Şimdi Ara

hertz anfi aldım megane 3 için yardım eder misiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yusuf29

quote:

Orijinalden alıntı: jamara

quote:

arkadaşlar anfi servisten hala gelmedi bu gün bir oto tesisatcısına gittim ve sordum bu anfi neden yandı bana cevabı şu oldu
    arabanın orjinal Hoparlörünü kullanırsan yanar anfi dedi ben inanmadım yansa Hoparlör yanar anfi niye yansın sizce böyle birdurum olurmu.

Ne alakası varya hangi tesisatçı o

doğrumu anladım aracın orjinal hoparlör anfiyi yakmaz

Anfinin yanma durumu çok aşırı olay çok yüklenme ısınma olur da o zaman yanar.
    Orjinal hoparlör ile imkansız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jamara

quote:

arkadaşlar anfi servisten hala gelmedi bu gün bir oto tesisatcısına gittim ve sordum bu anfi neden yandı bana cevabı şu oldu
    arabanın orjinal Hoparlörünü kullanırsan yanar anfi dedi ben inanmadım yansa Hoparlör yanar anfi niye yansın sizce böyle birdurum olurmu.

Ne alakası varya hangi tesisatçı o

doğrumu anladım aracın orjinal hoparlör anfiyi yakmaz

git vur kafasına o amfiyi

• adamlar medya makette bunu siz bozmuşsunuz dediler bende dedim bu anfiyi 2,3 saat kullandım nasıl yanlış bağlantı olur dedim.2,3saat çalışan anfi bağlantı hatasından bozulurmu dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf29 -- 25 Haziran 2013; 15:38:37 >
  • quote:

adamlar medya makette bunu siz bozmuşsunuz dediler bende dedim bu anfiyi 2,3 saat kullandım nasıl yanlış bağlantı olur dedim.2,3saat çalışan anfi bağlantı hatasından bozulurmu dedim

ne kadar oldu ki alalı tüketici haklarına göre ;

Tüketici kapıdan satış yöntemiyle satın aldığı bir ürünü, 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden iade edebiliyor.
    Vatandaş ayrıca malın teslimi tarihinden itibaren 30 gün içerisinde üründeki ayıbı satıcıya bildirebiliyor.
    Tüketici bu durumda bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız olanıyla değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi haklarını kullanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bygamer -- 25 Haziran 2013; 15:51:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

adamlar medya makette bunu siz bozmuşsunuz dediler bende dedim bu anfiyi 2,3 saat kullandım nasıl yanlış bağlantı olur dedim.2,3saat çalışan anfi bağlantı hatasından bozulurmu dedim

ne kadar oldu ki alalı tüketici haklarına göre ;

Tüketici kapıdan satış yöntemiyle satın aldığı bir ürünü, 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden iade edebiliyor.
    Vatandaş ayrıca malın teslimi tarihinden itibaren 30 gün içerisinde üründeki ayıbı satıcıya bildirebiliyor.
    Tüketici bu durumda bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız olanıyla değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi haklarını kullanabiliyor.

Benim şimdi ne yapmam lazım ben cıhazı medya markete 06.06.2013 tarihinde verdim
    Hala bir cevap yok sorduğum zaman bekleyin
    Diyorlar ürün seviste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amfinin, hoparlörün garantisi fasa fiso arkadaşlar. ben 2.3 amfi ve hoparlör garantiye gönderdiğimde hep parayla yaptırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyundai Motor Company

amfinin, hoparlörün garantisi fasa fiso arkadaşlar. ben 2.3 amfi ve hoparlör garantiye gönderdiğimde hep parayla yaptırdım.

Bu amfiyi 20 gün tamir süresivar tamir süresi bitince yenisinimi verecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu amfiyi 20 gün tamir süresivar tamir süresi bitince yenisinimi verecekler

amfinin yenisi verilmes 30 gün tamir süresi var eğer 30 gün geçerse sana aynı değerlerde kullanman için bir amfi verirler. yanlış bilmiyorsam ve 3 kere aynı arızadan dolayı giderse bu amfi yenisi ile değiştirirler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.