Şimdi Ara

Herkese merhaba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar herkese merhaba demek istiyorum...

ben anıl.pokemon crater oyununa yenibaşladım. sabah bir atışmamız olduğu için özür dilerim. beni lütfen oyunda ve bu forumda unutmayın yakın dost olmak istiyorum her gün burada olacağım:

benim isteğim oyunda bana ortak olunması yani oyunu tam bilmiyorum fakat anladığım kadarıyla ortaklık falan oluyormuş.iyi niyetinize güveniyorum ve bana bu meseleyi iyice açıklayacağınıza inanıyorum.elimdem tutarsanız çok mutlu edersiniz.Teşekkürler

24 saat online hizmet

arada oyundaki nickim : madetrone daha dün açtım account'u oyunda pek bir bşey bilmiyorum yardım için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doanil -- 17 Ağustos 2007; 17:44:15 >

• benden daha çok bilenler vardır ama bu oyun için yeterli bilgiye sahip olduğumu inanıom msn imi pm den atıorum istersen ekleip soruların olursa sorabilirsin hoşgeldin aramıza
  • Hem Bizlere Soru Sorabilir Hemde Üst Konu Olan Rehber den İstediğini Öğrenebilirsin
  • tekrar teşekkür ediyorum ya aslında benim istediğim yani böyle bütün pokeciler beni tanısın gibi birşey oyunlarıda bu yüzden oynuyorum ben :) yani mesela bi cevap yazdığımda anıl senin pokemonun şole değil miydi denilebilmeli ve tekrar tekrar çok teşekkürler
  • hoş celdun uşağum
  • quote:

Orjinalden alıntı: efeyavuz

Hem Bizlere Soru Sorabilir Hemde Üst Konu Olan Rehber den İstediğini Öğrenebilirsin

Herkes böyle diyo ama sonra çocuksoru soruyo ne biçim soru

Yazıopnuz yalan deyin isterseniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: sniperdayi

quote:

Orjinalden alıntı: efeyavuz

Hem Bizlere Soru Sorabilir Hemde Üst Konu Olan Rehber den İstediğini Öğrenebilirsin

Herkes böyle diyo ama sonra çocuksoru soruyo ne biçim soru

Yazıopnuz yalan deyin isterseniz

yha bn öle bişi demem ama bnce yardım etmek isteyen biri msn verir sonra ordan soruları cvplar forum kirlenmemiş olur fln fln bn öle yapıom

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.