Şimdi Ara

HESABIM ÇALINDI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xbox live enforcement team üyelerinden birine sorunumu mesaj attım acaba onlar ilgilenebilirlermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybershot123

neyse ben pazartesi garanti aricamda yazılan mesajlar kac günde silinoyodu

30 günde siliniyo abi.Bu arada bende aramak için siteye 17:45 de girdim ama hizmet saatleri içerisinde olmasına rağmen arama seçeneği kaldırılmıştı demek ki daha erken aramak gerekiyor.Bu arada adamın neden senin şifreni değiştirdiğini ve benimkini değiştirmediğini anladım.Adam benim paypalımdan istediği işleri halletttiği için şifreyi değiştirmeye gerek duymadı.Senden ise hiç bişey satın alamadığı için şifreyi değiştirdi ve para istedi.
  • quote:

xbox live enforcement team üyelerinden birine sorunumu mesaj attım acaba onlar ilgilenebilirlermi

Büyük ihtimalle ilgilenebilirler.Pm den gamertag ini verde yarın bende atarım bitane bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maslock

quote:

xbox live enforcement team üyelerinden birine sorunumu mesaj attım acaba onlar ilgilenebilirlermi

Büyük ihtimalle ilgilenebilirler.Pm den gamertag ini verde yarın bende atarım bitane bende.

Yok abi hic takmadi bile arkadaslik istegimide iptal etmis .

• quote:

quote:

quote:

Yok abi hic takmadi bile arkadaslik istegimide iptal etmis .

Belki de direk mesaj atman gerekiyodu.Cem online olduğunda haber ver de seninle pm den bişey konuşalım.
  • bi kaç ay live dan ayrıldım başınıza neler gelmiş ( red knight 0)
  • quote:

Orijinalden alıntı: senate-guard

bi kaç ay live dan ayrıldım başınıza neler gelmiş ( red knight 0)

Sorma Bahadır ya adam 3 kişinin hesabını da hacklemiş.Benimkinden bir de para çekmiş.Allahtan paypal müşteri memnuniyetine önem veriyor da paramı geri aldım.Şimdi sıra hesabı kapatmakta.Sen napıyosun gürüşmeyeli.
  • Maslock kullanıcısına yanıt
    Nasip olursa bi 15 güne gelcem bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: senate-guard

Nasip olursa bi 15 güne gelcem bende

Tmm.Oynarız o zaman.
  • Gunay ben yeni hesap actim temiz tek sıkıntı saveler ama o da sorun degil.bu arada bi ara xboxtan konusursak bu serefsizin bize nasil bulastigini anlatcam

• quote:

Gunay ben yeni hesap actim temiz tek sıkıntı saveler ama o da sorun degil.bu arada bi ara xboxtan konusursak bu serefsizin bize nasil bulastigini anlatcam

tmm abi yarın gel özel sohbet atarım.Yarın öğlen 2-3 gibi livedayım.Açtığın hesaptan bana arkadaşlık at.
  • Beyler gecmis olsun ilk defa bogle birsey duyuyorum sifre kolaymidiki adam kirmis hemen ve ikincisi hemen pes etmeyin ingilizcesi iyi olan birine aratin xbox live destek hattini hemen yardimci olurlar
  • quote:

Gunay ben yeni hesap actim temiz tek sıkıntı saveler ama o da sorun degil.bu arada bi ara xboxtan konusursak bu serefsizin bize nasil bulastigini anlatcam

burdan anlatırsan bizde önlemimizi alırız tekrar geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Fe4rless_tr

Beyler gecmis olsun ilk defa bogle birsey duyuyorum sifre kolaymidiki adam kirmis hemen ve ikincisi hemen pes etmeyin ingilizcesi iyi olan birine aratin xbox live destek hattini hemen yardimci olurlar

Sağol hocam.Ben de ilk defa xbox live da böyle bir şeyin olabileceğine inandım.Şifre biraz kolaydı.Pazartesi ilk iş destek hattını arıyorum.Aman dikkat edin 4 rakamlı pass code u aktif edin sizinde başınıza aynısı gelmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

quote:

burdan anlatırsan bizde önlemimizi alırız tekrar geçmiş olsun

Sağolasın.Xbox destekle görüştükten sonra durumu tam olarak anlatmayı düşünüyorum.
  • quote:

Beyler gecmis olsun ilk defa bogle birsey duyuyorum sifre kolaymidiki adam kirmis hemen ve ikincisi hemen pes etmeyin ingilizcesi iyi olan birine aratin xbox live destek hattini hemen yardimci olurlar

İngilizceyle alakasi yok durumun bi kere garanti 1 ay incelemeye aliyolar hesaplari geri vermeleri icin 1 ay sonucunda verip vermiyecekleride belli degil bununla amerikada yasayipta 3-4 ay ugrasanla var

• quote:

quote:

İngilizceyle alakasi yok durumun bi kere garanti 1 ay incelemeye aliyolar hesaplari geri vermeleri icin 1 ay sonucunda verip vermiyecekleride belli degil bununla amerikada yasayipta 3-4 ay ugrasanla var

Öyleyse senin yeni hesap açman çok iyi olmuşBir ay beklenir mi abi?. live dan birisi bana arkadaşlık yollamıştı sen miydin?

• quote:

quote:

quote:

Öyleyse senin yeni hesap açman çok iyi olmuşBir ay beklenir mi abi?. live dan birisi bana arkadaşlık yollamıştı sen miydin?

Sifrenizi ilk harfi büyük sayilar felan karisik yapin kirilmasi zor olur pesinide birakmayin kardesim elin pis arabi calicak ustune oturucak degil

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sifrenizi ilk harfi büyük sayilar felan karisik yapin kirilmasi zor olur pesinide birakmayin kardesim elin pis arabi calicak ustune oturucak degil

Valla 1 ay uzun süre ama yine de adamı bulmak ve banlatmak için elimde geleni yapıcam.

• Geçmiş olsun. 1 ay gibi bir sürede belli olacaksa yeni hesap açmak en iyisi olmuş. Ama siz yine de bu işin peşini bırakmayın. Banlansın serefsiz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.