Şimdi Ara

Hyundai i30 vs GOLF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• i30 forever golf
  • Arabadan anlamayip bu modellere bile binmeyip i30 diyenleri bekliyoruz :d

• hocam ıkısınıde kullandım i30 un motoru beygır olarak ustun olmasına ragmen o performansı goremıyorsunuz.rahatlık konfor olarak da golf 7 cok daha ustun.hele otomatık dusunuyorsanız kesınlıkle golf.dsg muthıs bı sanzıman.
  • golf7 derim.

golf7 daha iyi yol tutus performans tork aralıgı sunmakta ve cok daha hafıf bı arac. yeni kasası da golf 6 ya gore gore baya bı uzun ve oturaklı gorunuyor. ben sadece arka stop lambalarını begenmedım.

yeni i 30 da tasarım olarak guzel olmus ama daha agır bı arac ve golf kadar verımlı bır motoru yok.
  • Hangisini alırsanız alın aklınız diğerinde kalmaz bence,i30'un tasarımı işlevselliği,golf'ün sürüş dinamikleri ve motoru daha üstün.Birinin açığını diğeri kapatıyor,dsg sorunu var vw'de ama şanslıysanız sorun çıkarmaz,tabii manuel alacak da olabilirsiniz.Zevkinize ya da isteklerinize hangisi cevap veriyorsa onu almalısınız
  • geçen golfe bakmaya gittim.kalite malite bilmemde arabayı yarım yapmışlar tasarım çizim aşamasındayken yarım kalmış sonra yanlışlıkla ustaların eline geçmiş imal etmişler gibi o nasıl çirkinliktir yarabbim ya golf 6 yı mumla arattı bana kesinlikle i 30 derdim ben
  • vw
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkgs

geçen golfe bakmaya gittim.kalite malite bilmemde arabayı yarım yapmışlar tasarım çizim aşamasındayken yarım kalmış sonra yanlışlıkla ustaların eline geçmiş imal etmişler gibi o nasıl çirkinliktir yarabbim ya golf 6 yı mumla arattı bana kesinlikle i 30 derdim ben

• 2sini test edipte i30 ustun diyen var mi?

• Ikisini inceledim i30 la test surusu de yaptim.cok iyi fiyat vermislerdi aralikta benzinli otm. 41800.bence paranin karsiligi i30 ama param cok o dolulukta 105hp bagimli suspansiyon ne olacagi belirsiz otm. sanzimanli ve i30 kadar dolduruyum dediginde 90k civari fiyatiyla golf ne kadar cekici bilemem.bu karsilastirma dizel otm. full icin gecerlidir.

• Aynı araçlar alttaki konuda karşılaştırılmıştı zaten:

http://forum.donanimhaber.com/m_59097222/mpage_1/key_/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: uysall07

2sini test edipte i30 ustun diyen var mi?

ben diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KötüAdamConi

Sizce

aynı başlıkla konu var, sizce diye sormadan önce bir arama yapsaydınız cevabınız çok çabuk alırdınız.....

http://forum.donanimhaber.com/m_59097222/mpage_1/key_/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.