Şimdi Ara

Hoşgeldiniz yazısından sonra görüntü gelmemesi (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normal Windows açılmıyor. Güvenlik modu açıyor ama ekran böyle oluyor. ara sırada bilgisayar açılırken mavi çizgiler çıkıyor anlam veremedim.

• Ekran Kartı hatasına benziyor. ekran kartınız yerinden oynamış olabilir yada daha kötüsü ömrünü tamamlamış olabilir. bilgisayarında onboard ekran kartı mevcut ise birde ordan çalıştırmayı dene büyük ihtimal sorunun düzelecektir.
  • Ekran kartı yuvalarını kontrol et üfle püfle ;) olmadı ekran kartına elvada demelisin. Birde son çare bios pilini çıkartıp takmayı dene ayrıca bios güncellemede bir tercih olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilsh59

Ekran kartı yuvalarını kontrol et üfle püfle ;) olmadı ekran kartına elvada demelisin. Birde son çare bios pilini çıkartıp takmayı dene ayrıca bios güncellemede bir tercih olabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: K@R@CoCuK

Ekran Kartı hatasına benziyor. ekran kartınız yerinden oynamış olabilir yada daha kötüsü ömrünü tamamlamış olabilir. bilgisayarında onboard ekran kartı mevcut ise birde ordan çalıştırmayı dene büyük ihtimal sorunun düzelecektir.
    Devilsh59: hocam üfledim püfledim süpürge ile tertemiz ettim ama aynı sorun mevcut. format attım yine aynı allahtan garantisi devam ediyomuşta Vatan bilgisayarı bi ziyaret edicem

KARACocuk: büyük ihtimal ömrünü tamamladı fakat kendisi HD 6870. 1,5 sene önce satın almıştım hatta garantisi devam ediyor

Gelişme olursa konuyu güncellerim. Sağolun beyler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.