Şimdi Ara

Honda Nereden Alınır?(Civic) Istanbul (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Avrupa yakasında cem ve marmara hondaya bizzat giderek fiyat sormanızı tavsiye ederim, en uygun fiyatları oradan almıştım, mesafe göstergeli park sensörünü de pazarlığa katın mutlaka, sonradan almak isterseniz ödeyeceğiniz rakam yüksek gelebilir.
    Araçla birlikte göze hoş görünen birkaç aksesuar da almak isteyebilirsiniz, kapı eşikleri, egzoz nikelajı, kauçuk paspaslar, bunları ya hediye olarak koparmaya çalışın ya da geliş fiyatlarına almayı teklif edin.
  • En Sonunda...
    Arkadaşlar ilginize çok tesekkur ederim. En sonunda Honda CEM den aracı aldım. Hediye olarak iç bakım ve park sensoru aldım. Onun dısında bugun 4 honda gezdım ama hıc bırısınde siyah renk yoktu ve Cemde bulup anlasıp almıs durumdayım suanda:) Cumartesı gunu teslım alacam hepınıze ilginiz icin cok tesekkur ederım...
  • hayırlı olsun arkadasım,kazasız surusler dilerim. bu arada fiyat ne oldu??
  • Çok tesekkurler patriot.
    Fiyatı 37.000 sabit işte + film cam ekledik okadar. Bırde siyah araba hıc bıryerde yoktu dedıgım gıbı 4 honda bayii gezdım artık fıyatına yada yanında ne vereceklerını aldırmadan buldugum tek sıyah civic ı aldım:) yarın ıste plaka islemlerini falan hallettırecem. 1 de 1 sey soracaktım sana ebay da Honda civic ıcın ipod baglantısı satıyorlar usa da satılanlarda standrt cıkıyor ama TR de malesef yok. Sence servıs bunu baglıyabılırmı?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-07-NEW-OEM-HONDA-MUSIC-LINK-I-POD-ACCORD-CIVIC-CRV_W0QQitemZ270087533249QQcategoryZ38636QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem

quote:

Orjinalden alıntı: the patriot

hayırlı olsun arkadasım,kazasız surusler dilerim. bu arada fiyat ne oldu??

• quote:

Orjinalden alıntı: SukSuk

En Sonunda...
    Arkadaşlar ilginize çok tesekkur ederim. En sonunda Honda CEM den aracı aldım. Hediye olarak iç bakım ve park sensoru aldım. Onun dısında bugun 4 honda gezdım ama hıc bırısınde siyah renk yoktu ve Cemde bulup anlasıp almıs durumdayım suanda:) Cumartesı gunu teslım alacam hepınıze ilginiz icin cok tesekkur ederım...

HAYIRLI OLSUN HOCAM...DARISI BENİMDE BAŞIMA...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SukSuk

Çok tesekkurler patriot.
    Fiyatı 37.000 sabit işte + film cam ekledik okadar. Bırde siyah araba hıc bıryerde yoktu dedıgım gıbı 4 honda bayii gezdım artık fıyatına yada yanında ne vereceklerını aldırmadan buldugum tek sıyah civic ı aldım:) yarın ıste plaka islemlerini falan hallettırecem. 1 de 1 sey soracaktım sana ebay da Honda civic ıcın ipod baglantısı satıyorlar usa da satılanlarda standrt cıkıyor ama TR de malesef yok. Sence servıs bunu baglıyabılırmı?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-07-NEW-OEM-HONDA-MUSIC-LINK-I-POD-ACCORD-CIVIC-CRV_W0QQitemZ270087533249QQcategoryZ38636QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem

quote:

Orjinalden alıntı: the patriot

hayırlı olsun arkadasım,kazasız surusler dilerim. bu arada fiyat ne oldu??

Ondan bulursan hemen haber bekliyorum. IPod bağlantısı çok işime yarar.

• valla herseyde oldugu gibi aracın elektronik aksamını etkiler garanti gider diyebilirler. ama yinede bi şansınızı deneyin isterseniz.
  • Orjinal parçaysa bişi diyemezler, serviste takınca ona işçilik de almazlar. Ben bu işi biraz araştıracağım.
    Değiştir: SukSuk, şu linke bir çare bulsan? Sayfayı mahvediyor. Düzenleme yap da linke bir isim ver bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkmaster -- 15 Mart 2007; 23:31:01 >
  • Hayırlı olsun. Kazasız belasız...
    Bakalım biz ne yapacağız...
  • Cok tesekkurler. Darısı sizin basınıza.
    Aracı yarın teslım alcam ama ınan heyecandan yerımde duramıyorum:)

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-07-HONDA-CIVIC-4D-4DR-LED-HALO-PROJECTOR-HEADLIGHTS_W0QQitemZ270097778207QQcategoryZ33710QQrdZ1QQcmdZViewItem#ShippingPayment

su xenonlar ııccın ne dusunuyorsunuz arkadaslar xenon + angerl eye
  • SUK SUK arkadaşım hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin, güle güle kullanın.
    PATRİOT arkadaşım, hatırlarsanız, hediye olarak ne aldığımız ve araca ne kadar para verdiğimiz hususundan 1 ay kadar önce bahsetmiştik."Boşver birbirimizin moralini bozmayalım" demiştiniz.Siz zaten 2 ay kadar önce aldınız, ben de 5 gün önce aldım.Ödemeler yapıldı, her şey bitti.
    Sakın kıyaslama olarak düşünmeyin, sadece tipik Türk erkeği merakı nedeni ile sormak istiyorum.
    Herhalde, bu topiclerde yazanlardan, en iyi indirim ve hediyeyi ikimiz almışız.
    Efe mi Bora mı, topicine, aldığım hediyeleri vs yazdım fakat sonuç itibarı ile ödediğim parayı yazmadım.
    İzin verirseniz, bu konuda özelden yazışalım mı?
    Selam ve saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.