Şimdi Ara

High Power 560w PowerWatcher sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim sorunum güç kaynağımın göstergesinde 77-80 [en fazla 100 gördüm ] gibi sayıların yazması.Aşağıda sistemimi yazdım acaba gerçekten bu sistem 77w mi çekiyo?

Benim sistemim:
    Msı p6n v2
    E4500
    Msı 8800gt
    1gb ram
    Cdrom
    Cd-rw
    20 lik hdd

Bu arada sistemimi alalı daha 2,5 ay oldu : (
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakus -- 28 Mart 2008; 21:38:22 >

• evet sistemler bahsedildiği kadar çok güç çekmiyorlar öyle 400-500 ama seninkide baya bi düşük 150 falan olsa gerek diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: theistman

evet sistemler bahsedildiği kadar çok güç çekmiyorlar öyle 400-500 ama seninkide baya bi düşük 150 falan olsa gerek diye düşünüyorum..
    1 3d mark 06 ya soksaydın yüz ü geçmesi lazım ama testlerdede görmüştük yanılma payı yüzde 30 die
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet328

1 3d mark 06 ya soksaydın yüz ü geçmesi lazım ama testlerdede görmüştük yanılma payı yüzde 30 die

Alıntıları Göster
    güç kaynakları güçlendikçe içerdeki komponentler de farklanıyor ve dışardan fazla elektrik çekmek yerine içerde elektriği arttırma yöntemini kullanıyorlar buda dışardan gelen elektriği az çekmeleri demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnseLmo82

güç kaynakları güçlendikçe içerdeki komponentler de farklanıyor ve dışardan fazla elektrik çekmek yerine içerde elektriği arttırma yöntemini kullanıyorlar buda dışardan gelen elektriği az çekmeleri demek

Alıntıları Göster
    bu sistemim 77W çekmesinin mümükünatı varmı arkadaşlar yapmayın lütfen..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kakus

Msı p6n v2
    Msı 8800gt
    1gb ram
    Cdrom
    Cd-rw
    20 lik hdd

8800GT:116W
    diğerleri: 30W

işlemci yazmamışın işlemcin olmadığını farzediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: okean

quote:

Msı p6n v2
    Msı 8800gt
    1gb ram
    Cdrom
    Cd-rw
    20 lik hdd

8800GT:116W
    diğerleri: 30W

işlemci yazmamışın işlemcin olmadığını farzediyorum
    arızaya yollamalısın bence..
  • El-cevab: Ben de High Power 560w kullanıyorum. Sistemim Msi K9A2CF+2x1gbMushkin800Mhz+Amd5200Brisbane+Msi3870+Seagate500gb+Avermedia303+CreativeSBAudigy+Asus ve Nec DVDRWlar. Efenim benim makina masaüstü 80w ve oyunlarda 150w ile çalışıyor. Böylesi mümkün mü bilmem de, mümkünse neden lanet ekran kartı kutusunda aman en az 450 w olsun eğer crossfire olusa 550w olsun diyor?
    Ben aldım 560 watt al neylersen eyle be!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A5700D9D2 -- 29 Mart 2008; 10:33:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A5700D9D2

El-cevab: Ben de High Power 560w kullanıyorum. Sistemim Msi K9A2CF+2x1gbMushkin800Mhz+Amd5200Brisbane+Msi3870+Seagate500gb+Avermedia303+CreativeSBAudigy+Asus ve Nec DVDRWlar. Efenim benim makina masaüstü 80w ve oyunlarda 150w ile çalışıyor. Böylesi mümkün mü bilmem de, mümkünse neden lanet ekran kartı kutusunda aman en az 450 w olsun eğer crossfire olusa 550w olsun diyor?
    Ben aldım 560 watt al neylersen eyle be!
    Aynı durum bende de söz konusu.High power 560watt güç kaynağı kullanıyorum.77-80 watt normal de ve oyun oynarken 130 watt a kadar çıkt en fazla.Güç kaynağında sorun olduğunu hiç sanmıyorum.Sorun esas bizde.Abartılmış güç kaynağı ihtiyaçlarına inanıp gereğinden yüksek güç kaynağı almış bulunuyoruz.

Ya bilmediğimiz bir durum söz konusu ya da güç kayanğı ihtiyaçları cidden çok abartılıyor.150 watt nere 560 watt nere.Şimdi bu sistemi kassam kassam 300-350 watt gidecek yani en fazla.Ne iştir anlamadım.Neyse aldık artık bir kere kullanmaya devam.Yanlız bunun bir sorun ve arıza olmadığına eminim.Neyse O!

• quote:

Orijinalden alıntı: LokmanHekim

Aynı durum bende de söz konusu.High power 560watt güç kaynağı kullanıyorum.77-80 watt normal de ve oyun oynarken 130 watt a kadar çıkt en fazla.Güç kaynağında sorun olduğunu hiç sanmıyorum.Sorun esas bizde.Abartılmış güç kaynağı ihtiyaçlarına inanıp gereğinden yüksek güç kaynağı almış bulunuyoruz.

Ya bilmediğimiz bir durum söz konusu ya da güç kayanğı ihtiyaçları cidden çok abartılıyor.150 watt nere 560 watt nere.Şimdi bu sistemi kassam kassam 300-350 watt gidecek yani en fazla.Ne iştir anlamadım.Neyse aldık artık bir kere kullanmaya devam.Yanlız bunun bir sorun ve arıza olmadığına eminim.Neyse O!

Alıntıları Göster
    Yaw o zmn bi çok kullanıcıda war bu sorun ? Öylemi ? Bu arada işlemcim E4500 . . .

• quote:

Orijinalden alıntı: AnseLmo82

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

• quote:

Orijinalden alıntı: HexfeT

quote:

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

Alıntıları Göster
    aynı sorun ben de de vardı ve geri verdim.. ben de aynı zamanda ses sorunu vardı high power güç kaynağında.. vatan bilgisayara anlatana kadar göbeğim çatladı... satarken iyi arıza çıkınca sizi tanımıyorlar ben ürüne para veriyorsam her özelliği çalışacak arkadaşım neyi çekiyorsa onu göstericek ben kolay para kazanmıyorum...
    edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zapata2 -- 29 Mart 2008; 10:29:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zapata2

aynı sorun ben de de vardı ve geri verdim.. ben de aynı zamanda ses sorunu vardı high power güç kaynağında.. vatan bilgisayara anlatana kadar göbeğim çatladı... satarken iyi arıza çıkınca sizi tanımıyorlar ben ürüne para veriyorsam her özelliği çalışacak arkadaşım neyi çekiyorsa onu göstericek ben kolay para kazanmıyorum...
    edit: imla

Alıntıları Göster
    yani, gösterge paneli tamamen tırışka (=göstermelik ve uydurma) bişey mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcok

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mcok

uydurmadan ziyade gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalKabus

quote:

Orjinalden alıntı: mcok

uydurmadan ziyade gereksiz.

Alıntıları Göster
    Puff . . . Keşke almasaydım dememe cok az kaldı . . . : (
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakus

Alıntıları Göster
    quote:

ben de almaya çok yakınım. bugün-yarın sipariş etmeyi planlıyordum.

son olarak, tavsiye ediyor musunuz-etmiyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcok

quote:

ben de almaya çok yakınım. bugün-yarın sipariş etmeyi planlıyordum.

son olarak, tavsiye ediyor musunuz-etmiyor musunuz?

Alıntıları Göster
    Ya benim göstergesi dışında hiç bi sorunum yok : ) kabloları güzel mavi 12lik fanına aşığım : ) Ama göstergesi sorun işte. . .

Alıp Almamak sana kalmış : )

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakus

Ya benim göstergesi dışında hiç bi sorunum yok : ) kabloları güzel mavi 12lik fanına aşığım : ) Ama göstergesi sorun işte. . .

Alıp Almamak sana kalmış : )

Alıntıları Göster
    bende bu powerı almayı dusunuyorum,gösterge dısında problem yok dıyorsun,sesi nasıl yada yetmeme gibi bi durum var mı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Berkan

bende bu powerı almayı dusunuyorum,gösterge dısında problem yok dıyorsun,sesi nasıl yada yetmeme gibi bi durum var mı ???

Alıntıları Göster
    77W imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

77W imkansız

Alıntıları Göster
    Ne yalan söyliym benim kasa hiç kapalı ve dik bi şekilde durmadığı için sesi hakkında bişi diyemicem : (
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.