Şimdi Ara

HTC ONE SİGORTA YAPTIRDıM FAKAT DÜŞTÜ ACİL KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 01,07,2013 tarihinde htc one black aldım telefonu yere düşürdüm alırken kasko sunu yaptırdım 300 tl -ye dümesinden dolayı sıkıntı yok ama ufak tefek ezikler ve çizikler var ben bunu garantiye göndersem karşılarmı sigorta şirketi için ne yapmalıyım hakem heyetine başvurulması için neler olması lazım kamerasında da pempe renk hatları var berbat!!!

,Acil cevap bekliyorum arkadaşlar ne yapmam gerekiyor benim cihazı onarılması için benim cihaz siyah arka yazıları vs silindi benden kaynaklanmıyan boya dökülmeleride var garantiye göndersem gri kasa değişimi istesem yaparlarmı yada sigorta için nereye götürmeliyim ????

• cihazinizn onarimini kasgonuz karsilar. Yanliz diger sikayetlerinizide (kamera problemi) belirtmeniz lazim .
  • burada aylarca aluminyum telefon renkli alınmaz diye bangır bangır bağırdık ama insanlar dinlemedi.

kasko bunu karşılamayacaktır. Düşürdüğünüze dair tutanak isteyeceklerdir ki bu tutanağın olay anında düzenlenip fotoğraflarının çekilmesi gerekir. Bu tutanak olsa bile işiniz şansa kalmış. kullanımı etkileyen hata oluşmadığı için karşılamamaya çalışacaklardır.

kamera vb. telefon sorunları sigorta kapsamına girmez. Tamamen firmanın garanti koşullarını kapsar. Onun için servise başvurmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roark -- 15 Ocak 2014; 15:34:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.