Şimdi Ara

?_?_ HTC ONE X Nereden alınır ? _?_? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neden kimse anlamak istemiyor, ucuzsa vardır bir illeti. Ya refurbished dir, yada ortada telefon falan yoktur. Ticaret kanunlarına göre, bir firmanın LTD olması o firmanın güvenilir olduğunu göstermez, firma sermayesi oranında ortakları da pay oranında yükümlüdür.

Kısaca demem o ki, kapanın elinde kalıyor, bu kadar çileye zahmete girmeye, saç beyazlatmaya gerek yok, birşey istiyorsan bedelini öde al. İndirim ayrı mezarcılık, kelepircilik ayrı şey, geçmiş olsun, tekrarı yaşanmaması dileğiyle.
  • nasıl gelmedi ya benim geldi 3 tane cihazım. son partide arkadaşın galaxsi 22 aldı 3 gün geç geldi ama yinede geldi cihaz..
  • bence sorun olmaması gerek. farklı zamanlarda olmak üzere 4-5 tane 600d aldım ben ve arkadaşlarada aldırdım bu zamana kadar olan tek sorun zamanında teslim olmamasından kaynaklıydı. Eminim ki bu seferde yine aynı olacaktır..
  • Sakarya Ticaret Ve Sanayii odasından da sorgulattım ben bilgi edinme kanunu ile. Adamlar bir kaç yıldır bu hizmeti yapıyorlarmış haklarında bir çok kez şikayette bulunulmuş fakat hiç birinde de sorun olmamış.
    bütün hepsinden sorunsuz olarak çıkmıştır. inşallah bu seferde de sorun olmayak. karamsar olmaya gerek yok.

Sayın;...........

Bahse konu şirket ünvanı DÜNYA ŞAHİN ELEKTRONİK
    SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olup, telefon numarası : 0.264.2797996
    ' dır.

İyi günler dileriz.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakeneykfake

quote:

Orijinalden alıntı: bjkwasheree

quote:

Orijinalden alıntı: fakeneykfake

arkadaşlar dünya şahin elektronikten alışveriş yapanlar bi bardak soğuk su içsin. ben dahil. hepimize geçmiş olsun.

sebep?

sipariş veren hiç kimsenin cihazı gelmedi. internet siteleri kapandı. sakaryadaki büroları kapalı. ve verdikleri telefonlar kapalı. ayrıca faturada yazan numara başka ilgisi olmayan bir adama aitti. daha neden çok

nasıl gelmedi ben dahil önceki partılerdeki cihazlarımın hepsi geldi. en son partide de arkadışın ki 3 gün gecikme ile geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay VARANGEL

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-teknotek-mobil-den-kapali-kutu-pasaportkayitli-simfree-htc-one-x-86708991/detay?source=promotion_topl

ben buradan aldım memnun kaldım. umarım ileride problem çıkmaz(kayıt düşme vs gibi)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral1905

cep tel alırken nelere dikkat etmeliyiz en önemli noktalar nelerdir malum çok yüksek paralar ödüyoruz sonra üzülmeyelim, bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim.Teşekkürler.

Selamlar

Yeni telefon alırken dikkat etmeniz gereken birkaç hususu kısaca belirteyim

1- Aldığınız telefonun AB çıkışlı olmasına dikkat edin.AB dışında ki bazı ürünler garanti kapsamı dışındadır.
    2- Ürün imei kaydı ve faturada mevcut imei kayıtlarının birbiri ile örtüşmesine dikkat edin
    3- Kayıtlı ürün alıyorsanız kayıt evrağını ürünle beraber talep edin evraksız ürün almayın
    4- Ürün imei-seri no ile cihazınızda ki numaraların aynı olmasına dikkat edin

• Siteye yeni kayıt olmuş kişilerin 5 tane 10 tane cihaz aldım gibi söylemleri pek inandırıcı olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkaracalar

quote:

cep tel alırken nelere dikkat etmeliyiz en önemli noktalar nelerdir malum çok yüksek paralar ödüyoruz sonra üzülmeyelim, bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim.Teşekkürler.

Selamlar

Yeni telefon alırken dikkat etmeniz gereken birkaç hususu kısaca belirteyim

1- Aldığınız telefonun AB çıkışlı olmasına dikkat edin.AB dışında ki bazı ürünler garanti kapsamı dışındadır.
    2- Ürün imei kaydı ve faturada mevcut imei kayıtlarının birbiri ile örtüşmesine dikkat edin
    3- Kayıtlı ürün alıyorsanız kayıt evrağını ürünle beraber talep edin evraksız ürün almayın
    4- Ürün imei-seri no ile cihazınızda ki numaraların aynı olmasına dikkat edin

Bilgiler için çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gcd

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-teknotek-mobil-den-kapali-kutu-pasaportkayitli-simfree-htc-one-x-86708991/detay?source=promotion_topl

ben buradan aldım memnun kaldım. umarım ileride problem çıkmaz(kayıt düşme vs gibi)

bende buradan htc one x alabilirim bugün telefonda konuştum yetkili ile 9 yıllık firma olduklarından ve şehirdışına ürün gönderdiğinden bahsetti.İmei de sorun çıkmasında kayıt düşse bile halledilir garanti zaten yurtdışı htc one x ler için kvk sağlıyor diye biliyorum yine de kvk yı arayıp kendim sorucam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gcd

quote:

bende buradan htc one x alabilirim bugün telefonda konuştum yetkili ile 9 yıllık firma olduklarından ve şehirdışına ürün gönderdiğinden bahsetti.İmei de sorun çıkmasında kayıt düşse bile halledilir garanti zaten yurtdışı htc one x ler için kvk sağlıyor diye biliyorum yine de kvk yı arayıp kendim sorucam.

ben htc ye imei ile sordum 1 yıl kvk garantili dedi

• quote:

Siteye yeni kayıt olmuş kişilerin 5 tane 10 tane cihaz aldım gibi söylemleri pek inandırıcı olmuyor.

ben zaten senin kadar 51 mesaj olana kadar geçen zamanda zaten ne kadar haklı olduğum kendiliğinden belli olacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: balliusak

quote:

Siteye yeni kayıt olmuş kişilerin 5 tane 10 tane cihaz aldım gibi söylemleri pek inandırıcı olmuyor.

ben zaten senin kadar 51 mesaj olana kadar geçen zamanda zaten ne kadar haklı olduğum kendiliğinden belli olacaktır..

Belli olması beni değil sizi mutlu etmeli.Forumda kim nereye ne kadar ne sattı ne aldı belli oluyor.Bırakın kişileri savunmayı , neden birilerini savunmayı kendinize görev edindiniz? Ben size konu ile ilgili mağdur olan 20 kişinin numarasını verebilirim.
  • hayır savunmak yok ben kendimi savunuyrum sadece başka bişiy dğil. çünkü adamlar babamın oğlu felan değil sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: balliusak

hayır savunmak yok ben kendimi savunuyrum sadece başka bişiy dğil. çünkü adamlar babamın oğlu felan değil sadece

Üstadım sen rahat ol , kendini savunacak bir durum yok ortada ..İnsanlar mağdur olmuş dertlerini paylaşıyorlar..Mağduriyetleri çözülmezse insanlar sana tepki koyar ..Para kolay kazanılmıyor bu devirde..
  • evet haklısın olayın o boyutu da var elbette hakkımızda hayırlısı diyelim o zaman en iyisi biz..
  • Arkadaşlar dünya şahinden siparişi olup ellerine ulaşmayan arkadaşlar bir konu açıp ordan konuşabilir miyiz acaba?
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: elessardarken

Arkadaşlar dünya şahinden siparişi olup ellerine ulaşmayan arkadaşlar bir konu açıp ordan konuşabilir miyiz acaba?

Yonetime PM atalim. Dunya Sahin Donanimhaber sayesinde tanindi. Ayni sekilde burdaki konuyla herkes tum gercekleri gorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.