Şimdi Ara

Hırsız varrr !!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • adam bana gel senle kervan yapalım dedi yabancı biri bende tmm dedim hunter kıyafetini giymemişti yarı yolda thief kıyafetini giydi benı soydu sakın öle beleşten yapcaz falan diolar inanmayın
  • KANKİ GEÇMİŞ OLSUN BEN SANA KANKİ DEDİM ÇÜNKÜ TÜRK TÜRK E KAZIK ATMAZ AMA BAZEN ÖYLE SEREFSİZLERDE ÇIKMIYOR DEĞİL BENİM 4 KERE CHARIMI GM YE KFR ETTİM DİE SOYDU GM AMA BEN YİNE CHAR AÇTIM 2 GNDE 17 OLDUM SEN KAFANA TAKMAAAAA

• Bu arasa lord silk benmi oluyorum muhahahaha
  • galiba turkun turke kazık atmasının nedeni yabancı dıl bılmemeleri ve cahil olmaları bence
    yaaaw oyunda baskasının parasını calsan nolur calmasan nolur bizim kore serverlarındaki gibi oynamamız lazım
  • Arkadaşlar burdan anlıyoruz ki diqqatli olun oyunu oynarken bişi cıktımı saglam mı degil mi araştırın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _-MyTh-_

Valla kardeş adamlar gerçek hayatta nasıl acaba çok merak ediyorum

Okuduğum kitaplara ve uzmanların sözlerine dayanarak bu tür insanların gerçek hayatla ilgili problemlerinin olduğu gözlemlenmiş ayrıca bu tür insanlarr egoist ve paranoyak oluyorlarmışş (az biraz kaçıkk{tımaranelik..[aslında öle dememeliydimonlarda insan]kişiler}fazla dil)...

• quote:

Orjinalden alıntı: icemonster

1. olarak lvl 22 cha o kadar önmlii diiil fakat sos önemlii... bu arada türk türke kazık atar mı atar...

Atarrrrrr HEm öyle bir atarrrr ki türkler adamı suya götürür susuz getirir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tormentor03

quote:

Orjinalden alıntı: icemonster

1. olarak lvl 22 cha o kadar önmlii diiil fakat sos önemlii... bu arada türk türke kazık atar mı atar...

Atarrrrrr HEm öyle bir atarrrr ki türkler adamı suya götürür susuz getirir

katılıyorum bu arada türkten ağzı yanarlar guildinii 3 ay sonra açıyorum..

• ice monster sen komedyenmısın la gulmekden bayılcam
  • Abi eğer oyunda sana 2 yıldız al derlerse güvenme eğer tek alırsan 2 yıldız aldım dersen yolda anlaşılır nasıl biri olduğu.Giyer thief kıyafetini ne 0olduğunu anlarsın
  • For kayserilii

Hırsız varrr !!!!!
  • Aslında oyunda katillik olmasa bişi çalanları gördüğün yerde indircen ama ortam izin vermiyo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.