Şimdi Ara

Huawei Mate 8 vs Xiaomi mi5 vs Galaxy C7

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bütçem 1600 TL civarı beni uzun vadede götürebilecek kronik sorunları olmayan kamerası iyi olan bir telefon bakıyorum başlıktaki telefonlardan yada kendiniz kullanıp tavsiye ettiğiniz telefonlardan neleri önerirsiniz

• up
  • Özellik olarak mate8 duruyor, lakin kar içinde mi5 uygun görünüyor, c5te iyi bir alternatif olabilir.Garanti konusuna gelince c5 ve mi5 ithalatçı olarak almanız gerekecek samsung c5 serisi çin malı, xioami nin türkiyede bayisi yok, huaweinin garantisini tam plarak bilemiyorum.Birde mate8 1600tl değil 1800tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Özellik olarak mate8 duruyor, lakin kar içinde mi5 uygun görünüyor, c5te iyi bir alternatif olabilir.Garanti konusuna gelince c5 ve mi5 ithalatçı olarak almanız gerekecek samsung c5 serisi çin malı, xioami nin türkiyede bayisi yok, huaweinin garantisini tam plarak bilemiyorum.Birde mate8 1600tl değil 1800tl.

Mate 8'in 32gb delta garantili modelleri 1600 tlye kadar bulunuyor. Bu modeli kastetmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbowtrout

quote:

Özellik olarak mate8 duruyor, lakin kar içinde mi5 uygun görünüyor, c5te iyi bir alternatif olabilir.Garanti konusuna gelince c5 ve mi5 ithalatçı olarak almanız gerekecek samsung c5 serisi çin malı, xioami nin türkiyede bayisi yok, huaweinin garantisini tam plarak bilemiyorum.Birde mate8 1600tl değil 1800tl.

Mate 8'in 32gb delta garantili modelleri 1600 tlye kadar bulunuyor. Bu modeli kastetmiştim.

Anladım hocam, özellik olarak mate8 önde duruyor

• LG G5 Dual Sim'de düşünebilirsiniz aslında 70-80 TL farkla, ithalatçı garantili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmthmz

LG G5 Dual Sim'de düşünebilirsiniz aslında 70-80 TL farkla, ithalatçı garantili.

Hocam telefona ihtiyacım yokki.

• quote:

quote:

LG G5 Dual Sim'de düşünebilirsiniz aslında 70-80 TL farkla, ithalatçı garantili.

Yanlışlıkla size cevapla demişim hocam kusura bakmayın dalgınlık işte.
  • quote:

quote:

quote:

Yanlışlıkla size cevapla demişim hocam kusura bakmayın dalgınlık işte.

Sorun değil insanlık hali.

• Bütçenizi biraz daha arttırıp p9 u düşünebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Bütçenizi biraz daha arttırıp p9 u düşünebilirsiniz

P9 çok güzel telefon ancak kendime limit koydum 1800 bandının üstüne geçmeyeceğim diye ithalatçı garantili P9 Dual Sim 32gb internette 1700 tl ye var fakat bu modeli ile ilgili çok olumlu düşünmüyorum siz nasıl bakıyorsunuz bu modeline
  • neredeyse aynı tellerde ben de takıldım

p9 çok şık. sar değerleri yüksek bütün tellerinde huawei nin. p9 lite da iyi. boyut ele çok güzel oturoyor. mate 8 6 inc. biraz büyük

mi5 çok iyi yorumlar var. ama resmi dist. garantisi yok sanırım. ama fiyatına göre iyi

c7 hiç incelemedim. ama son birkaç gündür j7 prime a baktın fena değil

g5 iyi yorumlar var. çıkan batarya nın sıkıntı olabileceği yazılıyor.

1000-1500 arası j7 prime, mi 5, p9 lite, a5, g4 alınabilir

1500-200 arası p9,mate 8 64 gb, g5, note 4 alınabilecek cihazlar

ama karar veremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbowtrout

quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Bütçenizi biraz daha arttırıp p9 u düşünebilirsiniz

P9 çok güzel telefon ancak kendime limit koydum 1800 bandının üstüne geçmeyeceğim diye ithalatçı garantili P9 Dual Sim 32gb internette 1700 tl ye var fakat bu modeli ile ilgili çok olumlu düşünmüyorum siz nasıl bakıyorsunuz bu modeline

Olumlu düşünmeme nedeninizi bilemem ama incelediğim kadarıyla p9 başarılı bir telefon. Mate 8 ve mi5 in de resmî disb. garantili olmaması nedeniyle öneriyorum. C7 zaten bu sınıf tellerle kıyaslanacak kalitede bir telefon değil...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.