum bu kadar para vericem değicek mi :)
  • valla kasma o kadar bayılacağına 9700 pro al ayrıca gerıye kalan paranıda tut ılerde sistemini yükseltebilirsin...ara benımdır kasmaz dersen buyur creative wildcat 3d çizim ekran kartlarından al hocam en kolayı
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by drahte1905</i>
    <br />nasıl bilirsiniz <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    merhumu çok iyi bilirdik.

allah rahmet eylesin..
  • valla hercules de o/c için ustune konan fan yeter abartmayın baya sağlam yani
  • batuhano doğru diyor.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Generals</i>
    <br />Arkadaşlar bu iş için parayı internetten kazanın benim aşağıdaki bilgisayar kasayı komple değiştirdim 2 milyar 700 milyon civarı bişi tuttu ve ben bunun 300 milyo civarını kendim biriktirdim 800-900 milyon gibi bir kısmınıda internetten sponsorlardan kazandım ben daha 14 yaşındayım düşünün birde aranızda çalışanlar var yapmayın
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

ne sponsoru bunlar, bu yaşta :)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Jincx</i>
    <br />bende 2 si arasinda kaldim.5900 ultra yada bu diye.fx 5900 un overclock payi cok az 9800 pro ya gore.Hercules alirsam o karta mod yapmaya kiyamam walla :)

The answers is coming...[krl]
    2 days later...[bye]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by HeavyWeight</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by drahte1905</i>
    <br />nasıl bilirsiniz <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    merhumu çok iyi bilirdik.

allah rahmet eylesin..

komikmisin sevindinmi [ban][ban]
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.