Şimdi Ara

hero dash vx hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün Hero dash vx 2016 beyaz aldım koruma demiri taktırdım 150 tlye motoru kullanan arkadaşlardan yardımcı olmanısını istediğim bir kaç sorum var.

1.Sitede ki kullanım kılavuzu Güncel mi ?
    2.Yakıt yağ v.b. önerileriniz neler
    3.Tekli çiftli hava basıncı önerileriniz
    4.paylaşmak istediğiniz öneriler varsa yazarsanız sevinirim :)

• güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam hayırlı olsun. ben de bahar indiriminden yararlanıp almayı düşünüyorum. şehir içi kullanım için en ideal scooter diyorlar. Alıp da memnun olmayan yok gibi. Senin görüşlerini merak ediyorum. artıları ve eksilerini yazar mısın..
  • hocam motor on numara daha benim ki 20 km'de ama gerçekten çok şık bir motot koruma demiri de taktırdım daha kalıplı güzel durdu

bende yeni aldığım için arkadaşlardan yardım istedim ama kimseden ses yok :D

koltuk altı bagajı çok küçük geldi kask önerisi yakıt yağ hava basıncı önerisi yapabilecek var mı ?

• FACEBOOK grup ve sayfalarında bulabılırsın herodash turkiye yazarak.

hYIRLI olsun guzel motor,helede herkes zam yaparken heronun su an kampanyalı fıyatı ıle cok cok daha mantıklı bır secım
  • hero markasını hiçbir üyeye tavsiye etmiyorum. alıp pişman olmayın arkadaşlar. fabrikada size yardımcı olacak tecrübeli 1 tane personelleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecan0001

hero markasını hiçbir üyeye tavsiye etmiyorum. alıp pişman olmayın arkadaşlar. fabrikada size yardımcı olacak tecrübeli 1 tane personelleri yok.

Hero fabrikası HİNDİSTAN'da .
    Fabrikayla işiniz nedir anlamadım?

Bayideki teknik servis arkadaş dersen o mantıklı olabilir.
    Hero 5 sene garantiyle satılıyor. Öyle yada böyle bir şekilde tamir etmek zorunda :)

Dün gördüm 2 farklı little cesasar şubesi 5 er tane hero almış servis motoru olarak
  • Çevremde gördüğüm bütün paket servisçiler ve su bayiileri hero dash kullanıyor. Honda spacy kullanmıyorlar artık. Bunda fiyatlarında etkisi var.

• lastik hava basıncı kullanım kılavuzun da ön 22 psi gösteriyor sizce çok düşük değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

hero markasını hiçbir üyeye tavsiye etmiyorum. alıp pişman olmayın arkadaşlar. fabrikada size yardımcı olacak tecrübeli 1 tane personelleri yok.

Hero 5 sene garantiyle satılıyor. Öyle yada böyle bir şekilde tamir etmek zorunda :)

Dün gördüm 2 farklı little cesasar şubesi 5 er tane hero almış servis motoru olarak

Morpheus dan Neo ya diss.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdatalay

quote:

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

Morpheus dan Neo ya diss.

Mesaj atarken benim de dikkatimi çekti :)
    hehehe

• quote:

Orijinalden alıntı: onaralemdar

lastik hava basıncı kullanım kılavuzun da ön 22 psi gösteriyor sizce çok düşük değil mi ?

Honda spacy'de ön 22 arka tek kişide 29 çift kişide 31

benzer lastiği kullandığı için 22 Psi normal bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.