Şimdi Ara

hp 6828

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    singapurdan 2. elini 640 ytl aldım bide gümrükde 140 ytl vergisine verdim ki trtdeki sisteme gıcığım arttı doğal olarak
    teknosanın web adresinde göremedim bu urunu ....

• yok mu bunu kullanan
  • insan bi tanede bize alır,sisteme kim gıcık olmuyoki.
  • Atom ' un aynısı değil mi bu cihaz? HTC üretimi yani. HP toptan alıp adını bastırıyoo Ya da HTC fabrikasından HP yazılı çıkıyoo.
    Bu radyolu modellerin fiyat farkı TRT muhtereminden kaynaklanıyo değil mi arkadaşlar . Hani bandrol vs ücretinden ??
  • alırdım ama ısteyen olmadı alsam ne olcak kaydını nasıl yapacakdın kı ben okadar para verdım hala emın degılım kabul edeceklerınden e.. oğlu e..ler..
    sısteme gıcıgız ama bır seyler yapmak ıcın harekete gecemıyoruz sankı sınır dısı edıcekler bızı
  • ozellıklerı :
    wındows 5.0
    trıband gsm/gprs/edge wireless radio
    wi-fi ieee802.11b
    bluetooth v1.2
    ıntel pxa272 416mhz proc.
    2,7"Qvga 18 bit colour
    64 ram
    128 mb flash memory
    2 mp kamera ama resimler kotu
    fm radıo
    ıntegrated speakerphone 2.5 mm headphone jack
    dual speakers philippsfifevibes 3d sound effect
    mini sd slot
    mini usb sır ırda port
    1.530 li-pol batary
    cep telefonundan azcık buyuk şık gorunuslu bısı
    tel uzerınde kalvye yok
  • işlemci: İntel PXA 272 416MHz
    Yazmayı unutmuşsun :)
    Cihaz bir harika, fiyatı çok uygum yani 800'ye malolmuş Süper derim!
    Atomu buralarda 1000 Alrında bulmak zor (gittigidiyorda baktım)

Birde TOM TOM üklemek istemişsin. GPS var mı ki?
  • elbette gprs var hatta benden habersiz arada bağlanıyor kızıyorum ....
    tomtom eklelem istiyorum verilen hemen her şeyi denedim olmadı
    5.0 ın setup ı calışmıyor..
    singapurdan 2. elini 640 ytl vergisi dahil aldım ama gumrukdeki herif 1100 ytl yazınca sinirlerim gerildi neden böle yapıp mılletı devlete dusman edıyorlar anlamıyorum en uyuz memlekettlerdekı halk bıle en yeni makinaları kullanırken biz elalemin süprüntülerine mahkum kalıyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: promote

elbette gprs var hatta benden habersiz arada bağlanıyor kızıyorum ....

Hocam burada yanlış anlaşılma olmuş, arkadaşın sormak istediği GPRS değil, GPS (Global Positioning System) yani uydu aracılığıyla yer belirleme sistemi. Tom Tom yüklemek istemişsiniz de, eğer cihaz GPS desteklemiyorsa TOm TOm yüklemenin bir anlamı yok...
  • Atom'u bluetooth GPS cihazıyla kullanıyorum. Tomtom ve İgo sorunsuz çalışıyor.
  • settings de gps ayarları dıe bır bolum var portlardan fılan bahsedıyor , daha baska nasıl kontrol edebılırım
  • BU cihaz sanırım sadece Asya bölgesinde satılıyor, internette detaylı bir inceleme için arama yaptım ancak, hiçbir Amerikan yada Avrupa sitesinde bununla ilgili detaylı bir bilgi bulamadım, birçok sonuç var ama %80 i Asya ülkelerine ait. HP nin ana sitesinde bile bulamadım nedense...
  • quote:

Orjinalden alıntı: promote

settings de gps ayarları dıe bır bolum var portlardan fılan bahsedıyor , daha baska nasıl kontrol edebılırım

Atom veya hp 6828'i navigasyon amacıyla kullanabilmen için bir GPS alıcısına ihtiyacın var. Settingsteki gps ayarları bir GPS alıcısı ile bağlantı yaparken kullanılıyor, bunlarda genelikle bluetooth ile çalışıyor. Hp 6515 gibi içinde GPS cihazı olan pda'larda var ama sayıları pek fazla değil.
  • ya ben alırken gprs ı gps ısını goruyo dıye dusunuyodum yıne arastırmadan anlık karar vermenn zararını yasıyorum ..neyse
    bıde telde ıkı seyı sevmıyorum
    1.sı telofon lıstesını olustuma da cok sıkıntı var mesala oncekı telımde arayan kısı bende kayıtlı dıılse arayanlardan kaydete tıklıyodum bıtıyodu bunda arayan noyu goruyorum ama kaydet opsıyonu yok tek tek yazmam lazım kı bu ırenc
    2.calısan programı sımge durumunda kucult opsıyonu yok kapat da ..en ust sağda x var tıkladığımda coğu program calışmaya devam edıp ortadan yok oluyor gorev yonetıcısınden kapıyınca ok ama bunu yapana kadar bı suru ıslemde yapıyorum sıkıcı..ve tabııkı calısan programlar arasında gecıs wındowsda kı gıbı basıt değıl ac kapa ac seklınde ..
    sonucda bunların bı cozumu varmıkı
  • Eğer aktif programlar arasında geçiş yapabilmek istiyorsan, bazı programlar var, aktif pencerede sağ üst köşeye uzun süre basarsan geçiş yapabilmen için açık programların bir listesi çıkıyor... PM attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 5 Eylül 2006; 15:03:38 >
  • teşekurler ama bu onerıde pek pratık değıl ve olmadı bende
  • süpriz teli kayıtsızdır ne edersen et kapatcaz die bir mesaj geldi bana bu memleketin işine ........... üç nokta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.