Şimdi Ara

hp driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim pc de daha önce vista vardı bazı sorunlardan sonra xp pro ya çevirdim fakat driverları lazım kendi sitesine yazdım fakat orada sadece vista driverları var elinde olan veya nasıl bulmam konusunda yardım edebilecek olan varsa sevinirim.

pc adı:hp pavilion pc m8000

• Vista'dan XP'ye dönüşüm yapmıştım HP notebooklara. Birebir donanıma uyan sürücü olmasa da, HP yardım hattındakiler uyacak başka sürücüleri tavsiye ediyor. Ve özel kodlarını veriyor. Bu yöndne HP yarıdm hattı çok başarılı açıkçası.

Hp yardım hattını arayarak bu durumdan bahsedersen sana uyumlu olacak sürücülerin listeisni verirler. Kendi başına denemek istersen aşağıdaki adrese bir göz at derim.

http://welcome.hp.com/country/us/en/support.html

Burada manuel olarak aramanı öneririm. Yani model ismini yazark değilde, notebook ve serilerin iseçerek kendince aratabilirsin.

• Orada sadece vista ile uyumlu olanları var onlardan bende var fakat yukledım olmadı bunun ıcın xp olması gerekıyormus.Uyumlu olup olmadıgı nasıl anlıcam 32 bıt olunca mı xp ye uyumlu oluyor.
    Pc masa ustu bu arada benım
  • Everest gibi bir yazılım yükleyerek, donanımlara ait isim, model..vs bilgilerini tespit edebilirsen daha detaylı bir aram yapılabilir. Ya da HP nin sayfasında varsa bilgisayarına ait donanım özelliklerini içerne bir sayfa, o linki verebilirsen memnun olurum. Veridğin modelde arama yapınca bi ton varyasyon çıkıyor.

Şu an tanınmayan donanımlar nelerdir acaba?
  • mesela ekran kartı
  • İdmi nedir cismi nedir, markası model. Bilgi verebilrisne yardımcı olabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.