Şimdi Ara

hp dv6-1235et (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetsirel

Herşeyyi sil windows 7 kur. Diski birleştir. büyük ihtimalle düzelir.
    Düzelmezse bios update yap(önermem) yada servise gönder..

hiç boşuna servise göndermekle kasma dediğim gibi 30 güne yakın boş yere bilgisayarından olursun, olay tamamen yazılımsal

recovery disk alacaksan al, almayacaksan tüm diski, rec. bölümü de dahil olmak üzere formatla kafana göre bölüm oluştur, bende mesela 215gb windows 7 için ayrılmış durumda, geri kalan 95gb kısım da linux un alanı, diskleri aldıktan sonra boş yere o 10gb ı tutmanın gereği yok yani

senin yapman gereken, defrag falan yapmaktan önce, windows 7 için driver larını toplamak aletin, bi çok şeyi otomatik görür zaten kart okuyucu, touchpad, kumanda alıcı driver i (ene cir), parmak izi okuyucu driver ı, amd nin siteden catalyst 9.9 mobility driver ı yeterli ilk başta

windows 7 yok bulamam dersen de bi yerden temiz bi windows vista bul, kendi key in ile kurulum yap aletin altındaki dediğim driver ları topla vista için gene daha hızlı olur ama vista hem şarj ve de boş yere kaynak yer bilgisayardan performans düşürür

• quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

quote:

Orijinalden alıntı: maremm

quote:

Orijinalden alıntı: br@yn

Kumanda sokma yeri neresi ben ilk defa duyorum?

quote:

Orijinalden alıntı: maremm

ya kardeş aynı sorun bendede var şans eseri gördüm konuyu lanet ettim pc den ya bu kadar mı yavaş açılır bu pc ayrıca sadece açılması da değil ie yi açmak wmp yi açmak ölüm bıktım ya aldığım yere gidip iade edicem orda denediğim pc gayet hızlıydı ya para istiycem yada başka bi makine versinler..
    bide unutmadan bende kumanda sorunu var kumandanın girdiği bölüme kumandayı sokunca geri çıkmıyo bıçak falan kullanmak lazım çıkarmak için :) sizdede var mı böyle bi sorun dener misiniz zahmet olmazsa iyi forumlar..

hani pc de sd.ms/pro yazan yer var(içinde plastik bi şey var) ya sol tarafta onun hemen altında bi yuva var orayı içeri it bırak çıkıyo ve orayı kumanda yuvası olarak kullanıyosun böylelikle ama ben soktuğum zaman geri vermiyo alalı daha 20 gün oldu gidip servise vericem hemen değiştirsinler 1600 lira verdim bozuk ürün kabul edemem tamir falan istemiycem onun için bu arada sizde dener misiniz bakalım sizde sorun olacak mı?

şu üsluba hayranım, 1600 lira verdin diye de istersen hp ye ortak olmayı iste bence sırf ürün değişimi istemen yetmez, merak ediyorum acaba medeni bi ülke olsaydık ne kadar ilginç olurdu türk insanı bugünkü haline göre

yasal olarak 7 gün içerisinde hakkın vardı ayıplı malı koşulsuz iade ve 1 e 1 ürün değişimi için, şimdi hp nin insafına bağlısın değişim derlerse değiştirirler öbür türlü istediğin magandalığı yap tamiri beklersin 1600 lira da para değil ayrıca sakın yani 1600 verdim ben diye böyle topluluk içinde çıkma görgüsüz odun damgası yersin

afedersiniz de bir öğrenci için o paranın değeri baya büyük sizin için küçük olabilir;)
    ayrıca hp'yi aradım ve ayıplı ürünü 1 ay içerisinde birebir değiştirdiklerini söylediler 7 gün değil,
    neden olmasın hp ye ortaklık teklif edicem tavsiyeniz için sağolun ;)

amacım magandalık falan yapmak değil siz baya yanlış yere çekmişsiniz ben sadece yasal hakkımı kullanmak istiyorum bu makina 50 lira da olsa bunu yapardım ve oraya yazardım ben verdiğim para ne kadar küçük olursa olsun karşılığını tam bir şekilde isterim, iyi forumlar..

• cd yazamıyorum arkadaşlar neroda mı bi bozukluk var yoksa bende mi ? 7 tane cd yaktım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.