Şimdi Ara

HTC EVO 3D Ekran camı Kırıldı........! Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu gün telefonu düşürdüm ve ekranın üstndeki cam çatladı. İnternette biraz araştırdım ama sadece dokunmatik camını satan yerler var onarım fiyatı hakkında hiçbir bilgi bulamadım ve onarım sonrası promlemler oluyormuş. Benzeri bir durum ile karşılaşmış bir arkadaş var ise deneyimlerinin paylaşabilirmi.
    Bu arada cihazı teknosadan 1000 TL ye almıştım, normal koşullarda garantisi 2014 haziranında bitecekti

HTC EVO 3D Ekran camı Kırıldı........! Yardım HTC EVO 3D Ekran camı Kırıldı........! Yardım HTC EVO 3D Ekran camı Kırıldı........! Yardım HTC EVO 3D Ekran camı Kırıldı........! Yardım HTC EVO 3D Ekran camı Kırıldı........! Yardım

• arkadaşlar az önce KVK ile görüştüm 330 TL değişimini yapıyorlarmış ancak çok yüksek meblah gibi geldi bana şu an cihazın sıfırı teknosada 600 TL ye satıyorlar. Herhalde başıan böyle bir durum gelen yada onarım yaptırmaya çalışan kimse olmadı
  • İzmir phone servis diye biryer ile görüştüm adamlar dokunmatik paneli 120 TL ye değiştiririz diyorlar. sonradan dokunmatik ve ekran yapışık olduğu için kasma sorunu olabilir diyorlar ancak bu sorundan dolayı geri sönüş olmamış. Tüm ekranı değiştirelim diyorlar onun fiyatıda 230 TL onda böyle bir problem yaşanmıyormuş. Ürünler orjinal ve 6 ay garantili diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.