Şimdi Ara

i5 450M mi yoksa i7 740QM mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ikitane bilgisayar arasında kararsız kaldım ama tek kararsız kaldığım nokta işlemcileri dier özellikleri kafamda ayıkladım. bitanesinde i5 450M işlemci diğerinde i7 740QM işlemci var biraz araştırdım ama tam sonuca varamadım i5 e oyun performansında daha iyi diyenler fln var i7 hertürlü daha iyi diyenlerde var kısacası bu karmaşadan kurtulmama yardımcı olursanız sevinirim acil yardımlarınızı bekliorum 2 gün içinde alıcam laptopu

• laptoplarda işlemcilerden çok ekran kartı önemli. bende serinin en düşük işlemcisi (i3 330) var gta 4 dahil herşeyi sorunsuz oynuyorum. ama ekran kartı kötü olsaydı oynayamazdım.

öncelik olarak ekran kartı modelleri önemli hangi ekran kartları var baktığın laptoplarda ?
  • i5 olanda ati HD5650 i7 olanda ati HD5730 var bildiğim kadarıyla 5730 daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacak_sapı

i5 olanda ati HD5650 i7 olanda ati HD5730 var bildiğim kadarıyla 5730 daha iyi

aralarında çok fiyat farkı yoksa i7 olanı alın. hd5650 , hd5730 un yavaşlatılmış modelidir (teknik özellikleri aynı) . overclock yoluyla hd5730 kadar performans verebiliyor bunuda göz önünde bulundurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 12 Ekim 2010; 23:06:41 >

• evet birde gt 420m var o kartta gt 330 un dx11 versiyonu. onlarada bakın.

• fiyat farkı yok kesinlikle alttakini alın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.