Şimdi Ara

HIS HD3870 IceQ 3 512 MB 256Bit GDDR4 16X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu kart hakkındaki düşünceleriniz nedir. Özellikle soğutması, fan sesi duymak istemiyorum ısıların normal olmasını istiyorum. anakartım gigabyte ex38-dq6

• başka smileye gerek yok
  • ya inanım fan sesi benim piskolojimi bozdu sinir oluyorum ya
  • sen kafanı takma şuan atinin tek gpu olarak en iyi kartı her şeyiyle mükemmel
  • Aynı kartı ben kullanıyorum.

En ufak bir ses / ısı problemi yaşamadım.
  • fan %55 den sonra ses yapıyor ama fan hızı %50 nin üzerine çıkmaya gerek duymuyor içindeki bakır bloklar sayesinde soğutması gerçekden 1 numara
  • bu kartın özelliklerinde şöyle bi yazı var ne anlama geliyor acaba "Use up to four GPUs with an AMD 790FX based motherboard "
  • arkadaşlar ben de bu kartı birkaç saat içinde vatandan almayı düşünüyorum. inşallah pişman olmam ama aklıma hala takılıyor : anakartım ile bir uyumsuzluk yapabilir mi? anakartım : GA-965p-S3
  • anakartın pcı-x 16x destekliyorsa yani agp 8x değilse soketi bi sorun olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: cokonel

bu kartın özelliklerinde şöyle bi yazı var ne anlama geliyor acaba "Use up to four GPUs with an AMD 790FX based motherboard "

amdatinin 790FX gpu yongasini tasiyan anakartla kullanin diyor yani genel anlamda daha ileri performans gibi bir sey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_town -- 21 Nisan 2008; 12:33:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark_town

quote:

bu kartın özelliklerinde şöyle bi yazı var ne anlama geliyor acaba "Use up to four GPUs with an AMD 790FX based motherboard "

amdatinin 790FX gpu yongasini tasiyan anakartla kullanin diyor yani genel anlamda daha ileri performans gibi bir sey

iyi sıkmışın dark_town

790fx çipsetli anakartlarda 4 tane 3870 kullanabilirsin crossfire sayesinde diyor kardeş

• quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

quote:

Orjinalden alıntı: dark_town

quote:

iyi sıkmışın dark_town

790fx çipsetli anakartlarda 4 tane 3870 kullanabilirsin crossfire sayesinde diyor kardeş

• Sapphire 3870 Ultimate Kullanyorum. Sıfır desibel ses var :) tam yükte (800 / 2400) 82 derece maximum oluyor. Süper memnunum.
  • BEyler bende 3870 kullamıorum ama şu bi gerçe ki kimse birbirini kandırımasın canavar gibi ses çıkardığını bütün kullnıcılar biliyor inkar eden olursa kendini kandırımış olur ::: neyse size bir tavsiyem var ayrıten bir aparat ile bu sorun rahattlıkla çözüle biliyor valla ben aldım süper buz gibi yapıo ayrıyetten çok hoş bir görüğntüsü var link TIKLAhttp://www.exa.com.tr/akasa/fan_ve_sogutucular/akasa_vortexx-335-5363.html
  • hem emin olunki çok seessiz bir çalışma sağlıyor süper bişey tavsiye ederim kaçırmayın elinizden:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.