Şimdi Ara

Hosaf,WQW,spik YENISI GELDI! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • devam et yaf sürükleyici ama bazı yerleri abarttın adamlar orada geberirken onların kızarmalarına ağlamaları oha silahlarını bırakmaları hatta şarkı söylemeleri ayrıca isy niye diyon tam söylesene birde lord yarkanı kesmeleri daha kolay olur çünkü İSY ler strong dular ayrıca 8 tane falandılar ama yarkan 1 tane ve normal anladınmı
  • Güzel Dewamı bekliyoz ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: *siteci*

devam et yaf sürükleyici ama bazı yerleri abarttın adamlar orada geberirken onların kızarmalarına ağlamaları oha silahlarını bırakmaları hatta şarkı söylemeleri ayrıca isy niye diyon tam söylesene birde lord yarkanı kesmeleri daha kolay olur çünkü İSY ler strong dular ayrıca 8 tane falandılar ama yarkan 1 tane ve normal anladınmı

aslında dooru ama ne biliosn belki kesemicekler devamı gelmeden kimse olayı bilemez

silkroad_semih düsüncelerini söylemen güzel yorum için tessekkürler

Sro123123 siz tahmin edin bakalm

• beyler UP! yapmayı pek sevmesem de görmeyenlerin de görmesi için yapıorm ...
  • güzel devammm
  • devam pls
  • lord yarkan nasıl çıkar istanbulda yaw
    nese devam merak ettim nolacak
  • sürükleyici ama 5. bölüm oldukdan sonra devam ettirme bayar artık tadında bırak ama şimdilik tam gaz ileri hızlı yazma ama yavaşda yazma mesela ben merak ettim anında yazsan kötü olur ama geç yazarsan sıkılırım daha bakmam mesela yarın yaz öğle vakitlerinde(şu an biraz hızlı yazıyorsun biraz yavaşlat)(ne diyom ben yaf deli gibi merak ediyom hemen yaz diğer parçayı)
  • quote:

sürükleyici ama 5. bölüm oldukdan sonra devam ettirme bayar artık tadında bırak ama şimdilik tam gaz ileri hızlı yazma ama yavaşda yazma mesela ben merak ettim anında yazsan kötü olur ama geç yazarsan sıkılırım daha bakmam mesela yarın yaz öğle vakitlerinde(şu an biraz hızlı yazıyorsun biraz yavaşlat)(ne diyom ben yaf deli gibi merak ediyom hemen yaz diğer parçayı)

yarın gelio
  • dayanamam delürdüm delüyüm ben bazooooookayla geleyom hikayeyi ver veeeeeer!!! bunun ardına sendeki durum kapıyı açma derim çalınca
  • quote:

dayanamam delürdüm delüyüm ben bazooooookayla geleyom hikayeyi ver veeeeeer!!! bunun ardına sendeki durum kapıyı açma derim çalınca

saat 12 - 1 gibi gelio hikaye de simdi senn dediin de dooru lord yarkan güçsüz durdu biras ve bu yüzden çok acaip bisi yapcam kes kesebilirsen

• okumayanların okuyabilmesi için UP!
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayatkötükollakürkü

quote:

devam et yaf sürükleyici ama bazı yerleri abarttın adamlar orada geberirken onların kızarmalarına ağlamaları oha silahlarını bırakmaları hatta şarkı söylemeleri ayrıca isy niye diyon tam söylesene birde lord yarkanı kesmeleri daha kolay olur çünkü İSY ler strong dular ayrıca 8 tane falandılar ama yarkan 1 tane ve normal anladınmı

aslında dooru ama ne biliosn belki kesemicekler devamı gelmeden kimse olayı bilemez

bnm hikayem daha gusel bundan

ve ben 15 yaşındayım.. sen ?

• devamı nerde arkadaş köye çıkmadan okusam bi galiba offline sin işin çıkmıştır neyse hikayeyi bekliyom DELÜ GİBİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uniqe_Master

quote:

Orjinalden alıntı: hayatkötükollakürkü

quote:

bnm hikayem daha gusel bundan

ve ben 15 yaşındayım.. sen ?

tabe daha güzel olur yas 11 benm

bu arada siteci özür dilerm en yakın zamanda yazıcam(yarkan güçsüz kaldı o yüzden durumu kurtarabilmek için biras saçmalıcam acayip karsılamayın lütfen...)

• iyi neyse benden sana tavsiye tüm unıqueler birleşsin isy nin intikamı için tam savaş kazanılırken snakewoman girsin oraya falan ama en sonlara doğru snake woman 110-120 lvl falandı bu yüzden hoşaf en az 100 olmalı
  • THIEF'İN KÖTÜ KADERİ!!!(ACI AMA GERÇEK)

Lwlsi 32di.Daha thıefliğe yeni başlamıştı.Herkese Thıefliği ne yapacağını söyledi,ama söylediklerinden birşey anlamıyordu.Birgün bir kerwanın yattığını gördü.Yanındada carawan peti wardı.Ama ne ise yaradıgını bilmiyordu.carawan peti canlandırdı.Almaya calıştı ve amacına ulaştı.Şimdi ne yapacağını bilmiyordu.Arkadasında 1 malı almayı unutmustu.Bir thıef gelip o malı aldı ve Yeni başlayan thıefi gördü.Yanına gidip önünde bekledi.Thıeflin lwl 60+tıydı.We 60lwllik bir npc hunter 32 lwllik thıefe daldı.Ne yapacağını bilmiyordu.Gözlerini kapadı ve gözünden yaş geldi.Gözünü actığında ise 60+thıef dc yemiş we o malı almak icin 24+thıef gelmis we 60+huntere kaza ile vurmuştu.32+Thıef bu fırsatı kacıramazdı ve oradan uzaklaştı.24+Thıefe simdi ne yapacagını söyledi.24+Thıef ona yardım etti we ona bandit's town return school werdi.Ona sağ tuşu ile bastı.Returnnu aktifleştirdi.Ardı ardına hunterler vuruyordu sanki kalbine.Tam Townna işinlanıyordu ki boşluktan bir hunter beliriwerdi.We önce 24+Thıefi kesti sonrada 32+Thıefi mallar ortaya sacıldı.Şimdi bende ağlıycamNese devam.Adam dayanamadı bilgisayarı aşşağıya attı.Bir hırsızın kafasına düştü.Sonra hırsızı öldürdüğü için hunter olmaya karar werrrdiiii

SALLADIMM SALLADIMMM

• quote:

iyi neyse benden sana tavsiye tüm unıqueler birleşsin isy nin intikamı için tam savaş kazanılırken snakewoman girsin oraya falan ama en sonlara doğru snake woman 110-120 lvl falandı bu yüzden hoşaf en az 100 olmalı

bisi sorcam snake woman ne ?
  • BÜYÜK SAVAS!

Lord Yarkan çıkalı 2 dk dan fazla olmamıstı ama Constantinopolis'te vahşet bitmek bilmiyordu...Lwl 80 ler bile Lord Yarkan'a bişi yapamıyorlardı,böyles ilk kez olmustu...Yarkan'ın adının yanında küçük mavi bir isaret vardı.Hosaf bu isaret hakkında hiç bisi bilmiyordu...

Normalde 2-3 dk da ölen Lord Yarkan simdi günler alabilirdi..'Bu mavi isaret Lord Yarkan'ın gücünün göstergesi mi acaba' die düsündü hosaf...WQW,hosaf ve spik birşeyler yapmalıydı..

Hosaf böyle bir zamanda soru sormaması gerektiğini biliyordu ama kendine hâkim olamadı:

--Bu mavi isaret te neyin nesi?

Cevap spik ten geldi:

--Bu party anlamına gelir normalden daha güçlü yeni..General(party),Champion(party) ve Giant (party) olabilir...

Hosaf'ın soruları durmak tükenmek bilmiyordu çok meraklıydı:

--Ama nasıl olur..Bunun adı 'Unique(Party)'?

WQW araya atıldı:

--Zaten bu yüzden bütün herkes bu kadar umtusuz..Bu bir ilk ve bu unique lerin en güçlüsü,bunu öldürmeleri günleri,haftaları alabilir...

Hosaf:

--Belki de ölmeyebilir öyle değil mi ?

Spik:

--Evet ne yazıkki..

Lord Yarkan ani bir hareket yapıp arkasına döndü ve bizim 3 lüyü gördü...Kemikten olusmus bu iğrenç yaratık elindeki baltayı onlara doğru savurdu ve bütün Constantinopolis su sesle donup kaldı:

ÇAAAATTTTT!!!

siteci yorumunu bekliorm

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.