Şimdi Ara

Hp probook 4540s açılmıyor güçlü bir fan sesi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayara bios ekranı gelmiyor güç tuşuna basınca hiç bir görüntü gelmiyor 10 saniye sonra güçlü bir fan sesi sürekli olarak başka bir tepki yok güç kablosunu çıkartarak kapatabiliyorum 20. 30 deneme yaptım bir iki defa kurtarma ekranı açıldı kurtarma yarıda hata verdi en son aşağıdaki ekran geldi kurcalamayı donanıma iyice zarar vermemek adına bıraktım her türlü fikire açığım
    Hp probook 4540s açılmıyor güçlü bir fan sesi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tür olay başına gelen yokmu

• Sanırım sorunu buldum.fakat geri toplayabilcek miyim bilemiyorum. Benzer sorun yaşayan arkadaşlara faydası olması amacıyla paylaşıyorum.sorun şarj soketinde çıktı şarj soketinin anakartta bağlandığı noktada pin girişlerinden birisi yanmışHp probook 4540s açılmıyor güçlü bir fan sesi geliyorHp probook 4540s açılmıyor güçlü bir fan sesi geliyor

• Geçmiş olsun, kolay kolay arıza yapan model değil 4540s, ben çok sattım. Şarj soketi fazla masraf çıkartmaz kolay gelsin.
  • Sağolasın ama parçayı bulmam sorun olacakmış gibi nette baktım n11 gitti gidiyorda yok benzerleri var ama parça numaraları tutmuyor yarın izmir çankayada bilgisayarcıları dolascam bakalım inşallah bulurum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.