Şimdi Ara

Hindistan'da 5 milyon Hintli 600 yıldır farelere tapıyor .. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
8.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: EneRGy.

Evet,Aynen oyle oluyor.
    Sözü soyle bitirelim o halde
    " Sizin inandıgınız size,Bizim inandıgımız ise bize"

.

Bitirdiğin sözle mesajların örtüşmüyor farkındaysan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkMourning -- 18 Aralık 2007; 19:48:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkMourning

quote:

Orjinalden alıntı: EagleWING

Ne dediğinizin farkında değilsiniz siz. Neresi saçmalık bunun ? İnanç sadece. Bana da sizin inancınız saçma gelemkte, ancak çıkıp da "Ne kadar ahmaklar !" demiyorum. Saygı görmek istiyorsanız önce siz saygılı olun.

Uğraşmaya değmez. Kendilerine saygıları yok ki başkalarının inançlarına saygıları olsun. Hiçbirinin aklı " ulan acaba bizim hakkımızda neler düşünüyolar ? bizim ki ne kadar mantıklıdır" diye düşünmüyor. Maalesef

quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

quote:

Orjinalden alıntı: EagleWING

Onlar da bu sıfatları fareye veriyor olamaz mı ? Onlar'ın Tanrıları fare olamaz mı yani ?

Onlar da sizin inancınıza ahmakça bulup, "Türkiye'nin %90'ı böyle bir Tanrı'ya tapıyor, ne kadar da komik ..." dese hoşunuza gider miydi ?

Siz olsanız bir darbeyle yerle bir olacak bir fareye tapar mıydınız? Bir Tanrının bir Yaratıcının bu kadar aciz olabileceğini mantıgınız alıyor mu?Tamamen kisisel bir yorum bekliyorum

hiç değilse onlarınki somut bir tanrı. siz kendi tanrınızın neye benzediğini bile bilmiyorsunuz

Takip ettiğim topiclerde dinle alakan olmadığın belli. Sizin tanrınızın neye benzediğini bile bilmiyorsunuz diyorsun. Burdanda dini bilginin olmadığı anlaşılıyor tabi. Fakat ben seni ateistsin diye aşağılamıyorsam sende benim inancımı kötüleyemezsin.

• Kâfirun Suresi

" Rahman, Rahim olan Allah'ın adıyla.

De ki: Ey kafirler! Ben sizin kulluk ettiğinize kulluk etmem. Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edenler değilsiniz. Ben sizin kulluk ettiğinize kulluk edecek değilim. Sizde benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz. Sizin dininiz size benim dinim bana."

Son noktayı koydum.Baska da diyecek sözüm yoktur.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.