Şimdi Ara

HP PAVILION 14-AL007NT Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
7.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni bir laptop alacağım ve izlerin önerisine ihtiyacım var. HP PAVILION 14-AL007NT modelini buldum. 256GB ssd gtx940mx olması hoşuma gitti. Keşke i7 olsaymış.
    Kullanan var mı acaba hiç bir yerde yorum konu bulamadım. Vatanda ve mediamarkta fiyatı 2599 şu an.
    Fiyatı özellikleri markası nasıl ? Sizlerin değerli yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

• Benim için numerik klavye önemli değil,hafif olsun diyenler için güzel bir 14" lik bilgisayar. Az sonra gidip almayı düşünüyorum. Son bir araştırma yapayım dedim hakkında bu sayfayı gördüm. 7. Nesil bi işlemci olması, 250 gb ssd hafızaya sahip olması be 8 gb ram benim için yeterli bir sebep. Rengi harika. Şuanda media markt ve vatan haricinde bir yerde bulamadım. Bence alınır👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sosyopatika -- 28 Ekim 2016; 17:10:36 >
  • http://www.incehesap.com/dell-vostro-14-5468-g20wp45n-fiyati-32159/?ref=akakce&v=1.86.5

ssd yok ve 4gb ama dell kalitesi var. gddr5 ekran kartlı
  • Laptopu aldığınızda detaylı olarak inceleyip yorumlarsanız sevinirim.
    Önceki laptop dell markaydı dell çok soğutma performans olarak iyiydi memnundum ancak sadece internet satıcılarında var.
    Vatan mediamarkt gibi yerlerde Dellin tutulmayacak modellerini getirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastergee

Laptopu aldığınızda detaylı olarak inceleyip yorumlarsanız sevinirim.
    Önceki laptop dell markaydı dell çok soğutma performans olarak iyiydi memnundum ancak sadece internet satıcılarında var.
    Vatan mediamarkt gibi yerlerde Dellin tutulmayacak modellerini getirmişler.
    1 hafta önce aldım laptopu ve çok memnunum. 7. Nesil i5 işlemci ve 8 gb ram yüksek performans sağlıyor. SSD olması da artı katmış tabiki. İş için seçtim ama eğlence ve gündelik hayatta da rahatça kullanıyorum.
  • Bilgisayarı aldım arkadaşlar. Açılışı çok hızlı ve sizi bekletmekten ağaç etmiyor. Touch pad özellikleri ve kullanımı çok rahat. Çift parmak , üç parmak ile hareketleri bilgisayar kullanımını çok rahatlatıyor. Isınma konusunda pek birşey diyemiyorum henüz test etmedim. Makine çok sessiz ve çok hafif. Ekran boyutları tam istediğim gibi. 15" gibi hantal durmuyor. CD-rom u yok ki zaten benimde aradığım bir özellik değil. Renk ve kasa olarak çok şık yani verdiğiniz paraya değecek cinsten. Klavye aydınlatması var diye hatırlıyordum ama bende yok. Ayrı bir yerden açılıyormu bilmiyorum. Belkide ben yanlış hatırlıyorum. Hoparlörü yeterli seviyede. Kamerası standart vga kamera. Almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. 7. Nesil bir işlemci ve SSD bilgisayarı resmen uçuruyor👍
  • bu ürünü ben de bugün aldım. Vatan gece indiriminde 2299 tl ye geldi. Ürün piyasadaki en güncel donanımla geliyor. Geldiğinde detaylı bir inceleme yapabilirim.
  • Aslında ürün tam aradığım gibi. Bu kasayı daha önce denedim çok ince hafif ve malzeme kalitesi harika. Sadece 14 inç ekran küçük gibi keşke 15,6 inç bir ekran kullansalarmış koşa koşa alınabilirmiş yine de bir yakından bakmak gerek fiyat performans iyi bir çok oyunu bu sistem gayet akıcı muhteşem oynatabilir. Full HD olmaması iyi bence photoshop gibi programlarda herşeyi karınca duasına döndürüyor full hd, uyumsuz ekran fontları oluyor. Alınası.
    http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-14-al007nt-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-256gb-ssd-14-2gb-w10.html#galeri

HP PAVILION 14-AL007NT CORE İ5 7200U 2.5GHZ-8GB-256GB SSD-14"-2GB-W10
    Z3C48EA
    4 (Toplam Yorum: 1) Yorumları Oku

Genel Bakış
    Özellikler
    Galeri
    Yorumlar

Satış Fiyatı 2.599,00 KDV Dahil
    703.69 (KDV Hariç) olarak hesaplanmıştır.
    Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
    Adet
    SEPETE EKLE
    Favorilerime Ekle
    Fiyat düşünce haber ver
    Genel Özellikler
    Menşei Çin
    Garanti 24
    Renk Gold
    İşlemci Özellikleri
    İşlemci Ön Bellek 3 MB
    İşlemci Markası Intel
    Bilgi
    İşlemci Teknolojisi Core i5
    İşlemci Hızı 2.5 GHz Turbo ile 3.1 GHz
    İşlemci Numarası 7200U
    Ram Özellikleri
    RAM Kapasitesi 8 GB
    RAM Tipi DDR4
    Ekran Özellikleri
    Ekran Boyu 14 inch
    Ekran kartı
    Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız
    Ekran Kartı Markası NVIDIA
    Bilgi
    Ekran Kartı Hafızası 2 GB
    HDD Özellikleri
    Disk Kapasitesi 256 GB SSD
    Bilgi
    Disk Türü SSD
    Grafik Kart
    Ekran Kartı Chipseti GT940Mx
    Hafıza Bus Hızı
    Optik Sürücü Yok
    Sensör
    Çözünürlük 1366 x 768
    Bağlantı Özellikleri
    USB 3.0 Var
    Bilgi
    HDMI Var
    USB 2.0 Var
    Bilgi
    Diğer
    İşletim Sistemi Windows 10
    Multimedya Özellikler
    Kart Okuyucu Var
    Kamera Var
    Ekran Özellikleri
    WLED Var
    Kasa
    Ağırlık 1,7 Kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 2 Kasım 2016; 0:21:11 >

• Arkadaşlar ürüne ilişkin ilk izlenimlerimi paylaştığım incelemem bu linkte mevcut

https://forum.donanimhaber.com/m_121530899//tm.htm#121530899
  • Bu arada ürünün modeli 14al107nt vatan bilgisayarda 007nt olarak girilmiş. Ben vatandan aldım ve ürün 107nt olarak geldi. Hp sitesinde aratırken diğer türlü ürüne ulaşılamıyor
  • Dokunmatik ekranmı?
  • agah07 A kullanıcısına yanıt
    Değil
  • Merhaba ,
    Şu an vatanda indirime girdi ürün. 2599 iken 2419 a indirilidi. Siparişi verdik alınca detaylı inceleyip görüşlerimi yazacağım. Ayrıca 15 inç 8 gb ssd li modeli de 2800 den 2600 e indi. Takipte olanların dikkatine
  • Seyisulnam kullanıcısına yanıt
    o "en güncel" donanıma keşke bir tane de type-c ekleselermiş. en az 3 yıl kullanacağımızı düşünürsek oldukça gerekli bir özellik. ama type-c de olsa sanırım gece indirimine girmezdi hiç
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    Sanırım ana bileşenlerde güncel donanımı bu fiyatlarda verebilmek için multimedya ve bağlantı noktarında kısmlara gitmişler. Wifi Ac desteğinden mahrum ve Type-c slotu en az bir tane olmalıydı.
  • Teknosada 2159 lira 100 liradabonus var sizce alınır mı ? Ayrıca 15 i 2399 lira
  • Grozny kullanıcısına yanıt
    Bence 15 inç olanı eğer ağırlık büyüklük çok önemli değilse daha işlevli olacaktır.
  • iyi günler. ram takabiliyor muyuz buna kendimiz kolayca?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.