Şimdi Ara

HTPC CASE - SİYAHIN BÜYÜSÜ - (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
2
Favori
11.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Orijinalden alıntı: Killforyou_gfb

Süper kasa olmuş ayrıca televizyon süper gösteriyorr

E, kalite heryerde belli eder kendini.
  • amfibi ben sana ne diyim vallaha helal olsun tebrikler ... professional çalışmalar yapıyosun ... sana bi fabrika şart

tekrardan ellerine sağlık .. yeni çalışmaları dört güzle bekliyoruz .....
  • erir o kasa :D ... ben ilk başta bunaheveslenmiştim ama fiyat performans konusunda biraz çulsuz kaldiğim için vaz geçmiştim :D
  • çulsuz dedi
  • Bu güne kadar gördüğüm en güzel kasa diyebilirim. Ben de kendi kasamdan şikayetçiyim ilk başta camdan kasa yapmak istedim ancak tecrübesiz olduğum için hiç bulaşmadım. Şimdide böyle flexi htpc kasayı görünce tekrar iştahım kabardı. Kısmet olursa askerden döndükten sonra ya camdan ya da bu şekilde bir kasa yapıcam. Ayrıca fanlarınız kırmızı ledli ve kasanın köşelerinde de kırmızı led ışıklar olsaydı tam bir canavar olurdu. Sizin yapamayacağınız bir şey değildir herhalde. Bu güzel çalışmadan dolayı sizi tebrik ederim.
  • @ erdico, teşekkür ederim kardeşim, vatanî vazifende başarılar dilerim. Güle güle gider - gelirsin inşallah.
    Kasada cpu fanı hariç, fan yok. Izgara modeli yapmamın ilk sebeplerinden biri fansız kullanmaktı.
    HTPC kasalarda fazla ışıkmüthiş göz alıyor ve bu da rahatsızlık veriyor. Şu an kasaya takılı ledler fazla göz aldığından, üzerine iki kat maskeleme bandı sardım. O derece yani..

@ big G, teşekkür ederim.. Fabrikasyon olsa, bu işler bu kadar zevk vermez diye düşünüyorum.

@ Naughty, NAZAR ETME NE OLUR, ÇALIŞ SENİN DE OLUR. Projeni bitir de bakalım kiminki erir?

@ barhonda1, Boş kalmak sana gelmiyor anlaşılan. Senin önüne birkaç malzeme koymalı, çakma da olsa birşeylerle uğraşman lâzım senin anladım ben..

• haklısın abi
    benim elime dremel, eğe, zımpara verecen
    yakında değilsinki gelip sana çıraklık yapayım
  •  HTPC CASE - SİYAHIN BÜYÜSÜ -

bu nasıl bir işçiliktir böyle hayran kaldım. dremel-dekupaj değil ben gönye makinasında kessem bu kadar düzgün birşey çıkmaz ortaya.

hocam bu işin sırrı nedir nasıl bu kadar düzgün kesebiliyosun şu aparatların birinin kesimi esnasında bir video çeksen süper olurdu.
  • @x_tol aynen bende çok merak ediyorum bu işin sırrını.acaba lazer kesimmi yaptırıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

@x_tol aynen bende çok merak ediyorum bu işin sırrını.acaba lazer kesimmi yaptırıyorlar?

Teşekkür ederim arkadaşlar, işin sırrı falan yok.
    Kesimlerimi elde, yatar desterede yapıyorum. Biraz itina, biraz sabır ve birkaç numara zımpara ile bu hale geliyor. Ama tabiiki tecrübe şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMFİBİ

quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

@x_tol aynen bende çok merak ediyorum bu işin sırrını.acaba lazer kesimmi yaptırıyorlar?

Teşekkür ederim arkadaşlar, işin sırrı falan yok.
    Kesimlerimi elde, yatar desterede yapıyorum. Biraz itina, biraz sabır ve birkaç numara zımpara ile bu hale geliyor. Ama tabiiki tecrübe şart.

Yatar testere ile düz plaka kesimi yapılır benim bildiğim. Köşeleri dekupajla kabasını alıp zımparayla mı yuvarlatıyosunuz?

• Guzel olmus. Bu tasarimi uretip satabilirsin de. Ellerine saglik, basarilar.
  • quote:

Yatar testere ile düz plaka kesimi yapılır benim bildiğim. Köşeleri dekupajla kabasını alıp zımparayla mı yuvarlatıyosunuz?

Elbette, yuvarlak kısımlar elde tek tek ve dekupajla kesiliyor.

@ bozokaydin, teşekkür ederim, isteyene yapıp satıyorum zaten.
  • Vay be malzemeyi bulsak biz de yapacaz da malzeme yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bass system forever
    Vay be malzemeyi bulsak biz de yapacaz da malzeme yok.

Malzeme kolay da yapacak yer bulmak zor. Ev kendinin olacak ya da bir garajın olması gerek. Bu tür işlerde çok ses çıkıyor apartmanda da yapamazsın zaten. Yoksa bi laptop parasına her türlü malzemeyi alırsın. Pleksiglass olsun dremel olsun dekupaj olsun kesme makinesi olsun matkap vs. çok pahalı şeyler değil bunlar
  • süper olmuş ellerine sağlık
  • Dostum ellerine sağlık çok güzel olmuş çok şık duruyor aklımda böyle bir şey :)
  • Elinize sağlık çok güzel yine.
  • gerçekten on numara olmuş emeğine sağlık
  • eline sağlık güzel çalışma
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.