Şimdi Ara

Host firma tavsiyesi acil.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslarn ben blademunun admini KaNKa.Evde kurmustum svyi 24 saat acik tutuyordum.Saldiriliar vardi ama yazilimsal firewallarla biraz onune geciyordum.Son zamanlarda player sayisinin artmasi ve xtremetop100 de ilermememiz sebebi yuzunden asiri derecede saldiri aldik.Sonunda biri basardi ve websiteni dagitti.Tecrubeli arkadaslar vps/vds tavsiyelerinizi bekliyorum.En onemlisi guvenligi olmali.Servere gelen saldirilar baska ulkelerden.Onun icin Turkiye ve ya yurtdisi farketmez.Cok guvenli bir vps/vds tavsiyelerinizi bekliyorum.

• http://www.awknet.com/ iletişime geçmeni öneririm ;) ddos konusunda en iyi olduğunu söylüyorlar.
    ek olarak
    http://www.wiredtree.com/supportservices/servershield.php ve
    http://www.firehost.com/secure-hosting/enterprise-security

• quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

http://www.awknet.com/ iletişime geçmeni öneririm ;) ddos konusunda en iyi olduğunu söylüyorlar.
    ek olarak
    http://www.wiredtree.com/supportservices/servershield.php ve
    http://www.firehost.com/secure-hosting/enterprise-security
    staminus.net tavsiye ederim ancak gercek anlamda koruma istiyorsan extra ucret odemen gerekir.
    Not: tüm sunucularda belli bir seviyeye kadar koruma mevcut bu arada :) IP DDOS Korumalı olarak veriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RE5P3CT -- 13 Mart 2013; 23:42:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RE5P3CT

staminus.net tavsiye ederim ancak gercek anlamda koruma istiyorsan extra ucret odemen gerekir.
    Not: tüm sunucularda belli bir seviyeye kadar koruma mevcut bu arada :) IP DDOS Korumalı olarak veriliyor.

Alıntıları Göster
    natro

godaddy
  • quote:

Orijinalden alıntı: Islandbrk

natro

godaddy

Alıntıları Göster
    Arkadaslar hepinize tesekkur ederim.Sanirim benim icin en uygun olani godady.com
    Godady.com kullanan oldumu? Yorumlarinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muplayer

Arkadaslar hepinize tesekkur ederim.Sanirim benim icin en uygun olani godady.com
    Godady.com kullanan oldumu? Yorumlarinizi bekliyorum

Alıntıları Göster
    godaddy den alıcaksan mutlaka cisco firewall taktır derim aksi taktirde bi işe yaramaz yine saldırı alırsın.
    ayrıca yanlıs hatırlamıyorsam VPS lerde verilmiyordu bu hizmet, bunu dememin amacı dedicated server alman gerekir.
  • quote:

godaddy den alıcaksan mutlaka cisco firewall taktır derim aksi taktirde bi işe yaramaz yine saldırı alırsın.
    ayrıca yanlıs hatırlamıyorsam VPS lerde verilmiyordu bu hizmet, bunu dememin amacı dedicated server alman gerekir.

Alıntıları Göster
    Zaten simdilik vpsyla idare etcez.Asagi yukari 2-3 ay sonra titanstech premium crystal edition filese ve saglam bir dedicate gecicez.
  • quote:

Yardimlarin icin tesekkur ederim.Cloudhsare.com hakkinda bilgin varmi?
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Godaddy Ucuzudur Ama + Koruma Gerekir...

• quote:

quote:

Cloudflare daha once kullandım ücretsiz versiyonu basit atakları onleyebilir ancak sonrası için ekstra ucret vermen gerekiyor.
    Ancak bunu yapmaktansa godaddy den pc alacagın zaman cisco firewall taktır derim bu senin fazlasıyla işini gorcektir. yada staminus dan IP DDoS korumalı pc alabilirsin ücretsiz olarak verdikleri DDOS da 50.000 PPS e kadar koruma saglıyor.

• quote:

quote:

quote:

Cloudflare daha once kullandım ücretsiz versiyonu basit atakları onleyebilir ancak sonrası için ekstra ucret vermen gerekiyor.
    Ancak bunu yapmaktansa godaddy den pc alacagın zaman cisco firewall taktır derim bu senin fazlasıyla işini gorcektir. yada staminus dan IP DDoS korumalı pc alabilirsin ücretsiz olarak verdikleri DDOS da 50.000 PPS e kadar koruma saglıyor.

Yanlis anladin cloudflare degil cloudshare.com.Fiyati gayet uygun 8gb ram 10 cpu 300 gb hard disc 59 dolar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yanlis anladin cloudflare degil cloudshare.com.Fiyati gayet uygun 8gb ram 10 cpu 300 gb hard disc 59 dolar

Alıntıları Göster
    pardon ben yanlıs gormusum :)
    o firma hakkında bilgim yok ama madem sen güvenlige onem vermek istiyorsun, o zaman staminus'un cloud sunucularına bak derim extra ram ve hdd takviyesi yapabilirsin ancak band genisligi sorun cıkarabilir onuda ilave ederek arttırabilirsin bu da yaklasık olarak toplamda 59 69 dolar civarı bisey yapar.
    ancak yine karar senin :)

• quote:

pardon ben yanlıs gormusum :)
    o firma hakkında bilgim yok ama madem sen güvenlige onem vermek istiyorsun, o zaman staminus'un cloud sunucularına bak derim extra ram ve hdd takviyesi yapabilirsin ancak band genisligi sorun cıkarabilir onuda ilave ederek arttırabilirsin bu da yaklasık olarak toplamda 59 69 dolar civarı bisey yapar.
    ancak yine karar senin :)

Alıntıları Göster
    Guvenlige onem vermemin sebebi acikcasi benim svyi oynayanlarin 95 % yabanci ve her ulkeden player var.Acikcasi soyle soyleyim saldirilar her gun oluyordu ama karsi koya biliyordum.Sonunda biri siteye index atdi ve sitedeki seyleri sildi.Hepsinin yedegi var sorun degilde adam bunu nasil yapti anlayamadim.Bildigim kadariyla ayarlari dogru yaptim pek te acik yoktu pcde.Ne kadarda programlarla korumaya calissamda sonucta ev pcsi donanimsal firewallarin verdigi korumayi ev pcsindan alamam.Onun icin guvenlige onem veriyom.

• quote:

Guvenlige onem vermemin sebebi acikcasi benim svyi oynayanlarin 95 % yabanci ve her ulkeden player var.Acikcasi soyle soyleyim saldirilar her gun oluyordu ama karsi koya biliyordum.Sonunda biri siteye index atdi ve sitedeki seyleri sildi.Hepsinin yedegi var sorun degilde adam bunu nasil yapti anlayamadim.Bildigim kadariyla ayarlari dogru yaptim pek te acik yoktu pcde.Ne kadarda programlarla korumaya calissamda sonucta ev pcsi donanimsal firewallarin verdigi korumayi ev pcsindan alamam.Onun icin guvenlige onem veriyom.

Alıntıları Göster
    muhtemelen kullanıgın website ile alakalıdır, bir daha ki sefer kontrol edersen sorun kalmaz :)
    ayrıca anladıgım kadarıyla maddi durumun sanırım cok iyi degil, bu nedenle contabo.com bak derim fiyatları gerçekten çok ucuz 10 euro dan baslayan VPS hizmeti var ve buda işini fazlasıyla gorur.

• quote:

muhtemelen kullanıgın website ile alakalıdır, bir daha ki sefer kontrol edersen sorun kalmaz :)
    ayrıca anladıgım kadarıyla maddi durumun sanırım cok iyi degil, bu nedenle contabo.com bak derim fiyatları gerçekten çok ucuz 10 euro dan baslayan VPS hizmeti var ve buda işini fazlasıyla gorur.

Alıntıları Göster
    birde godaddy'den alırsan parayı yatırdıkdan sonra kredi kartındaki isme ait nüfus cüzdanını taratıp göndermen gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Islandbrk

birde godaddy'den alırsan parayı yatırdıkdan sonra kredi kartındaki isme ait nüfus cüzdanını taratıp göndermen gerekiyor

Alıntıları Göster
    Godaddy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Godaddy.

Alıntıları Göster
    Kimlik bilgilerini gondeririz sorun degilde bence cok gereksiz.
  • 15 gün önce VPS sunucu arayışlarım sonucunda DigitalOcean diye bir siteyle karşılaştım.
    5$ aylık ücrete 1 core CPU 512MB Ram ve 1 TB BW veriyolar. Amsterdam'da sunucuları var ve ping süreleri gayet düşük.
    Üstelik 2014SSD promosyon koduyla hesabınıza 10$ lık ücretsiz yükleme yapıyorlar. Yani 2 aylık ücreti peşin vermiş oluyorlar.
    Site arayüzleri çok temiz ve çok kullanışlı. Tavsiye ederim. Deneyin derim.

Link: https://www.digitalocean.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaramazca

15 gün önce VPS sunucu arayışlarım sonucunda DigitalOcean diye bir siteyle karşılaştım.
    5$ aylık ücrete 1 core CPU 512MB Ram ve 1 TB BW veriyolar. Amsterdam'da sunucuları var ve ping süreleri gayet düşük.
    Üstelik 2014SSD promosyon koduyla hesabınıza 10$ lık ücretsiz yükleme yapıyorlar. Yani 2 aylık ücreti peşin vermiş oluyorlar.
    Site arayüzleri çok temiz ve çok kullanışlı. Tavsiye ederim. Deneyin derim.

Link: https://www.digitalocean.com/
    Sadece bu güne özel i7 Kampanyamız
    2 cpu kullanımı
    4 GB DDR Ram
    100 GB SATA HDD
    İşletim sistemi opsiyonel
    100 Mbit
    TR - SH Konumlu
    1 Adet İp
    Reboot Panel Desteği
    Aylık 39 TL 3 Aylık 99 TL

Mevcut müşteriler Kampanyadan sadece yeni alımlarda faydalanılabilir.
    Adult , Warez ve benzeri içerik kesinlikle barındırılamaz.
    Film , Video stream etmek ve yayınlamak yasaktır.
    Kurulum Sonrası ilk format ücretsiz Sonraki format işlemleri 10 TL dir.
    Vds ödemelerinde geri iade işlemi yapılmamaktadır.

www.sunucuyeri.com

• quote:

Orijinalden alıntı: tekinaltun

Sadece bu güne özel i7 Kampanyamız
    2 cpu kullanımı
    4 GB DDR Ram
    100 GB SATA HDD
    İşletim sistemi opsiyonel
    100 Mbit
    TR - SH Konumlu
    1 Adet İp
    Reboot Panel Desteği
    Aylık 39 TL 3 Aylık 99 TL

Mevcut müşteriler Kampanyadan sadece yeni alımlarda faydalanılabilir.
    Adult , Warez ve benzeri içerik kesinlikle barındırılamaz.
    Film , Video stream etmek ve yayınlamak yasaktır.
    Kurulum Sonrası ilk format ücretsiz Sonraki format işlemleri 10 TL dir.
    Vds ödemelerinde geri iade işlemi yapılmamaktadır.

www.sunucuyeri.com

Alıntıları Göster
    hem türk hemde çok başarılı ve güvenli kardeşim HOSTMANA yı dene şimdilik en iyisi bu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.