Şimdi Ara

HP LAPTOP A8 2.5/12GB RAM 1TB HDD 3GB EKRAN KARTI 1500 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.488
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Once bindirim sonra indirim

Saticilara yaradi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasil abiler, acil yorumlar misiniz?
    http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-59-432063-z5070-i5-4210u-8gb-1tb8gb2gb-dos-full-hd-gumus-P101490681

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

Bu nasil abiler, acil yorumlar misiniz?
    http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-59-432063-z5070-i5-4210u-8gb-1tb8gb2gb-dos-full-hd-gumus-P101490681

Yüksek grafikli oyunlarla alakan yoksa çok iyi. Cs go ve Lol tarzı oyunları açar ama. En düşük ayarlarda gta v de açar ama fazlasını beklememek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Yüksek grafikli oyunlarla alakan yoksa çok iyi. Cs go ve Lol tarzı oyunları açar ama. En düşük ayarlarda gta v de açar ama fazlasını beklememek gerek.

Sagol hocam cvp icin.oyun oynamam.nette gez,muzik film vs
    Yalniz freedos.onada bi cozum onerir misin?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Sagol hocam cvp icin.oyun oynamam.nette gez,muzik film vs
    Yalniz freedos.onada bi cozum onerir misin?

Üniversite öğrencilerine bedava ama değilsen lisanssız korsan kullanmaktan başka çare yok. Windows 10 tavsiye ederim.

• N11 linkte mem FHD yazıyor; hem de 133x768 myazıyor..hangisi belli değil sanki hatalı yazılmış gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durrsun -- 9 Nisan 2016; 19:10:57 >
  • Linki gönderdiğinizde fiyat neydi hatırlıyor musunuz?

• islemcisini performansi dusuk bu cihazin.

• laptop araştırmasındaydım ucuz bişeyler arıyordum n11 de bunu farkettim. kesinlikle amd alasım yoktu ama genede fiyat performans olarak bir tık üstte olduğundan bir bakınayım dedim. adamlar öyle bir ilan hazırlamışsınki izlenmeyen ulusal tvlerdeki üçkağıtçı reklam gibi. 3 GB EKRAN KARTI NEDİR ABİ? bildiğin enayi çırpıyorlar 13-15 yaşındaki çocuklarda çok iyi bişey zannediyor gbı duyunca. Neyse gene derken bir yazıya daha baktım ''neden amd seçmelisiniz?'' diye. çünkü %50 daha ucuz ve en iyisi gibisinden bir açıklama okuyunca direkt kapadım.
    Büyük ihtimal yenilenmiş ürünleri kandırıp kakalıyorlar. çünkü yorumlarda 0 diye tabir edilen laptobun menteşelerinde boşluk olduğunuz elimle düzelttim vs. gibi yorumlar vardı, driver yükleme zorluğu vs. felan. Olaya bak ya birde enayi gibi 5 yıldız veriyorlar,
    vallahi bilgisayarda kestane pişiriyoruz, menteşeleri kırık ama olsun 3 gb ekran kartı var 12 gigolayt remzi var
    aman abi uzak durun. hp ve amd.. aman aman... max ömür 1.5 yıl. i3 işlemcili laptop oldum lenovodan 1100 tl ye inan çok bir performans farketmezsin normal kullanımda ve daha sağlam.

• quote:

Orijinalden alıntı: nitroslive

laptop araştırmasındaydım ucuz bişeyler arıyordum n11 de bunu farkettim. kesinlikle amd alasım yoktu ama genede fiyat performans olarak bir tık üstte olduğundan bir bakınayım dedim. adamlar öyle bir ilan hazırlamışsınki izlenmeyen ulusal tvlerdeki üçkağıtçı reklam gibi. 3 GB EKRAN KARTI NEDİR ABİ? bildiğin enayi çırpıyorlar 13-15 yaşındaki çocuklarda çok iyi bişey zannediyor gbı duyunca. Neyse gene derken bir yazıya daha baktım ''neden amd seçmelisiniz?'' diye. çünkü %50 daha ucuz ve en iyisi gibisinden bir açıklama okuyunca direkt kapadım.
    Büyük ihtimal yenilenmiş ürünleri kandırıp kakalıyorlar. çünkü yorumlarda 0 diye tabir edilen laptobun menteşelerinde boşluk olduğunuz elimle düzelttim vs. gibi yorumlar vardı, driver yükleme zorluğu vs. felan. Olaya bak ya birde enayi gibi 5 yıldız veriyorlar,
    vallahi bilgisayarda kestane pişiriyoruz, menteşeleri kırık ama olsun 3 gb ekran kartı var 12 gigolayt remzi var
    aman abi uzak durun. hp ve amd.. aman aman... max ömür 1.5 yıl. i3 işlemcili laptop oldum lenovodan 1100 tl ye inan çok bir performans farketmezsin normal kullanımda ve daha sağlam.

Hp'nin iş istasyonlarını görmeyince ben.

Ne kadar mangır, o kadar kalite.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Linki gönderdiğinizde fiyat neydi hatırlıyor musunuz?

1712ydi hocam.cek puandi 1500e hallettim. 25 lirayada bilgisayarciya win10 ve office yuklettim.islem tamam.sorun yok
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.