Şimdi Ara

HOCALARA GELDİK AYT DENEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayt sayısal deneme kullanan var mı? Sorular nasıl? Yeni nesil deneme mi?

• Gecen senenin ki var. geçen sene sinava giren biri vermişti bana. Daha çözmedim. çozüm yay ama yani hocalara geldik ile isbirligi yaziyor ama cozümin denemesi. Hocalara geldik'in kendi denemesi diyorsan o konsantrasyon oluyor galiba
  • Kendi yayınları hocam ama çözüm yayınlarının geçen seneki denemesini bulsaydim alırdım.
  • Bu sabah kitapçıda inceledim.

Ayt mat : Cebir kısmı orta seviyeydi. Özellikle türev - integraller klasikti ama arada yeni nesil diyebileceğimiz logaritma - parabol soruları güzel görünüyordu. Geometri ise yeni - eski nesil karışımı yapılmış. ayt geo için ideal soru dağılımı ancak zorluk açısından yine orta seviyeyi geçemez gibiydi.

Fizik : En beğendiğim kısmıydı. 2018 ayt ye çok benzer birkaç soru da çarptı gözüme. Genel olarak yorum soruları ve kuvvet diyagramlarıyla alakalı sorular vardı. Sınav ayarı bir seviyedeydi

Kimya : İşlem sorusu göremedim. Konuyu yüzeysel olarak bilenlerin çözebileceği türden "hangileri doğrudur" tarzında sorular vardı. Bu yönüyle ösym nin de kimyayı zorlamadığını hesaba katarsak idealdi diyebilirim.

Biyoloji : Bu kısım da kimyaya çok benzer. Ayrıntı bilgi istenmeden geçilmiş gibiydi. Ösym biyolojiden ters köşe yapabildiği için sınavla kıyaslamam pek mümkün değil gibi.

Genel yorumum : Ne çok kolay ne de çok zor bir deneme olmadığı için şu sıralar 50-60 net arası yapan arkadaşlar için gelişim açısından ideal bir deneme diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorious195 -- 29 Mart 2019; 14:1:19 >

• Saolun hocam yorumunuz için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.