Şimdi Ara

HOGWARTS KyO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

HOGWARTS KyO

O hep kitaplarınız okuduğunuz, filmlerini izlediğiniz Harry Potter'ın büyülü dünyasına girme şansınız artık var! Büyüler, duellolar,okul ve bol bol KyO ile güzel arkadaşlıklar!

Oyunumuzda ZAR sistemimiz mevcuttur. Böylece duellolarda ZE(DM) insiyatifine kalmadan, şansınıza göre sonuç alacaksınız. Kazanacaksınız ya da ölecek! Ayrıca özel bir ders programımız ve mesleki seçim Programımız vardır. Oyunumuzda ciddiyet ve disiplin hat safhadadır ama bir o kadar da eğlence sizi bekliyor.

Başka okullar olmadığı için farklı bir turnuva düzenleyeceğiz ve onun adına 4 Büyücü Turnuvası diyeceğiz. 4 binadan seçilen 1'er öğrenciler çeşitli sınavlara tabi tutularak en iyisi belli olacak. Bu turnuvalar her sene yapılacak.

"4 Büyücü Turnuvası" dışında "Duello turnuvaları" da düzenlenecektir. Bu turnuva da Her sene yapılacak. Duello turnuvası 2 kategoride olacak. "Yetişkin" ve "Öğrenci".

Asalarınızı alın ve bu eğlenceye katılın!

NOT: Forum bir iki gün önce açılmıştır. Okul, tren istsyonu ve Hogsmade hariç her yerde Kyo YAPILABİLİR. Öğrenciler ve Yetişkinle r başvurulara başlasın!

http://hogwartskyo.forumh.net/forum.htm

• siteye tasarım açısından değilde içerik açısından çok büyük emek verilmiş üye olmayı düşünüyorum
  • Sen ortadunyakyo sitesinden türkçeleştirilmiş her şeyi özenti olarak almışsın galiba??
    ortadunyarpg.forumd.biz
    sitenin adıda ortadunyakyo ve burada reklamını yapmıştım??
  • Girl Jedi sen yıldızsavaşları forumdaki girl jedimisin.
  • quote:

siteye tasarım açısından değilde içerik açısından çok büyük emek verilmiş üye olmayı düşünüyorum .

Tasarımı bende beğenmiyorum ama işte yöneticilerin çoğu o temadan yana demokrasi işte :D Bekleriz.

quote:

Sen ortadunyakyo sitesinden türkçeleştirilmiş her şeyi özenti olarak almışsın galiba??
    ortadunyarpg.forumd.biz

mert canım benim ben :D Lthien Elensar, ayça :D :D

quote:

Girl Jedi sen yıldızsavaşları forumdaki girl jedimisin.

girljedi sadece bana özeldir. Yabancı gördüm mü haber ver ağzını yırtam. evet benim :)

• seçmen şapkayı kitlemişssiniz üye oldum farklı konu açarak başvurdum fakat kitli konuya mesaj yazmamı bekliyorsunuz
  • Kitli mi? oohhhhhhh hal olmuş kusur bakmayın beni hatam :D başlık açık şimdi...
  • Nedir bu kyo olayı arkadaşlar biri aydınlatabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: snake_10

Nedir bu kyo olayı arkadaşlar biri aydınlatabilir mi?

Kyo yani karakterini yarat oyna demektir. Rp kuralları içinde gerçekleşir. Rp ile arasında fazla fark yoktur
  • Yaşasın hayri potırın oyunu çıkmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: girljedi

quote:

siteye tasarım açısından değilde içerik açısından çok büyük emek verilmiş üye olmayı düşünüyorum .

Tasarımı bende beğenmiyorum ama işte yöneticilerin çoğu o temadan yana demokrasi işte :D Bekleriz.

quote:

Sen ortadunyakyo sitesinden türkçeleştirilmiş her şeyi özenti olarak almışsın galiba??
    ortadunyarpg.forumd.biz

mert canım benim ben :D Lthien Elensar, ayça :D :D

quote:

Girl Jedi sen yıldızsavaşları forumdaki girl jedimisin.

girljedi sadece bana özeldir. Yabancı gördüm mü haber ver ağzını yırtam. evet benim :)

ayça??
    böyle bir site açma isteği niye duydun?Bence vazgeç başka konu bul

• kyo nun rp den ne farkı var biri söyleyebilir mi?
  • KyO ile RP nin tek farkı, birinin Türkçe olması diğerinin ingilizce olması.İşlev ve içerik bakımından bir fark yok.Aynı.

mert valla biri bilhassa "vazgeç" dediği zaman sinir oluyor,üzerine düşüyorum :)
  • seçmen kapşon kısmında adamı yazcam en az 2 renk olsun demişşiniz ama renk değişmiyo neden sorun benim pc demi yoksa sitedemi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.