Şimdi Ara

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE* (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.553
Cevap
19
Favori
159.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: Direk güncellemeleri kurmak istedim fakat uzun süredir güncelleme kontrol ediyor hâla bulamadı normal mi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 21 Ocak 2014; 18:04:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Siyah 8X ile bende aranızdayım artık.

Edit: Direk güncellemeleri kurmak istedim fakat uzun süredir güncelleme kontrol ediyor hâla bulamadı normal mi bu

hayırlı olsun 3 tane güncelleme peş peşe gelecek hepsini yükle sonra format atarsın asphalt 8 i yükledim oyun harika dehşet bişey

• Aynen öyle yapıcam hocam tüm güncellemelerden sonra hard reset. Şimdi bir tane buldu indirdi yüklemek üzere.

• quote:

Aynen öyle yapıcam hocam tüm güncellemelerden sonra hard reset. Şimdi bir tane buldu indirdi yüklemek üzere.

valla hocam 2-3 tane indirecek daha güncelleme en sonunda gdr3 ü indirecek sonra tam format atarsın....bu arada telefonun sorunsuz geldi sanırım nerden aldın...kapalı kutu geldi değil mi?
  • Vatandan aldım hocam.

• quote:

Vatandan aldım hocam.

vatanda sanki biraz daha pahalı gibiydi....neyse hayırlı olsun hocam hoşunuza gitti mi cihaz arka kadife kısım çok hoş elde tutması güzel oluyor ama kılıfla kullanıyorum :)

hoparlör hediyeli mi aldın hoparlör hediyeli ise fiyatı çok iyi sırf hoparlör 100-150 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 21 Ocak 2014; 18:41:55 >
  • Babam pek sevmiyor net üzerinden alışverişi hocam fiyat farkını bilerek oradan aldı. Hoparlörü sordum hiçbir mağazamızda yok dediler vermediler. Bu arada güncelleme hazırlanıyor ekranında %100 de takıldı kaldı normalmi hocam bayadır bekliyor.

• quote:

Babam pek sevmiyor net üzerinden alışverişi hocam fiyat farkını bilerek oradan aldı. Hoparlörü sordum hiçbir mağazamızda yok dediler vermediler. Bu arada güncelleme hazırlanıyor ekranında %100 de takıldı kaldı normalmi hocam bayadır bekliyor.

güncelleme yaparken pil tasarruf modunu kapat olmadı güncellemeyi baştan başlat beklememesi gerek....vatandan ne kadara aldınız hocam kapalı kutu muydu yoksa açıktan mı satıyorlar?
  • arkadaşlar illa bataryayı uyarı verirken mi şarja takmak lazım şarj yarıda iken şarj etsek sorun olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirChaos

arkadaşlar illa bataryayı uyarı verirken mi şarja takmak lazım şarj yarıda iken şarj etsek sorun olur mu ?

uzun vadede bataryaya zarar verir...%10 a düştüğünde takın derim ben uyarı vermeden takmıyorum...zaten bekleme modunda pek bir şarj gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

arkadaşlar illa bataryayı uyarı verirken mi şarja takmak lazım şarj yarıda iken şarj etsek sorun olur mu ?

uzun vadede bataryaya zarar verir...%10 a düştüğünde takın derim ben uyarı vermeden takmıyorum...zaten bekleme modunda pek bir şarj gitmiyor.

peki cihazın bataryası tahmini kaç yıl dayanır her gün şarj edildiğini varsaysak malum pili kendimiz değiştiremeyiz
  • Biraz önce yüklemeye başladı hocam çarklar dönüyor şu an. Vatanda son benim aldığım ürün kalmıştı ekran jelatini falan üstünde cam çerçevede sergilenen üründü baya inceledim sağlam temiz daha önce açılmamış cihaz ilk ben açtım. 899₺

• quote:

quote:

quote:

peki cihazın bataryası tahmini kaç yıl dayanır her gün şarj edildiğini varsaysak malum pili kendimiz değiştiremeyiz

bataryanın ömrü ortalama 1000 şarj dersek aşağı yukarı 3 yıl yapar hocam ortalama....o zamana kadar telefon ne alemde olur kim bilir telefon sağlam kalırsa değiştirirsiniz bataryayı....

• quote:

quote:

quote:

quote:

bataryanın ömrü ortalama 1000 şarj dersek aşağı yukarı 3 yıl yapar hocam ortalama....o zamana kadar telefon ne alemde olur kim bilir telefon sağlam kalırsa değiştirirsiniz bataryayı....

iyimiş o zaman 3 yıl dayansa yeter zaten

• quote:

Biraz önce yüklemeye başladı hocam çarklar dönüyor şu an. Vatanda son benim aldığım ürün kalmıştı ekran jelatini falan üstünde cam çerçevede sergilenen üründü baya inceledim sağlam temiz daha önce açılmamış cihaz ilk ben açtım. 899₺

anladım hocam 899 tl de iyi fiyat zaten bu fiyat aralığında adam akıllı telefon yok neredeyse özgürce kullan keyfine bak asphalt 8 ide yükle oyna derim şarjı sabah fullemiştim oyunun yüzünden bitirdim
  • quote:

arkadaşlar wp da kısa süreliğine asphalt 8 bedava yumulun bende indiriyorum insin oynayacam bakalım

Birazdan yuklemeye baslayacagim peki oyun kasiyor mu six guns kasiyordu hatta baya sasirmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir yerde okumuştum bunu apple bile söylemiş akıllı telefonların şarjını ayda bir komple sıfırlayıp öyle doldurun normal kullanımda ise %10 un altına düşünce şarja takın deniyor.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayerpapaz

quote:

arkadaşlar wp da kısa süreliğine asphalt 8 bedava yumulun bende indiriyorum insin oynayacam bakalım

Birazdan yuklemeye baslayacagim peki oyun kasiyor mu six guns kasiyordu hatta baya sasirmistim

hayır hocam kasma donma sıfır six guns ı bende oynadım ama tuhaftır bende kasma donma olmadı hiç....zaten bu telefonun gerek işlemcisi gerekse ekran grafik kartı hala üst seviye donma kasma yapacağını sanmıyorum.....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slayerpapaz

quote:

hayır hocam kasma donma sıfır six guns ı bende oynadım ama tuhaftır bende kasma donma olmadı hiç....zaten bu telefonun gerek işlemcisi gerekse ekran grafik kartı hala üst seviye donma kasma yapacağını sanmıyorum.....

Eyw. Sagolasin aspalth 8 ucretsiz bilgisi icin de tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

arkadaşlar bir yerde okumuştum bunu apple bile söylemiş akıllı telefonların şarjını ayda bir komple sıfırlayıp öyle doldurun normal kullanımda ise %10 un altına düşünce şarja takın deniyor.....

bu batarya kalibrasyonu olmuyor değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.