Şimdi Ara

Herkes fikrini belirtsin Dota bölümünün genişletilip ayrı bir dota2 bölümü açılmasını istermisiniz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Burası bildiğin Dota 2 bölümü zaten, kaç tane konu var ki zaten adam akıllı biçimde WC3 multi ve/veya Dota 1 hakkında ?
  • olsun tabi.bizimki kalmış en altta küçücük bir yerde arıyoruz iki saat.birde şu lol'e döner muhabbetlerini de yersiz buluyorum.çünkü dotayı herkes oynayamaz lolün o halde olmasının sebebi herkesin oynayabilmesinden dolayı.dotayı oynayacak adam mekaniklerini anlamaya çalışmalı.onla bunla karşılaştırıpta oynamaya kalkan adam oyunu bırakır gider zaten.yine ortam bize kalır.
  • Geçenlerde yöneticiye mail attım, dota2 bölümüne yönetici olmak istiyorum diye. Bir ses gelmedi. Bir süre sonra tekrar sordum ne oldu niye cevap gelmiyor diye. Olursa biz size haber veririz filan dedi.

En dandik NGOlarda bile böyle bir talep geldiğinde bakılır ve değerlendirme sonucu başvuran ile paylaşılır. Zamanında böyle bir kurumu yönetmiş biri olarak söylüyorum.

Biz takıldığımız ortama hizmet etmek için daha çok zaman ayıralım diyoruz böyle karşılıyorlar. Neyse vardır bir bildikleri diyeceğim de pek sanmıyorum...
  • Ya zaten çocuklar dotayı beceremeyip geri dönerler lole bu yüzden çocuklar görücek filan endişesi olmasın

Bence de açılmalı Dota 2 bölümü.
  • Şu anda ilk 2 sayfaya baktım. İlk sayfada bir tane wc3 mapı soran ve barat konusu açan bir arkadaş dışında bir wc3 konusu yok.

Bu haliyle iyi bence.
  • Ne olursa olsun Dota 2 Bölümünün açılması bi çok şeyi değiştirir.Ben açılmasından yanayım 50 tane ayrı konu bi başlık içinde tartışılıcaksa ne anladık bu işten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkPehlivan

Ne olursa olsun Dota 2 Bölümünün açılması bi çok şeyi değiştirir.Ben açılmasından yanayım 50 tane ayrı konu bi başlık içinde tartışılıcaksa ne anladık bu işten.

+1
  • sen açmasaydın ben açıcaktım bu konuyu kesinlikle dota 2 bölümü açılmalı
  • Isteriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.