Şimdi Ara

-HUKUK İÇİN GEREKEN NETLER-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler hocam. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi için netlerim ne olmalı? Diploma notum 87.

TYT’de Türkçe’den 31, Temel Matematik’ten 31, Fen Bilimleri’nden 13 ve Sosyal Bilimler testinden yaklaşık 15 net çıkarman;
    İkinci oturumda Matematik testinden 30 ve Edebiyat/Sosyal Bilimler-1 testinden de 33 net yapman gerekiyor. Diploma notunu 87 olarak hesapladım. Sıralamanı EA’dan 7 bin 585 gibi düşün…

50 - Burhan Turun

Hocam, ben Marmara Hukuk istiyorum. Sizce, bu yeni sınav sisteminde nasıl yapmalıyım? Teşekkür ederim. Diploma notum 80.

TYT’de Türkçe’den 31, Temel Matematik’ten 31, Fen Bilimleri’nden 9 ve Sosyal Bilimler testinden yaklaşık 15 net çıkarman;
    İkinci oturumda Matematik testinden 30 ve Edebiyat/Sosyal Bilimler-1 testinden de 30 net yapman gerekiyor. Diploma notunu 80 olarak hesapladım. Sıralamanı EA’dan 16 bin 565 gibi düşün…

Sadık Hocam, merhaba. Ben, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünü hedefliyorum, kaç net yapmam gerekir?

TYT’de Türkçe’den 30, Temel Matematik’ten 30, Fen Bilimleri’nden 13 ve Sosyal Bilimler testinden yaklaşık 15 net çıkarman;
    İkinci oturumda Matematik testinden 25 ve Edebiyat/Sosyal Bilimler-1 testinden de 30 net yapman gerekiyor. Diploma notunu 75 olarak hesapladım. Sıralamanı EA’dan 27 bin 565 gibi düşün…

Hocam, merhabalar. Ben, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi istiyorum. Mezun ogrenciyim, OBP de 88.

TYT’de Türkçe’den 30, Temel Matematik’ten 30, Fen Bilimleri’nden 10 ve Sosyal Bilimler testinden yaklaşık 15 net çıkarman;
    İkinci oturumda Matematik testinden 30 ve Edebiyat/Sosyal Bilimler-1 testinden de 30 net yapman gerekiyor. Diploma notunu 85 olarak hesapladım. Sıralamanı EA’dan 16 bin 580 gibi düşün…

https://www.ntv.com.tr/yazarlar/sadik-gultekin/sadik-hocadan-universiteye-giriste-tum-merak-edilenler-50-soru-50-cevap,mAW9jaQEjEKPHF5idBL8EA

Sizce tutar mı Sadık Gültekin'in tahmini? Ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş bu ne sıralamanı 26k düşün diyor Akdeniz hukuk diyor bide o netler 26k olacaksa 1. Soru yazıp çözecek galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akdeniz hukukta 16k falan mı demek istedi acaba biraz saçma olmuş o
    digerleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Saçma

• Melikizm M kullanıcısına yanıt
    sizce netleri fazla mi söylemiş az mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: charliekelly

akdeniz hukukta 16k falan mı demek istedi acaba biraz saçma olmuş o
    digerleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Adam Marmara hukuka 16k demiş zaten yanlışlık Yok yani. Yorum yapamıyorum bana saçma geldi

• charliekelly C kullanıcısına yanıt
    Netler fazla sıralamalar düşük, Bi de bu adamlar neye göre sıralamayı bile söylüyor anlam veremiyorum

• ben de pek güvenemedim
    ama forumda hukuk için +35 mat gerek diyenlere göre daha gercekci geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryanfl -- 1 Nisan 2018; 12:54:20 >
  • up

• Bence tahmini kötü değil sınavı 2016 nın yapilabilirligi ile kurgulamis

• Cax10 C kullanıcısına yanıt
    2016 ile kurguladigi nerde yaziyor göremedim hocam?

• Arkadaşlar sınavın zorluğu nasıl olacak kaç soru ne etkileyecek bilmiyoruz. Bu adamlar neye dayanarak bu tahminlere girişiyorlar ki
  • PeteMitchell01 kullanıcısına yanıt
    hocam sizce normal çok iyi olmayan devlet hukukları için kaç net gerekir?

• charliekelly C kullanıcısına yanıt
    Ben kendim oturup hesap yaptım zamanında söylediği netler 2016ya aşırı yakın şimdi nasıl hesap yaptın vs gibi yorumlar gelecek oran orantı denen bir durum var yok atlas ta her dersin net ortalamalari mevcut ders ders alan alan orantiladim

• 5klık netlere 25k demiş la
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.